Puslapis 1 iš 51 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #1
    Bajoras2
    Svečias


    Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

    Sveiki, nesu visai naujas automobilistas ant marijos žemės bet ir ne visažinis apie vsiką, o ir forumai man nėra svetimi, tad puikiai žinau, kad kieviena automobilio markė, jos modelis turi puikių tech.sprendimų ir priešingai. Kiekviena grupė turi vykusių variklių ir priešingai.
    Tad nemeluosiu, atėjau čia su reikalu ir pagalbos, bei svarbiausiai draugiško jūsų patarimo perkant automobilį.
    Automobilis skirtas kiek taupiasniam važiavimui (nes turiu ne vieną V8 benz.varikliu autombilį) todėl ieškau kiek aukso viduriuko, ypač aktualios sanaudos trasoje, nes dėja džipo aerodinamika kaip ir plytos, todėl jis ryja kone tiek pat kiek ir mieste. Žiūriu benzininius variklius su dujomis (arba dėtis jas)
    Suma manau +- ne daugiau 10 000lt

    1- Tenka išgirsti nuomones kad 2,4 varikliai dėja yra gerokai per silpni šiai mašinai (o kaip su mechanine dėže? )
    2- Panašu kad 3,3 yra tas aukso viduriukas... Dar kartais galima rasti ir mechanine dėže, bet jų tiek mažai, ar neužlipsiu ant grėblio
    3- 3,8 žinoma smagesnis, bet trasoje kiek susidariau įspūdį - teks duoti ~15ltr

  2. #2
    Bajoras2
    Svečias


    2,4 matau kad galima visai atmesti, katik pasisėmiau info, kad su jų trauka trasoje tikrai problemos. 120km/h važiuojant jau su lenkimu reikia būti atsargiam... Tad dėkui, apie šį galime nekalbėti

    3,3 ir 3,8 sanaudos trasoje labai panašios... tai tiesa?

    Gal kažkurią rekomenduosite nes ją žinote, kad kažkurią patarsite apeiti? Nesinorėtu pirmoje pažintyje su mašina ja nusivilti...

    http://www.autogidas.lt/automobiliai/?f_1[]=Chrysler&f_model_14[]=Town+%26+Country&f_1[]=Chrysler&f_model_14[]=Grand+Voyager&f_1[]=Chrysler&f_model_14[]=Voyager&f_1[]=Dodge&f_model_14[]=Grand+Caravan&f_1[]=Dodge&f_model_14[]=Caravan&f_41=&f_42=&f_215=5000&f_216=13000&f_61=3 .0&f_62=&f_63=&f_64=&f_65=&f_66=&f_2=&f_265=&f_413 =&f_4=&f_10=&f_5=&f_104=&f_8=&f_245=Visos+%C5%A1al ys&f_46=Visus&f_60=728&search=Surasti

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na jei rasi 3,3 su mechanine deze tai cia tautodailininku kurinys.
    Reiketu begti nuo tokio toli toli

    Jei domina tik benzininiai, tai gal 3,8 reikia ziureti. 3,3 silpnokas, jei megsti pasinaudoti variklio sukimu, jei ne tuomet gali imti ir 3,3

  4. #4
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na jei rasi 3,3 su mechanine deze tai cia tautodailininku kurinys.
    Reiketu begti nuo tokio toli toli

    Jei domina tik benzininiai, tai gal 3,8 reikia ziureti. 3,3 silpnokas, jei megsti pasinaudoti variklio sukimu, jei ne tuomet gali imti ir 3,3
    Vau.... ne ne ... tokių jau nebenoriu
    Pavaikymui ir paskraidymui turiu kitą automobilį, tad labai lakstymai nedomina, tačiau bijoti lenkti ir nenoriu
    Blin pradedu mastyti apie nuo 2001m, aisku uz ~10K lt ne pyragai, bet panasu kad jos mielesnes.

  5. #5
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Normaliam vazinėjimui ir 3.3 per akis. Su 3.8 maloniau aišku, kas pridės papildomą litrą dujų

  6. #6
    AndriusA
    Svečias


    Pats su 3,3 L važiuoju. Važiavimo charekteristikos mane tikrai tenkina ir nesigailiu šiuo variantu. O sanaudos duju tai pakankamai normalios (su 65 L duju nuvažiuoju apie 450-460 km, tai vidurkis gaunasi apie 14,5 L/100 km). Aišku šia nelenktininis rėžimas, bet ir ne penksininkas.

  7. #7
    Auriss
    Svečias


    pas mane 3 litrai treciukas,bet is 16 litru neislipu maziau niekaip

  8. #8
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bajorai, klausimas ne i tema, bet ar tu ne is 4x4 forumo pas mus atvairavai?

  9. #9
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Pats su 3,3 L važiuoju. Važiavimo charekteristikos mane tikrai tenkina ir nesigailiu šiuo variantu. O sanaudos duju tai pakankamai normalios (su 65 L duju nuvažiuoju apie 450-460 km, tai vidurkis gaunasi apie 14,5 L/100 km). Aišku šia nelenktininis rėžimas, bet ir ne penksininkas.
    O tavo maršrutas mieste, vien trasa ar mišrus? Nes tokios sanaudos puikios. Dujos aišku tiesioginės..

  10. #10
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Bajorai, klausimas ne i tema, bet ar tu ne is 4x4 forumo pas mus atvairavai?
    Aš daugely forumų esu, bet tikrai ne visuose
    4x4 esu, bet net daug nesireiškiu ir nesu senbūvis.
    Labiau gal žinomas būčiau per auto.banginius ir ypač AUDI klubą.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •