Puslapis 13 iš 51 PirmasPirmas ... 3111213141523 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 121 iki 130 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #121
    crysleris
    Svečias


    Tamsink langus jei netamsinti dar
    Pas mane langai tamsinti, bet jie gio nera aklinai tamsus, arti priejus viskas matosi


    na jau kad Vokietijos auto
    Ant TA pažymos yra parašyta Kilmės šalis Vokietija. sakyčiau gal galėjo suklysti, bet.... visi dokumentai kuriuos turiu savo Chryslerio ( manualas, serviso knygutės, mago knygutės ir kita velniava, visa vokiečių kalba, ir visi servisai, Ta ar dar kažkas, visur praeidinėta Vokietijoje, Berlyne ir pan.... tai gal visgi nemeluoja....

    Na ne esmė... man pačiai kažkaip įdomiai atrodo...


    O dėl buksyravimo, tai nemanau kad negalima.... galima... mano pažįstami buksyravo patys ir juos buksyravo ir nemažą atstumą. ir nieko neatsitiko.. tik kiek žinau galima busyruoti pusvalandi, paskui reikia palaukti kazkiek ir vel toliau buksyruoti... kazkas panasaus, gal dar ir begis specialus tam yra... bet kad galima tai galima, nes jau nesamone butu jei negaletum...

    ir kas čia tau taip darosi, kad tave vis buksyruoti reikia aš per 6 metus nė karto (tfu tfu tfu) nei pati buksyravau nei manęs kas buksyravo... Gal buvo ten porą kartų kai neužsivedė, bet tai mano mašinos žino kur sugesti - prie serviso. jei pirksi tikėdamasis kad reikės buksyruoti, tada tikrai taip ir bus... kaip sakoma mintis galinga jėga
    Paskutinį kartą taisė crysleris : 2012.03.23, 19:38

  2. #122
    provokator
    Svečias


    dar pasakykit,kad yra pas jus tempimo kilpos

  3. #123
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    o tai ne . juk ne visi amerikoniskais voyageriais vazineja .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  4. #124
    provokator
    Svečias


    town & country kolega,ne voyageriais

  5. #125
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    nebegrybauk , klubo pavadinima paskaityk . juk ne www.town&country.lt ?
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  6. #126
    provokator
    Svečias


    man rodos kazko nesupratai. ir grybauji pats. nesu entuziastas sios sporto sakos. pasakiau,kad vazineju town&country,ir kas ne taip? man ne vieta siame forume ar kaip?

  7. #127
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius liustra Žiūrėti skelbimus
    ne taip supratot. ne aš buksiruosiu, bet mane. retai bet pasitaiko, kad starteris ar kas numišta, tada tik petį įremi į užupakalį (va čia tai seksas) ir užkuri, o su automatu jau baba. Aš to bijau. O apie galingumus kas ką traukt turi kažkiek nutuokiu.
    Gali buksyruot savo automatini voyageri nors i Siaures asigali. Istatai N ir varai .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #128
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius liustra Žiūrėti skelbimus
    Po Utenos miestelį pagrinde ir jo apylinkes (yra ir sunkių klampių kelių) <...>
    Supratau. Maniau pagrinde tik kruizinis riežimas nusimato. Temti automata galima, aišku būtų gerai ne 100-200km/h
    O i automatus verta manau ziureti tik kai variklis galingesnis ir be turbinu (isskyrus kai torkas ypac zemai, arba biturbo) tad jusu atveju nezinau ar 2,0 ar 2,4 bet tik mechanke jamciau (nors ir pats i tokias buvau nusitaikes, taciau siai dienai su 3,8 vazineju) taupau tipo

  9. #129
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kestutism Žiūrėti skelbimus
    Na ka as savo masiniukui iki siandien pakeiciau, ir kiek kainavo, surasiau. Aisku gal ir nera joje viskas idealu (kaip minejau reiks amortiku, gal uz pusmecio reiks kaladeliu, gal kokia pakaitinimo zvake kada "numirs", purkstukus reiks tvarkyt ar pan., bet siai dienai manau kad auto yra geros bukles), taciau as tikrai neinvestavau ja nupirkes 1000 Eu. O einami remontai ir eksploatacines medziagos aisku i saskaita savo inesa ir pinigeliai pastoviai kapsi... O uz pasiulyma nemokamai pasitikrinti auto tikrai dekui (gal tikrai apie ja per 9 men. dar ne viska suzinojau...). Kada uztaikes proga tikrai uzsuksiu (tuo labiau kad gyvenu "Auksciausia pavara" kaimynysteje, tiesiog uz tvoros...:-)) Bus proga ir susipazinti ir gal , jei darbo metu neatsisakai...
    Na va visai smagus susitikti su kaimynais. Ir tai apie ka mes cia kalbam tarp eiluciu parasyta ir pas tave. As kalbu, kad visi defektai yra salinami is karto ir vazineji su pilnai tvarkingu auto.
    Kitas variantas juos slinti pastoviai ir vis netureti pilnai suremontuoto automobilio, taciau vienaip ar kitaip jei sudesi viska gausi panasiai.
    Dar itatoks turi medziagos tepalai ir panasus dalykai, na bet apie visa tai kai susitiksim paaiskinsiu ir parodysiu, gal yra tokiu vietu apie kurias pats net neitari..

  10. #130
    crysleris
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    dar pasakykit,kad yra pas jus tempimo kilpos
    tuirbųūt labai nustebsi, bet yra gale yra stacionari, o priekyje reikia įsukti (realiai netikrinau ar tikrai).... bet bagažinėje mėtosi kažkokioj daitkadėžėj ta kilpa...

    Kaip supratau europintės mašinos šiek tiek turtingesnės tuo atžvilgiu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •