Puslapis 2 iš 8 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 74

Gija: Imobilaizeris

  1. #11
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Ebay 75usd plius persiuntimas. Tiesa dar... Pasirodo jei du veikiancius raktus turi trecia iprogramuoti gali pats ir be kompo.... O jei tik viena - teks isleist dar litu kad iprogramuotu.
    Tiesa dabar yra pigiau, bet kazkoks neaiskus pardavejas..... Neatsako i klausimus.
    http://www.ebay.com/itm/120979003061...84.m1423.l2649

    Tiesa paskutini karta atsisiunciau ir ne toks buvo..... Tai ilgai stumdziausi su pardaveju, jis nekeite, teko naudotis ebay buyer protection. Siaip ne taip grazino litus....

    Dabar mastau koki cia dar nupirkt

  2. #12
    Robčikas
    Svečias


    Gal reiktų pasidomėt ir man ir parsisiust, nupirkau su vienu raktu, jei pamesiu ar šiaip kas suges...
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Ebay 75usd plius persiuntimas. Tiesa dar... Pasirodo jei du veikiancius raktus turi trecia iprogramuoti gali pats ir be kompo.... O jei tik viena - teks isleist dar litu kad iprogramuotu.
    Tiesa dabar yra pigiau, bet kazkoks neaiskus pardavejas..... Neatsako i klausimus.
    http://www.ebay.com/itm/120979003061...84.m1423.l2649

    Tiesa paskutini karta atsisiunciau ir ne toks buvo..... Tai ilgai stumdziausi su pardaveju, jis nekeite, teko naudotis ebay buyer protection. Siaip ne taip grazino litus....

    Dabar mastau koki cia dar nupirkt

  3. #13
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #14
    Robčikas
    Svečias


    Taip, toks pas mane, tik be nuotolinio užvedimo, durų ir dangčio atidarymo. Ar man pačiam pavyktų pririšti? Kokia kaina?
    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/...500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.
    Paskutinį kartą taisė Robčikas : 2012.09.16, 08:58

  5. #15
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nezinau ar jis tau tinka jei be automatiniu duru... Jei yra tik vienas originalus raktas, priristi kiek zinau paciam neina. Be geleztes 150 Lt.
    http://programyourremote.com/classif...Ad.asp?id=1909
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #16
    ZYDRTAMAS
    Svečias


    Pas jus naujas ar naudotas? Ir kiek kainuotu su gelezte,nes nupirkau masina ir ji parejo is vis be rakto.

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Naujas. Naudoto perprogramuoti nebeina. Turiu ir gelezte, bet ji man kainavo 13 doleriu. Tai butu plius prie kainos.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    Gintazas
    Svečias


    HELP !!!
    Imopilaizeris "pameta" abu raktus. Niekaip neaptinku sistemos kaip atblokuoti. Valanda prasiknisu prie masinos, kazkaip vel atsistato.Net neaisku ka konkreciai daryti reikia. Bandziau akoma atjungti,kad kompas nusiresetintu-nepadeda, pirma karta kai uzsiblokavo po daugelio visu galu atjunginejimo uzsikure po "rakto skaitytuvo" fiskes atjungimo/degimo ijungimo/isjungimo/fiskes pajungimo. "Alarm Set" uzgeso. Po menesio sitas bajeris jau nebepadejo.Tada raktu bandziau duris rakineti ...raktus keitalioti...ir vel kazkuriuo momentu viskas atsigavo. Siandien vel uzsiblokavo....posantros valandos pazaidziau,bet nebeuzkuriau.
    Negi as vienas taip vargstantis? Ar yra rimtu meistru kas patarima duotu arba apgavika imontuotu. rasykit gintazas_@excite.com arba skype x-gintas-x
    As cia parasysiu rezultata kas konkreciai pagelbejo. Is anksto DEKUI!!!

  9. #19
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    jau buvau kazkur rases apie savo 98 m beda , jau puse metu kaip nebesikartoja , budavo kad pajunginejus peciuka atsirisdavo raktas , nebenuskaitydavo imobilaizeris , zodziu problema susitvarke , kai sutvarkiau peciuko perjungeju bloko kontaktus , buvo apsviles mases kontaktas , ir matomai nutekedavo srove , atrodo neitiketinai , bet padejo .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  10. #20
    Gintazas
    Svečias


    man nieko nejunginejant uzsiblokuoja, o is niekur nieko - ryte ateinu vaziuoti ir spyga.
    degima ijungiu ima pypseti ir "Alarm Set" sviecia. Kaip daugelis raso, uzkurti leidzia keturis kartus ir uzgesta,po to ir starteri atjungia,gal,kad akomo nedrozti
    Palaikius ilgiau degima ijungta uzgesta kilomatrazo svieslente. "Alarm set" lieka sviesti. Dar buna,kad po ilgu bandymu atgaivinti ima mirkseti zvakiu pakaitinimas ir mirksi kol degima isjungiu.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •