Puslapis 2 iš 51 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #11
    Bajoras2
    Svečias


    apie 3,0 variklius daug negerų dalykų prisiskaičiau, tad nenoriu lošti loterijos, tad į juos nežiūrių.
    Neturiu tiek daug pinigų, kad pirkti ir bijoti, labiau rizikuoti pirmu prisvilusiu blynu Norėtūsi nusipirkti, džiaugtis ir sakyti - va kokias jie fainas mašinas vairuoja

  2. #12
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nai tai atsakyma jau kaip ir pats zinai: 3.3 arba 3.8

  3. #13
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Aš daugely forumų esu, bet tikrai ne visuose
    4x4 esu, bet net daug nesireiškiu ir nesu senbūvis.
    Labiau gal žinomas būčiau per auto.banginius ir ypač AUDI klubą.
    Maciau tavo postu 4x4 navigacijos temoje, tai kazkaip ir atsiminiau Jei ka as ten Jeep-V8

  4. #14
    wongas
    Svečias

  5. #15
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    O tavo maršrutas mieste, vien trasa ar mišrus? Nes tokios sanaudos puikios. Dujos aišku tiesioginės..
    Pas mane mišrus. Dujos tiesioginės. Nuo balandžio mėn bus galima skaičiuoti tiksliau, kiek ryja mieste.

  6. #16
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Mano 3'čiukas (1996-2000) bet manau ir 4 kartos sąnaudos nebaisiais skiriasi. Važiuoju 6'ti metai, trauka nesiskundžiu, na nebent pilnas busas ir lenkti reik važiuojant greičiau nei 120kmph... tada reik pasistengt Remontas paprastas, važiuojasi tikrai smagiai, apie mechaninę gr, dėžę net nedrįsčiau galvot, manau nesuderinamas dalykas su tokiu auto.
    Statistika: http://www.voyager.lt/showthread.php...oatacin%C4%97s , o paskutiniu metu kuro sąnaudų vidurkis pradėjo suktis apie 13-14l/100km, net nežinau kodėl, gal pasenau
    Taigi aš visom keturiom už 3,3 (jeigu pasimaišytų 3,8 manau griebčiau nedvejodamas) ir rekomenduoju visiems kitiems šį automobilį.

  7. #17
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Pas mane mišrus. Dujos tiesioginės. Nuo balandžio mėn bus galima skaičiuoti tiksliau, kiek ryja mieste.
    Na vien miestas manęs nedomina tiesa sakant, pats vaziuoju misriai ir aplink miesta

    Na atvedete i prota dekui jums visiems. Belieka savo dzipa parduoti ir tada susirasti nauja masiniuka

  8. #18
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pagal komplektacija visai neblogu galima uztikt ketvirtuku ir iki 10 kLt. Pvz:
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-2144528.html
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...122002878.html
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.03.07, 15:43
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #19
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Na vien miestas manęs nedomina tiesa sakant, pats vaziuoju misriai ir aplink miesta

    Na atvedete i prota dekui jums visiems. Belieka savo dzipa parduoti ir tada susirasti nauja masiniuka
    Svarbiause, kad padėjome

  10. #20
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Pagal komplektacija visai neblogu galima uztikt ketvirtuku ir iki 10 kLt. Pvz:
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-2144528.html
    Idomioj aplinkoj nufotkintas O seip yra sansu rasti nors kiek tvarkinga ketvirtuka uz tokia kaina?
    Neturi jie kokiu spec brangiu remontu?
    Nes cia kaip su kokia Audi V8 arba A8 - masina gali nupirkti pigiai, bet jei nors kiek tvarkingiau susitvarkyti noresi, tai serviso kaina nesunkiai kartais pasieka ir masinos kaina
    Todel reikia buti labai atidziam ir zinoti niuansus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •