Puslapis 49 iš 51 PirmasPirmas ... 394748495051 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 481 iki 490 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #481
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dujos i dyzelius taip pat montuojamos.
    Cia seip del bendro info.

  2. #482
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Tik reikia laaaaaaabai daug vaziuoti kad apsimoketu i dieseli dujas montuoti.

  3. #483
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    Tik reikia laaaaaaabai daug vaziuoti kad apsimoketu i dieseli dujas montuoti.
    Kas kam yra daug

  4. #484
    be_proto
    Svečias


    Sveiki, pirmas postas ir pirmas klausimas, lb nesidomejau. Pas senuosius 3kartos vojagerius daznai eidavo infinity aparatura, dar zenkliukas budavo infinty. Tai klausimas kai pas naujesnius 4 kartos vojeger'ius eina koloneles. Ar retai sutinkamas dalykas ir ar uztenka paprastu koloneliu skambesiu?

  5. #485
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Jeigu ten maiso i dieseli apie 30-40% duju..iranga apie 1300euru...cia plius minus..tai paskaiciuok kiek reikia nuvaziuoti kad atsipirktu...

  6. #486
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius be_proto Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pirmas postas ir pirmas klausimas, lb nesidomejau. Pas senuosius 3kartos vojagerius daznai eidavo infinity aparatura, dar zenkliukas budavo infinty. Tai klausimas kai pas naujesnius 4 kartos vojeger'ius eina koloneles. Ar retai sutinkamas dalykas ir ar uztenka paprastu koloneliu skambesiu?
    Pas mane ketvirtukas su "infinity", man per akis...

  7. #487
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Aš tiesą sakant dar nežiūrėjau kokios ten kolonėlės ir kiek anų yr...Skamba kaip man net per gerai Grotuvas tai vietoj originalo kažkoks paprastutis alia japonas įkištas...dėl ko salionas neteko laikrodžio. Bet groja gerai.

  8. #488
    provokator
    Svečias


    infinity eina 10 koloneliu, eina daugiausiai i limited, ir lxi, aisku pagal uzsakyma ides belekur. Pas mane infinity, man per maza buvo, lupau lauk galva, idejau kenwooda, stiprintuva, zemadazni. Dabar panasiau. Taciau kas tinka vienam, gali visiskai netikti kitam

  9. #489
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius be_proto Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pirmas postas ir pirmas klausimas, lb nesidomejau. Pas senuosius 3kartos vojagerius daznai eidavo infinity aparatura, dar zenkliukas budavo infinty. Tai klausimas kai pas naujesnius 4 kartos vojeger'ius eina koloneles. Ar retai sutinkamas dalykas ir ar uztenka paprastu koloneliu skambesiu?
    Infinity buna pas geras komplektacijas. Nuo paprastu yra skirtumas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #490
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    infinity eina 10 koloneliu, eina daugiausiai i limited, ir lxi, aisku pagal uzsakyma ides belekur. Pas mane infinity, man per maza buvo, lupau lauk galva, idejau kenwooda, stiprintuva, zemadazni. Dabar panasiau. Taciau kas tinka vienam, gali visiskai netikti kitam
    Nu tu ir muzikantas..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •