Puslapis 11 iš 11 PirmasPirmas ... 91011
Rezultatai 101 iki 106 iš 106

Gija: Priekine pakaba

  1. #101
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    IMG_2439.jpg


    Cia 14m sakes bet manau kad jos visu V-tuku tokios pacios.

  2. #102
    masiniuks
    Svečias


    pirma kart ten ir pirkau, keite melgoje, o presavo, veze I vaira cia Klaipedoje, bet pora menesiu ir ner, poto pirkau kitur Taiwan gamybos, bet vel nepraejo nei pora menesiu ir vel viskas istruke.

  3. #103
    masiniuks
    Svečias


    Aciu uz foto.
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    IMG_2439.jpg


    Cia 14m sakes bet manau kad jos visu V-tuku tokios pacios.

  4. #104
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus



    Cia 14m sakes bet manau kad jos visu V-tuku tokios pacios.
    As cia gerai neiziuri, bet irgi panasu, kad jis blogai stovi.
    Man taip buvo, kad naujas sakes grazinau, nes blogai naujose sakese sudeti.
    Su siom vietom ir kitu masinu gamintojai apsiknisa.

    Zmonos masina naujas Nissan is salono vaziuojant vis buvo toks kazkoks bildejimas kauno nelygiais keliais taip pat nelaike sie salentblokai.
    Pakeiciau pirma kart po 20 - 30 kkm praejus 15 kkm jau ziurejau kaip jie laikosi ir vel buvo suplyse. Po to padariau analize kas kaip ir del ko.
    Pradejau aiskinti ir radau gamyklos klaidas jie buvo blogai sudeti.
    Sudejus taip kaip buvo suprastas ju veikimas masina po to jau pramyne apie 80 kkm ir jie dar nekeisti.
    Po to berods pas iGince masinoje teko keisti ir ten radau juos sudetus taip kaip buvau sugalvojes, tai buvo toks kaip ir patvirtinimas sprendimo.
    Bet matomai tuo salentblokus kas presuoja gamyklose kazkaip i tas kisenes nekreipia demesio.

    Nelabai suprantu, kaip gamintojai tukiu dalyku nedaziuri?
    Chrysleriu tai ziauriai greitai jie plysta per 2 - 4 sav jei su masina vazineji, nes chryslerio labai didele mase priekiniai asiai tenka.

    Ten pastayti ta salent bloka reikia issiaiskinti smugio jegos kryptis ir atramu kryptis.
    Susirasyk rato veiksenos kryptis smugio metu, kuomet gauna ratas smugi kokia kryptim, kokia vieta juda ir rasi kaip juos statyti.
    Net pas save su savo meistrais faktiskai visada gincijuosi, nes jiems atrodo kitaip, taciau pikti pastato taip kaip reikia man ir viskas laiko.
    Tai po keletos tokiu situaciju jau ateina klausti, kad priminciau kaip ten deti.

  5. #105
    masiniuks
    Svečias


    po pakeitimo nenuvaziavau nei tukstancio km, antra kart pakeite ir vel taspats, nebezinau kur keistis, tokius dalykus ir pats moku ir turiu saligas keitimui tik va kad kas pasakytu kaip ten turi stoveti.

  6. #106
    zaliaakis
    Svečias


    Issikirpk šakės modelį iš kartono irziurek kur didžiausia apkrova. Bosas jau paminejo kod foto blogai stovi. Aš savo kai keičiasi. Lyg ziurejau kad įtempimas buvo i sarnyra... Nepamenu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •