Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 30 iš 30

Gija: Išpuvo slenksčiai

  1. #21
    ARMI
    Svečias


    Tiesiog nuvaryk į servisą ir suvirins viską. Man tai kainavo 250 Lt

  2. #22
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.11.03
    Vietovė
    Kedainiai, LT
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.

  3. #23
    seselis
    Svečias


    Citata Autorius Nerijus28 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.
    jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns

  4. #24
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns
    jei nelaiko reiškiak ažką negerai daro. taip pat reik turėt omeny jei ruošiamasi ilgiau važinėti reikia visgi dengti spec priemonėm
    Born in USSR

  5. #25
    seselis
    Svečias


    turbut teks taip daryt nes jau pavargau narsyti tose interneto platybese ir nieko nepesti. pavyko atrasti tik stai ka http://www.topbananaparts.com/vaf/pr...1567&trim=1569 lietuvo neradau kur galeciau visa tai gaut...

  6. #26
    mongol
    Svečias


    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?

  7. #27
    oleg
    Svečias


    Citata Autorius mongol Žiūrėti skelbimus
    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
    http://www.klarksonas.lt/lt/chrysler...=1&sub_type=65

  8. #28
    zaliaakis
    Svečias


    Citata Autorius mongol Žiūrėti skelbimus
    sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
    Jei darbą atlieka atmestinai, nepadės ir nauji slenksčiai... Aš asmeniškai sau per visa ilgi palei duris ivirinau vamzdį. Apačioje kampuoti. Per vidurį 4mm juosta. Ir nauja skarda ant viršaus uzleidau. Taip pasidaro stipriau nei originalas ir visa rėmą papildomai suriša. O dėl rudyjimo, kaip pasiruos , taip ir bus...

  9. #29
    mongol
    Svečias


    aciu uz patarimus,dabar beliko surast tvarkinga meistra ir nusprest kas butu geriau.gal kas pazystat toki?geriausia arciau sostines

  10. #30
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2012.10.10
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    27
    Reputacija
    1


    Gal galite parekomenduoti meistrą Vilniuje slenksčiams sutvarkyti?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •