Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 58

Gija: Dujų įrangos montavimas ir remontas Klaipėdoje ir rajone....

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dazniausiai jas mezia lauk ir deda normalias

  2. #12
    Edgaras777
    Svečias


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Mano naujajame pirkinyje kažkokia keista dujų įranga, tipo olandiška, pirmąsyk tokią matau...pradedu pastebėt kad rytais reik ilgiau pasukint, kad užsivest, tad žadu apsilankyt pas dujininkus. Gal kas žinot, kas Klaipėdoje dirba su olandiškom įrangom ? Panašu, kad įrangos pavadinimas -"necam" kaip ši įranga, ar naudojat kas ?

    Preita savaite man ismontavo sita iranga. Vadinasi koltec-necam. Ja tvarko tik prie arsenalo garazuose,bet finansiskai neapsimoka jos tvarkyti. Taip,kad geriau planuok ja keisti. Dabar turiu nereikalinga duju iranga

  3. #13
    Giedrioks
    Svečias


    Kiek kaštavo nauja įranga ?

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Mano naujajame pirkinyje kažkokia keista dujų įranga, tipo olandiška, pirmąsyk tokią matau...pradedu pastebėt kad rytais reik ilgiau pasukint, kad užsivest, tad žadu apsilankyt pas dujininkus. Gal kas žinot, kas Klaipėdoje dirba su olandiškom įrangom ? Panašu, kad įrangos pavadinimas -"necam" kaip ši įranga, ar naudojat kas ?
    Klaipėdoje:
    Šilutės pl. 55A
    LT-94105
    Tel.:8 46 486079
    Mob.:8 674 67 441
    Darbo laikas: I-V 9:00-17:00

    http://www.setaltas.lt/goods/gid,745...2--NECAM-.html

  5. #15
    Giedrioks
    Svečias


    Ačiū

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Giedrioks Žiūrėti skelbimus
    Kiek kaštavo nauja įranga ?
    Sventojoj pas Roma kainuotu truputi virs 2000 Lt. Yra keli komplektavimo varijantai.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    Giedrioks
    Svečias


    Tai taip gaunas, kad jei olandiška įranga buvus, ją visą reik išoperuot ?

  8. #18
    Edgaras777
    Svečias


    Nera kas normaliai tvarko jas. Tas UAB ''Setaltas'' tai tik prekiauja dalim, bet remontu neuzsiima. Be to remontas kainuoja labai nepigiai. Pvz uz naudota reduktoriu nori 400lt ir duoda metus garantija. Naujo kaina nenormali, vos ne 1000 lt. As turejau nauja italiska iranga tai man tik ismontavimo ir sumontavimo darbai kainavo. Siaip Jau daug metu tvarkau dujas upelio 36 ten toks Audrius su Marium darbuojasi,tai nera gyvenime nuvyles ir viska daro labai kruopsciai ir tvarkingai. Tai kaip ir tavo reikalas ar nori kisti pinigus, ar viena syki pasikeisti ir pamirsti. As bandziau pusmeti pazaisti su ta koltec iranga,bet galiausiai atsibodo uz kiekviena smulkmena po 50 lt palikti,o galu gale vistiek laikydavo trumpai tas suremontavimas
    http://www.skelbiu.lt/skelbimai/olan...e-4969264.html ---- Sitas veikejas kaip ir vienintelis olandiskas tvarko,bet patarimas-nevark

    http://www.1588.lt/en/imone/audriaus...nga-klaipedoje --- O cia tas Audrius,kuri tikrai rekomenduoju kaip meistra.

  9. #19
    Uranus
    Svečias


    Sveiki, aš savasias dujas dėjausi pas: Audriaus Janušausko IĮ, atsiliepimai teigiami

  10. #20
    wongas
    Svečias


    Jo apie juos iš Upelio girdėjau..sako geri vyrai. Reikės ir man apsilankyti... Nes pas Romą jau pavargau važinėti. Ne kiek blogai dirba - kiek tampa sunku susiderinti...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •