Puslapis 41 iš 51 PirmasPirmas ... 313940414243 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 401 iki 410 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #401
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Dar forume galima padaryti juoda sarasiuka, kad perkantiems ir ieškantiems butu lengviau.

  2. #402
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    ..... Primink ka tu ten apie ESPACE rasiai????
    Kazka rasiau, o ka?

  3. #403
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Dar forume galima padaryti juoda sarasiuka, kad perkantiems ir ieškantiems butu lengviau.
    pilnai sutinku
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  4. #404
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia vienetiniai atvejai kad zmogu grazino dazniausiai visi perka nieko neziuri ir zaidzia tele loti

  5. #405
    Kva
    Svečias


    Sveiki,
    seniai seniai esu turejes labai nesekminga pirkini, taciau noreciau vel pameginti si patogu seimos automobili. Siai dienai nenupirktu ir mane dominanciu yra du skelbimai ir deje abu su niuansais:
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-4391500.html Kaip ir parasyta skelbime - variklio vibracija. Neaisku nei kaip labai jis vibruoja nei dar kas nors.
    http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-4386850.html Skelbime neparasyta, bet yra kazkokia beda su pavaru deze. Vaziuoja tik 3 begiu, neveikia spidometras, bendrine klaida P0700. Jau prazilau USA forumus skaitydamas
    Beda kad esu Vilniuj, parduodami auto tolokai. Su autobusu neprivazinesiu.
    Gal jus patyre Chrysler turetojai ir tikiuosi myletojai turite kokiu nors izvalgu? Kuria cia blogybe rinktis geriau
    Dekoju!

  6. #406
    rvliekis
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.

  7. #407
    Kva
    Svečias


    Aciu, panasu kad jis ir siaip smagiai byra
    Dar toki radau http://auto.plius.lt/skelbimai/dodge...s-4348078.html , Bosas kaip rase viskas ledas, klauimas kiek tas siurblys kainuos ir kebulas atrodo nelabai gyvas...

  8. #408
    provokator
    Svečias


    Del dezes, tai ji avariniam rezime, tai gali buti elementarus kontakto nebuvimas, o gali buti kad reiks deze remontuot arba pirkt is manes

  9. #409
    Kva
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Del dezes, tai ji avariniam rezime, tai gali buti elementarus kontakto nebuvimas, o gali buti kad reiks deze remontuot arba pirkt is manes
    Uz kiek? Kolkas as irgi labiau linkstu link dezes. Nors jei su variklio veda atiduoda uz 2400 + remontas 800 tai iseina 3200. Matyt pigiau nei deze.

  10. #410
    provokator
    Svečias


    deze atiduosiu uz 280. isimta is mano masinos, vazinejau virs metu, viskas kaip ir gerai. Siaip visa masina galiu parduot jei reikia Yra niuansu, bet vaziuoju kasdien.
    IMG_20140515_140515.jpg

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •