Puslapis 10 iš 13 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 125

Gija: stabdziu diskai

  1. #91
    Kristis
    Svečias


    Prieš porą dienų kaip tik ir aš tokią pačią bėdą apturėjau. Situacija tikrai ne iš maloniųjų, kai sustoji ir iš rato kyla dūmai. Dabar auto pas savo meistrą, lauksiu ką papasakos išsirinkęs. Skystis nekeistas. Gal vertėtų prie to paties pasikeisti. Koks stabdžių skystis tinkantis mano modeliui?
    Paskutinį kartą taisė Kristis : 2016.07.05, 07:02

  2. #92
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    o su stabdžių šlangelėmis viskas tvarkoje, nes yra toks bug'as kai jas užspadžia rūdys laikiklyje prie amortizatoriaus ir nenusimeta slėgis atleidus stabdį...

  3. #93
    zaliaakis
    Svečias


    Na dar kaip reikalai su suportais ? Nėra isdile kur kaladės liečiasi ?

  4. #94
    Lnz
    Svečias


    Pats patarimus dalinu, bet sia savaite planuoju ir pats priekinius diskus keisti, jauciu geruoju nesibaigs, o kita savaikte laukia kelione i pajuri....

  5. #95
    macoul
    Svečias


    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Pats patarimus dalinu, bet sia savaite planuoju ir pats priekinius diskus keisti, jauciu geruoju nesibaigs, o kita savaikte laukia kelione i pajuri....
    Mes irgi dumsim į pajūrį kitą sav .. gal net susitiksim . Tik kad ne itin orus praneša . Aš planuoju ryt patikrinti stabdžių skysčio ir kaladžių bėgių suportuose išdaužymo versijas.


    Dėl šlangelių tai nepanašu, kad būtų užrudiję pas mane, nes spaudžiant pedalą, visai gerai per jas bėga skystis lauk. Kiek suprantu su pratekamumu turėtų būti bėda jei užrudiję.

  6. #96
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius macoul Žiūrėti skelbimus

    Dėl šlangelių tai nepanašu, kad būtų užrudiję pas mane, nes spaudžiant pedalą, visai gerai per jas bėga skystis lauk. Kiek suprantu su pratekamumu turėtų būti bėda jei užrudiję.
    Sheikas gerą mintį parašė. Spaudžiant pedalą suslėgtas skystis bet kuriuo atveju prateka šlangele, bet atleidus - negrįžta, tuomet "kerta" stabdžiai. Šlangelės būna atsisluoksniuoja viduje nuo senumo, net jei iš išorės atrodo nesuaižėjusi, taip sudaro kliūtį skysčiui grįžti. Tą patikrinti nesunku nuėmus šlangelę, ją reikia prapūsti, oras turi lengvai praeiti iš abiejų pusių.

  7. #97
    zaliaakis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Jei suportai. Tai jų sprendimo būdas IMG_20160518_145347.jpg
    Truputį su dildė. Paprasta plienine liniuotė iš statybų parduotuvės. Ir su kniedėmis pritvirtinti. Metus atlaikė puikiai ir dar laikys. Tai pasiteisino

  8. #98
    macoul
    Svečias


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Sheikas gerą mintį parašė. Spaudžiant pedalą suslėgtas skystis bet kuriuo atveju prateka šlangele, bet atleidus - negrįžta, tuomet "kerta" stabdžiai. Šlangelės būna atsisluoksniuoja viduje nuo senumo, net jei iš išorės atrodo nesuaižėjusi, taip sudaro kliūtį skysčiui grįžti. Tą patikrinti nesunku nuėmus šlangelę, ją reikia prapūsti, oras turi lengvai praeiti iš abiejų pusių.
    Kurioj vietoj cia galetu buti tas uzrudijimas? Kiek suprantu cia nera to laikiklio sitoj sistemoj ar kaip?
    20160706_130914_HDR.jpg

  9. #99
    Kristis
    Svečias


    O ABS kompas negali daryti kokią nors įtaką kertant vienos pusės stabdį, ar čia grynai reikia ieškoti sliekų mechaninėj daly? Nes man kai kada užvedus auto, supypsi įspėjamasis tas signalas, tačiau ant skydelio nieko neišmeta. Pajungus kompą elektrikas sakė, kad kažkokia klaida susijusi su ABS.

  10. #100
    macoul
    Svečias


    Vien žo. Suporte tose vietose kur turi vaikščioti kaladės išdilimų ar išdaužymų nėra, beje pas mane kitoks suportas nei pas tave žaliaaki. Stabdžių šlangutė neturi laikiklio prie amortiko tai tą bėdą irgi atmečiau. Atlikau skysčio perpylimą ir susimečiau vėl naujus diskus. Tai kiek važinėjau kol kas bėdos nėr, tačiau dabar kaip tyčia orai atvėso palyginus. Labai tikiuosi kad stabdžių skystyje buvo problema. Ačiū visiems už gerus pastebėjimus. Stebėsiu toliau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •