Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 74

Gija: Imobilaizeris

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Imobilaizeris

    Vakar buvo bajeris, sustojau prie parduotuvės, grįžtu neatsirakina centrinis... na gerai, atsirakinu rakteliu, bet užvest niekaip, klykia "Alarm secured" ir viskas. Vakaras, visos parduotuvės kur būt galima batareikų nusipirkt nebedirba
    Paskambinau draugui, nuvežė namo. Gerai, kad savam mieste, o būtum kokia užsienio užkampį
    Pavalgiau, pakrapsčiau abu turimus pultelius, nuvažiavau prie automobilio ir kažkaip iš 5 karto pavyko atjungti imobilaizerį. Šendien viskas tvarkoj, atsargai nusipirkau batareikų...

    Taigi kilo klausimas, ar nėra galimybės nafik atjungti tą nesamonę, palikti tik centrinio užrakto valdymą ir viskas.
    Kas nors bandė, girdėjo, domėjosi?

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Reikia ziuret kaip ten kas "suraisiota". Atjungt originalia ir pajungt kita, "popigiaja", kad valdytu uzraktus ir pakauktu reikalui esant

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kai baigiasi pultelio baterija, reikia signalizacija atjungt.. nu, ka, originalu
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Robčikas
    Svečias


    Taip, toks pas mane, tik be nuotolinio užvedimo, durų ir dangčio atidarymo. Ar man pačiam pavyktų pririšti? Kokia kaina?
    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.
    Paskutinį kartą taisė Robčikas : 2012.09.16, 07:58

  6. #6
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Pas mane kažkokia nesamonė pasidarė, iš ryto nesikuria, tipo rodo bed key užrašą, ir signalas pypsi kad raktas neistrauktas ir neveikia centrinis užraktas, rakta turiu rankoje, atjungi akumą ir staigiai pajungiau -užsikūrė, bet iki kito užgesinimo. Gal kam taip esą buvę?

  7. #7
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Na va vel islindo BAD KEY , atjungiau akuma ir vsio ir meta si uzrasiuka ir nieko neina padaryt, reiks transportuot i servyza, perkrovimui kompo, gal kas turi minciu kodel taip yra?

  8. #8
    Gintazas
    Svečias


    ups... rimtai cia gija apie V-tukus. Pamaciau,kad apie imobilaizerius tema ir parasiau. Galima sia gija panaikinti.
    Problema radau prisiskaites internete visokiu nesamoniu apie "Alarm Set". Is dalies idiotiska, jei koks s.. pagenda,blokuoja imob.:net kazkam galinio valytuvo valdyme kazkoks laidas buvo pakaites - nebeleido uzkurti, kitas originalaus centrinio bloke problema buvo-irgi nebesikure. O pas mane kaip daugumai pasitaike - peciuko valdymo paneles fiskeje laido kontaktas istirpo. Va del ko uzblokavo imob. Fiske istraukiau ir atsiblokavo. Pirksiu kita fiske, nes anos sonas istirpo.
    Gal kam si informacija pades. o seip adminai,,,gija prasiciau panaikinti ar permesti prie III chrysleriu

  9. #9
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Viskas išjungta o jis vis tiek veikia

  10. #10
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    o nafik ta signalizacija, pas mane visuose automobiliuose ji tik tam, kad nereikėtų raktelio kaišioti taigi tiktų ir gamyklinė tik be imobilaizerio funkcijos.
    O voyageri'o gamyklinė net nuo nieko nesaugo, nebent nuo nuvarymo, garsinės irgi nėra, o ir kam reikalingas toks automobilis, ne audi ar koks tautovezis
    Ar kas nors klausot sekat ar kaukia jūsų signalizacijos sirena. Vienintelis malonumas iš tų sirenų, kai didesnėj aikštelėj su savo toyota prabirbiu, koncertas gaunas

    O svarbiausiai, kad dar klausimas ar ten visa priežastis tik batareikose, su testeriu pamatavau, abi po 2,95v rodė,nemanau, kad jau per mažai, o šiandien jau kokius 20 kartų spaudžiau ir veikia... tokie siurprizai man labai nepatinka.
    Paskutinį kartą taisė sheikhas : 2012.03.21, 15:09

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •