Puslapis 10 iš 51 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #91
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Ir netingėk tu man tiek prirašyt
    Tik man visai neatrodo, kad šis automobilis pensininkams, pas mane užmiesčio kruizinis greitis 120, mieste irgi manevringas, sąnaudos, dujų, nesikandžioja, o ir dujos pas mane, kaip Bajoras išsireiškė - šlanginės, bet kažkaip nepastebiu skirtumo
    Taigi bent jau kol kas manau, kad sekantis tokios paskirties auto irgi bus voager'is...

  2. #92
    provokator
    Svečias


    as irgi ne pensininkas,o ir 3.8 variklis toks gan piktas kai imini iki dugno pedala sekantis irgi manau bus chrysleris,tik orientuosiuos i T&C LIMITED,o kol kas jie dar truputi kanda kaina,kalbu apie 2001+ metus,nes po dabartinio savo isedau i 2003 paprasta,tai taigi laukiu kol atpigs jaunesnieji T&C limitedai

  3. #93
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Negalėjau nepasidalint chryslerės pranešimu facebooke Super!

  4. #94
    Dainioška
    Svečias


    Va tokie atsiliepimai apie automobilį man patinka (rusų forumuose tas įprasta), dedu didelį pliusą . Pritariu autorės visiems teisginiams ir pastebėjimams. Pats turiu T&C Limited 2005, kol kas viskas jame mane tenkina apart jo pomėgio vartoti kurą mieste (nuo 18 ltr. ir daugiau), bet trasoje visai pakenčiamai. Čia "užvirė" mini diskusija apie tai, kad tai automobilis pensininkams - iš didžiosios dalies pritariu - su ja (mašina) baisu greitai važiuoti - labai jautri keliuose esančioms provėžoms, posūkiuose atrodo, kad kiek ir apvirsi, sustabdyti šį raganosį sunkoka. Ką iš tiesų sugeba - kaip tikras amerikonas greitai įsibėgėti (kaip automobiliui sveriančiam virš 2 tonų).
    Visgi paprieštaraučiau autorei dėl patogių sėdynių - man asmeniškai jos nėra labai patogios, o ir "atsireguliuoti" nelabai pavyksta, nes mėgstu labiau vertikaliai stovinčią sėdynės atramą nugarai (pripratau, kai važinėjau su SAAB, kurio sėdynės labai patogios (ypač Vector ar Aero komplektacijose). Dėl tyliai veikiančio variklio - jis tylo, kol "gazo" pedalo nensupaudi iki dugno - tada greičių dėžė "pasimeta", jungia vieną, po to antrą pavarą žemyn, variklius nesavu balsu staugia - taip vyksta pagreitėjimas. Variklio gausmas daug mielesnis kai greitėjama tolygiai, bet stipriai spaudžiant greičio paminą .
    Kuo labai patenkintas, tai savo atžalų įsodinimu į vaikiškas kėdutes - nereikia būti akrobatu, kad juos be vargo įsodintum, pririštum (prisegtum). Labai gelbėja vaikų raminimui DVD. tenka pasinaudoti ir automatiniu durų atidarymu - man rečiau, žmonai dažniau - labai patogu, kai vaikas rankose ir su pultu atidarai duris, tas pats dėl galinio dangčio automatinį pakėlimą, kai reikia sukrauti "N" maišų su produktais, o rankos užimtos.
    Man asmeniškai šiame auto trūksta ESP, truputėli neramu važinėti žiemą, bet kadangi pripratau nelakstyti, tai ..... Gal sekančiame auto tokių elektroninių padejėjų bus (SAAB pripratino, labai patogu ir saugu). Mano galva labai nepatogus priekinio lango apiplovimo mygtukas - spaudžiasi sunkiai ir nepatogiai.
    Na tai tiek naktinių sapalionių.

  5. #95
    provokator
    Svečias


    o tai nera TC mygtuko? pas mane yra pavyzdziui,ir ziema jokiu bedu,tikrai geriau nei su mersu su ESP,kur iseini ant lenkimo,ir neduok dieve nors truputi prasisuks nors vienas ratas,viskas,lenkima gali pamirst,duok gazo kiek nori,netraukia ir gatava

  6. #96
    crysleris
    Svečias


    Aš spausdinu labai greitai, taigi ne tiek daug ir sugaišau rašymui.... gal tik minčių sklandžiau dėstyti neišeina

    dėl sėdynių tai čia kaip kam, dar be to gal ir tos sėdynės ne visos vienodos...

    O dėl stabilumo, tai net nežinau, man tai atrodo pakankamai stabili mašina: plati, ratai irgi ne maži. Gal tas ne stabilumas tik atrodo, nes visgi sėdi aukštai ir kai suki statų posūkį, kitaip jautiesi, nei sėdint žemoje mašinoje.

    Šią žiemą nebuvau užklimpusi nė karto... vieną kartą į pusnį atbulom įvažiavus ir dar net smigus gilyn, galvojau smigau ilgam, nes su tokia mašina, išsikrapštyti bus itin sunku. bet kur tau, smėlio po prekiniais ratais tik pabarsčiau, ir kaip ant sparnų išskridau.... tuo tarpu su lengva žema mašina, tokioje pusnyje (ten toia vieta, kad tenka dažnai įlėkti) be antro žmogaus pagalbos ir nestumiant iš galo niekaip neišliptum. iš kiemo išvažiuojant dar yra status kalniukas, tai su lengva mašina be navarotų, pavykdavo išvažiuoti tik buksuojant ir mašinai bebuksuojant slystant šonu, kol taip užlipi į viršų... su Chrysleriu be jokio vargo... jei ir pabuksuoja, tai labai trumpai.... na pas mane yra ta antipraslydimo sistema, tai matyt ji duoda tą efektą.

    Servise tvarkiau mašiną profilaktiškai, nes po žiemos visokių menkų gedimų atsirado, klausia ar salono filtras yra... Sakau greičiausiai nėra (nes prisiskaičiau kad berods nėra tų filtrų)... ateinu kitą dieną, sako, radom pas tave salono filtrą užsiteršęs jau gerai buvo.... dabasr sako ir geriau pūs... sakau dr geriau pūs? kad ir taip atrodė visai neblogai pučia..... nors taip greičiausiai atrodė dėlto, kad mašina didesnė ir ji vistiek stipriau pučia nei lengvojoje mašinoje tai kaip supratau Dodge neturi filtų, o Chrysleriai turi...

    Dabar galvoju išsiimti visas kėdes, gal pasilikti kokią vieną gale... vistiek nieko nevežioju... gal vis mažiau benzo rys. tik vat problema, kad tada nebus kur dėti daiktų (tiksliau suslapstyti)... ech, tie vagys, visada turi apie juos galvoti....

  7. #97
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Tamsink langus jei netamsinti dar

  8. #98
    liustra
    Svečias


    Laba vakarą forumo skaitytojai. Dvi savaites skaičiau šį forumą, domėjausi kas yra kas, ir supratau, kad bėdos atveju crd dyzeliukas ne mano kišenei (daba važinėju su espeisuII virykle 2.0l). Labai domina Voyager, bet renkuosi tik iš 2.4 ar 2.0l (tenkintu ir šis, nes daugiau 120 km/h nevažiuoju, trinu daugiausia po miestelį ar jos apylinkes). Gal kas galit užmest akį į šią nuorodą: http://www.autogidas.lt/chrysler-voy...123195785.html kokia ten laidų ir šlangų raizgalynė po kapotu(toks pirmas įspūdis). Kiek žinau auto iš Italijos. Ir ar brangūs du atskiri krėslai?
    Iš anksto atsiprašau jei kas netaip, apie 2.0l Jų varikliukus nuomonę šiame forume perskaičiau.

  9. #99
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    na jau kad Vokietijos auto

  10. #100
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Dujos purkštukinės ten įdėtos Viskas ten norma.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •