Rezultatai 1 iki 10 iš 30

Gija: Išpuvo slenksčiai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    mongol
    Svečias


    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?

  2. #2
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius mongol Žiūrėti skelbimus
    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
    http://www.klarksonas.lt/lt/chrysler...=1&sub_type=65

  3. #3
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius mongol Žiūrėti skelbimus
    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
    Jei darbą atlieka atmestinai, nepadės ir nauji slenksčiai... Aš asmeniškai sau per visa ilgi palei duris ivirinau vamzdį. Apačioje kampuoti. Per vidurį 4mm juosta. Ir nauja skarda ant viršaus uzleidau. Taip pasidaro stipriau nei originalas ir visa rėmą papildomai suriša. O dėl rudyjimo, kaip pasiruos , taip ir bus...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •