Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 42

Gija: Priekinių žibintų mažas šviesos efektyvumas

  1. #21
    Bajoras2
    Svečias


    Tik Limited'ai turi lempas su atskirais reflektoriais ilgom ir trumpom?
    Nes pradedu mantyti kad i ilgas deti 55W xenon ir bus normaliai.
    Na dar reiks su Intar pakartotinai susitikti ir nakti palyginti skirtumo kieki.

    Hologenu tai nesupratau is vis, arba del xenon, arba jie taip ir sviesia - bilekur... Jokio sviesos srauto koncentravimo tik labai akina visus

  2. #22
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Atvažinėjęs pusę žiemos, jau turiu susidaręs šiokią-tokią nuomonę. Kad šviečia geriau - nenuginčijamas faktas. Tik padariau klaidą, kad nepakeičiau iš kart tolimūjų šviesų lempučių, o palikau kinietiškas. Tai iš tolimūjų naudos mažoka.
    jau už tas originalias lempas tai turbūt tik žvakė blogiau šviečia...

    tiesa, tos taivaniškos be el. aukščio reguliavimo. O tolimos kai dega, reikia kartu pajungti ir artimas - tada visai kitas efektas gaunasi.
    Born in USSR

  3. #23
    Bajoras2
    Svečias


    Žodžiu viskas pas mane dar gerai, nes dvigubi žibintai, todėl skūstis tiek negaliu, kiek šių problemų turi kiti, turintys ilgas/trumpas viename reflektoriuje

  4. #24
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    O tolimos kai dega, reikia kartu pajungti ir artimas - tada visai kitas efektas gaunasi.
    Tai taip ir padariau kai tik sumontavau.

  5. #25
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Tai taip ir padariau kai tik sumontavau.
    Sveikinimai įstojus į matančių klubą
    Born in USSR

  6. #26
    Bajoras2
    Svečias


    Pratęsiu apie žibintus. Pas ką yra dvigubi (kaip supratau LIMITED'ai juos turi) tai su šviesos trūkumu neturėtume skūstis, nes kas turi vieną reflektoriu - šios problemos ženkliai didesnės.
    Dėjau į ilgas xenonus (lėšiniai), lemputė vadinama 9005.
    Turguje xenonų komplekytų kainos:
    120-140Lt be garantijos (kainą keičia blokeliai)
    Su metų garantija nuo 190lt (storais blokeliais)
    Jei pirksite be garantijos, siūlau imti TIK PLONAIS (slim) blokeliais, nes jie keleriopiškai mažiau dega nei storieji)
    Aš ieškojau 55W, tačiau tokių lempučių neradau (geriau paieškojus gal ir rasite)
    Pati lemputė xenon sunkiau dėsis pas mus į reflektorių (bent jau man) tad turėkite dildę, nes reiks sumažinti skersmenį tos vietos, kuri čiut kišasi į reflektoriaus cilindrą.

    Pažiūrėjus kainas šrote, paskui kiniečių pakaitalus žibintams, paskui ebay - manau rinkčiausį ale tokį varijantą
    http://www.ebay.com/itm/New-Pair-Set...69c4ac&vxp=mtr

    Beto, keista, kad įjungiant ilgas, užgesinami priešrūkiniai

  7. #27
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Pratęsiu apie žibintus. Pas ką yra dvigubi (kaip supratau LIMITED'ai juos turi) tai su šviesos trūkumu neturėtume skūstis, nes kas turi vieną reflektoriu - šios problemos ženkliai didesnės.
    Dėjau į ilgas xenonus (lėšiniai), lemputė vadinama 9005.
    Turguje xenonų komplekytų kainos:
    120-140Lt be garantijos (kainą keičia blokeliai)
    Su metų garantija nuo 190lt (storais blokeliais)
    Jei pirksite be garantijos, siūlau imti TIK PLONAIS (slim) blokeliais, nes jie keleriopiškai mažiau dega nei storieji)
    Aš ieškojau 55W, tačiau tokių lempučių neradau (geriau paieškojus gal ir rasite)
    Pati lemputė xenon sunkiau dėsis pas mus į reflektorių (bent jau man) tad turėkite dildę, nes reiks sumažinti skersmenį tos vietos, kuri čiut kišasi į reflektoriaus cilindrą.

    Pažiūrėjus kainas šrote, paskui kiniečių pakaitalus žibintams, paskui ebay - manau rinkčiausį ale tokį varijantą
    http://www.ebay.com/itm/New-Pair-Set...69c4ac&vxp=mtr

    Beto, keista, kad įjungiant ilgas, užgesinami priešrūkiniai
    o tai problema ne su trumpom buvo? "Ant ilgų" sujungus kartu ir ilgas ir trumpas dar baika - matomumas neblogas.

    Ir gal galima plačiau ties ta vieta kur apie "lėšinius" Xenon'us kalba eina?
    Born in USSR

  8. #28
    Bajoras2
    Svečias


    Su trumpom pasirodo aš neturiu teisės skūstis , nes pas viengubus žibintus yra kur kas prastesnė situacija.

    Yra ir lęšinių xenon komplektų, tik tada reiks stiklą nuimti, toks komplektas kiek pamenu kainuoja ~+-500lt

    Pas mus tokie patys žibintai? Nes lęšiai pas mane orginaliai

    chrysler lempos.jpg

  9. #29
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Pas mus tokie patys žibintai? Nes lęšiai pas mane orginaliai

    chrysler lempos.jpg
    tai vat šitoj vietoj ir nesusikalbėjom... EU trečiukui stovi H4 lemputė su dviem kontaktais ir tik reflektorius, o kad būna originaliai su lęšiu, tia nežinojau, todėl uir nesupratau apie ką klaba eina - dabar kai paveiksliukas su aprašymu yra tai viskas aišku
    Born in USSR

  10. #30
    Bajoras2
    Svečias


    Gal klystu (mane pataisys) bet čia ne USA/EU reikalas, kiek aplamai Limited komplektacijos gauna tokius žibintus.
    Nuorodoje iš ebay tokie patys.

    Taip ir pagalvojau, kad elementari foto leis susikalbėt

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •