Puslapis 47 iš 51 PirmasPirmas ... 374546474849 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 461 iki 470 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

  1. #461
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu jo...Trioškis atšaukia pardavimą...O jau buvau beveik užsikūręs pirkt...

    Gal kas nors ką nors pasakys apie šitą žvėrį?

    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...127303421.html

  2. #462
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    kadangi antrukais kol kas nekvepia, priglausčia ketvirtuką, biudžetas įskaitant reikalingus remontus 2900€

  3. #463
    donceka
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Tai va po ilgu ieskojimu rinkimosi ir tam tikru apsiprendimu pagaliau crysleriukas benzinas / dujos 3.8 2003 mano kisenei.

    Trumpai papasakosiu ispudzius gal kam pravers:

    1. Kai sugalvojau kad reikia crysler apie juos buvau visai zalias. Na mazdaug kaip serviso meistrui programavimas Na bet pagal nuomones kelis atsileipimus kelis pabandymus pravaziuoti supratom su zmona kad is minivenu mums tinka tik crysleriukas ir ne paprastas voyageriukas.
    2. Kai jau buvo nuspresta pradeta intensyviai dometis kas kaip. Forumai atsleipimai is tu aks turi ir panasiai. Vos nenusiprikau pirmo pasitiakiusio idomesnio varianto uz prieinama kaina po to kaip paaiskejo troskio ( sory jei blogai nika parasiau ) zmonos masineles. Bet ir gerai kad neneusipirkau nes prabegus keliom savaitem buvo suprasta, kad musu seimai reika tam tikru dalyku.
    3. Kadangi buvo reikalavimai masiniukui iskelti tokie: Butinai clima/prefered limited edicija ar bent jau odinis salonas. Laikui begant dar isisgrynino reikalavimas, kad masina butu ne dyzeliukas Paieska pasidare pakankamai sudetinga. Na bet neieskosi nerasi
    4. Pradejau ieskoti kas kur galetu dar ir normaliai patikrinti crysleriuka. Pirmas ispudis kad zmogus kuris apie tai ismano yra Arnas jei neklystu is klaipedos. Bet tolokai man nuo Vilniaus. Tada visai netycia suradau crysler servisiuka http://chryslerservisas.lt/ kurie ir patikrino man pirma priimtinesni varianta http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-4406113.html Gal del to kad buvo uzsidegimas, o gal del to kad buvo pirmas kuri realiai jau gyvai normaliai ciupinejau tai kaip ir norejosi imti. Bet bedos po "kapotu" nebuvo labai mazos ir pardavejui pasiulyta mano supratimu reali rinkos kaina uz tokia masina nesudomino ir teko judeti toliau ( nors 4wd labai norejosi ). Sekantis zmogus kuri bandziau sunkiai pagauti buvo Bosas Ispradziu gaudziau tik del to kad galvojau jog zmogus gali nusimanyti apie cryslerius. O po to suderinus masinos patikrinima pradejo plusti rekomendacijos jam is ten kur nesitikejau ir negalejau net pagalvoti. O tai manau tikrai daug reiskia. Kai rekomendacijos lenkia zmogu.
    Jei JUM reik tikrinti pries perkant Crysler kreipkites i BOSSAS !!!!!!
    Lekiu galva pries pati ( ir dar vis juokiuos is to "ledinio"auto kuris buvo pas ji patikrintas). Ir dar karta sakau jam aciu uz konsultacijas.

    5. Taip beieskant ir betikrinant masiniukus antradieni isssoko vienas sneklbimas. Viskas kaip norejau gal tik iskyrus tai kad sedynes nesusilanskto i dugna. Na bet ka padarysi pasibandymui ar musu seimai tinkas sitas variantas kaip masina bus per akis.
    Gaila negalejau jo patikrinti pas Bosa, bet ir Vilniaus meistrukai nesant galimybem pakankamai nemazai pasako.

    Reziume masina sakyciau pagal metus tikrai tvarkinga. Ta ir mano asmeninis servisistas vakar pasake. O pasitvarkisu ka reikia ir panaudojus prie progos prasysiu kaip istiesu man su crysleriuku sekas

    P.S. Jei perki masina ir yra galimybes tikrink TIK pas BOSSAS. Neskubek su pirkimu o susirask savo varianta kokio nori.

    Kol kas tiek tikiuosi kam nors bus naudingas manao papostringavimas

  4. #464
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    tas minėtas skelbimas yra ne tik lavonas, bet ir lavonas jau senokai pakastas, iškastas ir bandomas perlaidot

  5. #465
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Nu jo...Trioškis atšaukia pardavimą...O jau buvau beveik užsikūręs pirkt...

    Gal kas nors ką nors pasakys apie šitą žvėrį?

    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...127303421.html
    Tiorški??? Grįžti???

  6. #466
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Tiorški??? Grįžti???
    Tikriausiai TAIP.

  7. #467
    Casper
    Svečias


    Sveiki,
    atsirado poreikis auto atnaujinimui. Vienas is varinatu butu Voyager ar T&C nuo 2008/2010m., pagrindinis reikalavimas AT + AWD. Ar egzizstuoja tokie variantai?

  8. #468
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    2008-2010m AWD nėra.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #469
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    2008-2010m AWD nėra.
    o 2011 - .... yra??

  10. #470
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    nėra, galbūt bus tik naujuose ateityje

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •