Puslapis 9 iš 9 PirmasPirmas ... 789
Rezultatai 81 iki 89 iš 89

Gija: Nesikuria variklis

  1. #81
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Raimi, tu greičiau parašė išėjo beveik pradubliojau tavo postą. Čia dar variantas gal pas jį jau buvo miręs žvakės, dėl jų ir laidai ir net jau pramušti pagr kompo tranzai (o gal jau jis juos damuse). Duok dieve kad klistam ir jam po akumo atjungimo paviks atgaivinti auto. Bet patarimas babina pakeisti irgi.

  2. #82
    _arvis
    Svečias


    Bandysiu babina pakeisti,kompa irgi bandžiau išimti iš po posparnio[bet korozija varžtu tikrai nepagailėjo]reiks bandyti vežti kad visus takelius peržiūrėtu kas nors.
    Tai taip išeina kad variklio kompas taip greit sukepa,saugikliai lieka sveiki?
    O butina visa pilna variklio kompa komplekta pirkti,t.y kompas,rakteris,imobilaizeris..ar butu imanoma priristi ir kita kompa[čia jai jau sukepinau ta kompa,bandau mastyti kaip ištaisyti ir važiuoti sau laimingas ]
    Šeip su vienu elektriku tikrinim visa ta elektra,aišku jis amerikonu per daug nesupranta,nėra susidures,jei ka reiks pas rimtesni vežti[kaip nors uzvesti reikia ja]
    Gaunasi kad maitinimas nedaeina iki variklio,net duju indikatorius neuzsidega,taip išeina kad maitinimo nėra

  3. #83
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius _arvis Žiūrėti skelbimus
    Bandysiu babina pakeisti,kompa irgi bandžiau išimti iš po posparnio[bet korozija varžtu tikrai nepagailėjo]reiks bandyti vežti kad visus takelius peržiūrėtu kas nors.
    Tai taip išeina kad variklio kompas taip greit sukepa,saugikliai lieka sveiki?
    O butina visa pilna variklio kompa komplekta pirkti,t.y kompas,rakteris,imobilaizeris..ar butu imanoma priristi ir kita kompa[čia jai jau sukepinau ta kompa,bandau mastyti kaip ištaisyti ir važiuoti sau laimingas ]
    Šeip su vienu elektriku tikrinim visa ta elektra,aišku jis amerikonu per daug nesupranta,nėra susidures,jei ka reiks pas rimtesni vežti[kaip nors uzvesti reikia ja]
    Gaunasi kad maitinimas nedaeina iki variklio,net duju indikatorius neuzsidega,taip išeina kad maitinimo nėra
    Jai babina nukepė užtenka ją atjungti kaip rašiau ir bandyt prasukt. Jai kompas nulėkė - keičiasi tik kompas perašant VIN.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #84
    _arvis
    Svečias


    Ačiū labai vyrai!,bandysim spręsti bėda

  5. #85
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius _arvis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,esu naujokas ir tai pirmas mano amerikonas,turiu Dodge Grand Caravan 2005 3.8l benzinas/dujos.
    Pradėjo man burbuliuoti variklis,pagalvojau kad žvakės,žvaiklaidžiai arba babina...Pasikeičiau žvakes,žvaiklaidžius[atjunginejant kelis žvaiklaidžius,jie nutruko tad teko naujus pirkti].Vistiek po keitimosi burbuliavo variklis,tad sumasčiau patikrinti babina,atjungiau viena žvaiklaidi ir į jį įdėjau seną žvakę,taip norėjau patikrinti kibirkšti,pirmus tris cilindrus patikrinau be jokiu problemu.užvedu,pamatau kibirkšti,užgesinu mašiną.Atėjau iki ketvirto cilindro,mašina nesiveda..sukau ilgai ir kai užsivede kalė labai didėle srove ir kibirkštis turbūt trenkė i variklio korpusą,nes iškrito net žvakė iš rankų[tiesa sutapimas ar nesutapimas bet tik vienam tad cilindre buvo apsinesusi žvakė],masina užgesinau staigiai ir po to įvykio lemputes užsidega,bet starteris nesuka...tik girdisi iš reliu kliksėjimas
    Patikrinau:1]Starteri ir jo relę[per saugikline padaviau į starteri užmaitinimą-suka starteris,bet be kibirkties].Patikrinu kitas reles ir saugiklius kurios susijosios su užvedimu-Visos sveikos.2]Imobilaizeris nenušoko,nes ta raudona lemputė užgęsta po to kai duodi degimą.3]Kompas nerodo kažkokiu klaidų[tiesa sakant neturiu geros irangos,tik delphi,tai gal ne pilnai kažką rodo]
    Gal kas galėtu patarti kas galėjo nutikti?.Dar turiu klausima,jei babina numire,ar ji įtakoja tai kad starteris nesuka?,nes aš prieinu prie išvados,kad galbūt įtampos šuolis sugadino pagrindini ECU?,ar taip galėjo nutikti?.
    Gal koks holo daviklis ar dar kažkas..kodėl blokuoja starterio sukimą?.
    Jei galite,patarkite...
    Labas. Man eilini karta tas pats klausimas pasistojo:checkas nedege, kai burbuliavo masina? Nes kai babina nueina, ismeta missfire klaida.

  6. #86
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Labas. Man eilini karta tas pats klausimas pasistojo:checkas nedege, kai burbuliavo masina? Nes kai babina nueina, ismeta missfire klaida.
    Ne faktas, gali išmušti klaidos dėl kibirkšties pramusimo cilindrose ir psio

  7. #87
    _arvis
    Svečias


    Dar klausima turečiau, o PCM kompo turiu ieškoti butent pagal toki pat koda koks ir mano, ar ana VIN perrasyti betkokiam kompui, su kitokiu kodu?

  8. #88
    _arvis
    Svečias


    IMG_20210214_102228.jpg
    Ar galite pasakyti kas toje vietoje turi orginaliai stoveti(kur apibrezta zaliai), nee pas mane stovi Duju kompas. Ar cia neturetu buti ECU?, nes nerandu informqcijos tikslai,gal pagal metus kazkas keitesi, nes pas mane 2005 metu, nes prie lanzirono yra PCM kompas kaip suprantu.
    Noreciau dar paklausti, realiai kuris kompas galejo sudegti nuo to elektros suolio, nes PCM isardziai, grazus, niekas nesudeges, tai gal tas Duju kompas sudede?
    O kas yra tas raudonai apibreztas, jis uzvedimui neduoda itakos?

  9. #89
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Raudonas apsk. saugiklinės kompas. Žalias apsk dujų kompas. Iki 2004 (kur dujų kompas pas tave stovi) variklio kompas (ECU),dėžės kompas stovi po sparnu - po 2004 variklio ir dėžės kompas yra 2in1 (PCM) ir statomas po sparnu.

    P.S.Powertrain control module :Variklio pavaros valdymo modulis, sutrumpintas PCM, yra automobilių komponentas, valdymo blokas, naudojamas motorinėse transporto priemonėse. Paprastai tai yra kombinuotas valdiklis, kurį sudaro variklio valdymo blokas ir transmisijos valdymo.
    ECU :Variklio valdymo blokas, dar vadinamas variklio valdymo moduliu, yra elektroninio valdymo bloko tipas, valdantis vidaus degimo variklio pavarų seriją, kad būtų užtikrintas optimalus variklio veikimas.
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2021.02.14, 11:58
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •