Puslapis 1 iš 11 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #1
    crysleris
    Svečias


    Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

    Jei patarti prieš perkant, trumpai, ne iš techninės pusės:

    1. jei važinėjote prieš tai su "ekonomiška" mašina, tai pradžioje tikrai atrodys baisu su chrysleriu..... Turėsite priprasti nežiūrėti į benzino lygio spidometrą. Todėl gerai pagalvokite, ar piniginė išneš. Tuo labiau, kad visgi dažniau važinėjama mieste.

    2. Ši mašina ekonomiška tik ilgose kelionėse ilgoms kelionėms ji pakankamai pasiteisina... man atvirai pasakius išlaidos kurui ne daug ir skyrėsi nuo mano ekonomiškos 1,6 varikliu mašinos. kelionei išleidžiu bemaz tiek pat ir su sena ekonomiška mašina, ir su chrysleriu. . bet išimtinai tikilgoje kelionėje. Aišku, mažiau 8 l/100 km nepavyks išlaužti (ir tik važiuojant 70-85 km/val greičiu) manau neįmanoma. Tiesa, man su autopilotu važiuoja ekonomiškiau, bent autostradoje.

    3. Jei važinėjate tik mieste ir tik trumpais atstumais, mašina absoliučiai neekonomiška. ir tikrai pagalvokite ar verta pirkti. nebent esate daugiavaikė šeima ir aišku turite pinigų benzinui.

    4. . Kai kuriais atvejais, turėsite išmokti slėpti nuo pažįstamu kokią mašiną nusipirkote ir koks variklis. Nes gali užknisti visų priekaištingi žvilgsniai ir nuomonės, kad kokį čia siurbiką nusipirkai. Tikrai pradedi slėptis, nes tokie pažįstami pradeda varyti neviltin. ir neleidžia džiaugtis pirkiniu.

    5.. Perkant Chryslerius ar Dodge (ta pati mašina) nereikia žiūrėti vien į išorę, nes jie daugumoje visi vienodi, bet labai skiriasi vidaus komplektacija. Todėl būtinai reikia žiūrėti kas yra viduje. Nes labai daug variantų. Gal vienam patiks šildomos sėdynės, o kitam dar kas nors. kas yra viename, gali nebūti kitame, nors iš išorės atrodys identiškai.


    Nesu dar profas, važinėju dar tik netoli pusės metų, todėl patarimai tokie gal juokingi, bet gal kam pravers... Kartais pasigendu patarimų, tokių ne techninių, mokslinių, o grynai iš žmogaus pirmų įspūdžių.

  2. #2
    crysleris
    Svečias


    Čia toks ilgesnis rašinėlis... jis dar nebaigtas...
    Pirmą dieną prie vairo, teko priprasti, atrodė ne važiuoji, o skrendi, nes nejautei nieko, o dar ir sėdi gan aukštai. Stabdį spausti būdavo net baisu, nes atrodė viskas labai jautru. Atrodo stabdį, vos spustelėji, o mašina "deda" ant stabdžių ir tu net iš kėdės pašoki.

    Taigi kokie įspūdžiai turint Chrysler automobilį?


    Pirmiausia, kas labai maloniai nuteikia - tai patogus įlipimas ir išlipimas. Mašina aukšta, taigi sėdant nereikia ten rangytis, staipytis ar dar kaip nors bandyti įsodinti savo sėdynę į kėdę. Aukšta mašina gerai ir tuo, kad labai patogu, ją prižiūrint. Su siurbliu patogu siurbliuoti vidų, vaikščioti viduje gali beveik stačias, tiksliau susilenkęs, bet tai nepalyginti patogiau, nei valant žemas mašinas.
    Antras patogumas, kad šoninės durys yra iš abiejų pusių. Dažniausiai tokio tipo automobiliuose, durys būna tik iš dešinės pusės, kas ne visada patogu. Patogu ir tai, kad dažnuose modeliuose, jos automatiškai atsidaro nuo pultelio. Tiesa, kuom tas patogu, man dar pilnai nesuprantama, nes man asmeniškai greičiau pačiai atsidaryti. Čia aš kaip sakau, tik "navarotas", neduodantis per daug didelės naudos. Gal tik gerai, kad jei duris blogai užtrenkei (o tas kažkodėl ištinka neretai, nes jėgos reikia panaudoti), tai jos pačios užsidaro. Tiesa, nežinau kiek tai saugu žiemą, jei užšaltų durys (taip gali perdegti varikliukas durų atidarymo). Labiau pasiseka tiems, kam atsidaro ir bagažinės durys. Tiesa, man tokia laimė neišpuolė, bet kai bagažine nesinaudoji dažnai, to trūkumo nejauti.
    Labai patinka tas, kad patogios sėdynės. Amerikonai moka gaminti patogias sėdynes. Nors mano mašina sueuropinta (vokiška), bet sėdynės aišku vistiek matyt rinktos pagal amerikonų standartus. Sėdėdama net ilgoje kelionėje visai nepavargsi. Bent pas mane sėdynė reguliuojasi elektra, todėl labai patogu važiuojant pasireguliuoti. Kitiems nuskyla, kad sėdynės būna ir šildomos
    Chrysler automobilyje man labai patinka, kad automobilyje yra daug taip vadinamų "bardačiokų" (daiktadėžių). Yra viena po priekine panele, yra po priekine keleivio sėdyne, beje dar ir užrakinama. Pas mane (ne visuose modeliuose būna) yra labai praktiškas ir didelis "bardačiokas" prie vairuotojo per vidurį, kurį galima perkelti į antrą eilę ir pritaikyti keleiviams. Šioje daiktadėžėje yra du, vienas didelis, kitas mažesnis, skyriai, skyrelis vienkartinėms nosinėms, skyrius kur galima krautis telefoną (bent spėju, iš instrukcijų kad taip turėtų būti, pas mane nėra) Daiktadėžių galima rasti ir keleivių salone, tiesa jos jau ne tokios didelės. Daiktadėžė yra ir bagažinėje, kur gali susidėti keltuvą, trikampį, tempimo virvę. Na, gesintuvus ir vaistinėlę jau teks slėpti po sėdynėmis.
    Mėgstantiems kelionėje gerti gėrimus, ir prie vairuotojo, ir prie keleivių sėdynių ras specialius laikiklius.
    Nedidelė daiktadėžė saulės akiniams ar kitoms panašioms smulkmenoms yra ir automobilio stoge, ties kompiuterio rodmenimis. Tiesa, nežinantys gali ir nesusigaudyti, kad tą vietą galima atidaryti ir ten yra daiktadėžė.
    Savo sename automobilyje susidurdavau su problema, kad neturėdavau kur sujungti visų savo prietaisų: tarkime automobilinės video kameros ir navigacijos. Neužtekdavo jungčių. Tuo tarpų Chrysleryje tų jungčių daugiau nei pakankamai. Jų net trys. Viena kaip ir priklauso apačioje panelėje, kita vidurinėje daiktadėžėje, o kitą jungtį dar galima rasti keleivių salone. Labai patogu. Yra net jungtis, kur gali pasijungti tiesiai prie akumuliatoriaus, tiesa, kur tai panaudoti tiksliai nežinau, net bijau, kad tai gali būti naudinga tik vagims.
    Svirtys prie vairo kiek neįprastai sudėtos. Kadangi dėžė automatinė, ir bėgių svirtis yra dešinėje pusėje, visą valdymą reikia kitaip sudėlioti. Todėl ir posūkių signalai ir priekiniai valytuvai yra kairėje pusėje esančioje svirtyje. Galinio valytuvo įjungimo reikia ieškoti virš magnetofo esančioje panelėje. O štai artimos lempos, priešrūkiniai žibintai, jei tokie yra, įsijungia kairėje pusėje, su specialiu mygtuku, jei taip jį galima pavadinti. Vienintelis minusas, kad nežinosite ar įsijungėte tas lempas, nes jokia informacinė lemputė neužsidegs, nebent aišku įjungsite tolimas šviesas, kurios beje įsijungia jau ant svirtyje esančiu "mygtuku". Patogu kad ant vairo yra autopiloto valdymo mygtukai, o vairo apačioje galite valdyti savo magnetofoną, kas labai patogu kelionėje. tiesa, ne visiems tokia laimė nuskyla.
    Persėdus nuo mechaninės ant automatinės dėžės, kiek neįprasta važiuoti iš pradžių, kai neturi ką veikti dešinė ranka ir kairė koja. BEt gan nesunkiai periorientuojama. Automatinė dėžė, jei ji tvarkinga ir veikia taip kaip priklauso (t.y. įjungus D ar R režimą, per 1-2 s automobilis pats turi pradėti iš lėto važiuoti) yra labai patogi kamščiuose ir stovėjimo aikštelėse, nes leidžia patogiau manevruoti ir važiuoti, nespaudžiant gazo pedalo. Aš įsigudrinau daug kur riedėti savieiga... jei yra nuokalnė, tai riedant greitis žemiau 40 niekada nenukrenta... tai kartais per koki nedidelį miestelį pavyksta nespaudžiant gazo, prariedėti net ant 50-60 km/val.
    Prisėdus prie tokio automobilio, vis nesiliauju stebėtis, kaip tyliai veikia variklis. Kartais tikrai reikia gerai pagalvoti, ar užvedei automobilį arba prie sankryžos krūptelti, išsigandus, kad užgeso, nors pasirodo, kad jis tik tyliai veikia. Net lauke išlipus, pakankamai tyliai veikia.
    Iškart galima pasakyti, kad ši mašina yra šeimoms ir "pensininkams", tie, kas mėgsta ralį, dragą ir kitokius pribumbasus, geriau tegu aplenkia šį automobilį. Aš net juokauju, kad šis automobilis būtų gera prevencinė priemonė prieš kelio erelius, mėgstančius lakstyti. Aš esu viena iš kelių erelių, tik aišku dar protingai chuliganavotų, bet persėdus ant šio automobilio, pavirtau "pensininku". Mieste pilnai užtenka 40 km/val greičio (kur su kita mašina, jau 50 km/val man atrodė tragedija), užmiestyje 70-80 km/val norma, o autostrada max 110 km/val jautiesi komfortabiliai. Važiuojant ant 40 atrodo, kad važiuoji 60. Na, tiesiog visai nesinori kažkur skubėti, lakstyti. Sutaupai daug nervų. Žinoma, su tokia mašina autostradoje ir labai neprilakstyti, nes pavalgyti labai mėgsta.
    Šis automobilis išskirtinai skirtas tik važinėti ilgoms kelionėms ir užmiestyje dideliais atstumais. Nes mieste jis absoliučiai neekonomiškas (15-20 l/100 km). Tuo tarpu užmiestyje, benzino suvartojimas praktiškai nelabai skiriasi nuo 1,8 variklio automobilio. Važiuojant 80 km/val greičiu ir dar įsijungus autopilotą (cruise), lengvai išspaudžiama 8-8,5 l/100 km. Važiuojant 90-100 km/val - 9-10 l/100 km. Važiuoti greičiau nei 100-110 km/val, jau manau gali tik labai turtingi žmonės. Bet kaip sakiau, autostradoje pilnai užtenka 110 km./val. Dažniausiai visi dedasi dujas, su kuriomis geriausiai draugauja 3,3-3,8 varikliai. Kaip iš tikrųjų, kiek jos pasiteisina, kol kas negaliu pasakyti, nes važinėju benzinu. Taip pat kiek žinau, 3,3-3,8 Chrysler varikliai pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškai neužmušami, kaip kažkur skaičiau - ilaamžiškumo ir patikimumo etalonu laikomi.
    Kas dar gero pastebėta automobilyje? Šildomi veidrodėliai, šildomas priekinis stiklas, tiesa, tik valytuvų zona. Šildomas galinis ir šoniniai galiniai stiklai. Automobilis gan greitai išyla, turi kondicionierų. Klimato kontrolė valdoma atskirai vairuotojui, atskirai gale sėdintiems keleiviams, galima net skirtingas temperatūras parinkti, valdyti gali ir patys keleiviai iš savo vietų gale (tiesa, ne kiekvienas atskirai).
    Gal sudaro keblumų gan mažas vidinis veidrodis. Tokiam automobiliui, norėtųsi didesnio. Taip pat manau verta perspėti, kad šiame automobilyje yra gan didelė akloji zona (tai tokia zona, kai tave iš kairės pusės lenkia automobilis ir visuose automobiliuose yra toks momentas, kuomet pažiūrėjus į veidrodį jo nesimato, vienur ta zona gan trumpa, kitur ilgesnė). Taigi bent aš papildomai prisiklijavau tam skirtą veidrodėlį, kuris rodo lenkiančias mašinas.
    Tie, kas sunkiai parkuojasi, tokiame automobilyje rekomenduoju parkavimosi sistemą. Nes važiuojant atbulomis, tikrai gan keblu orientuotis, kada sustoti. Bet priprasti galima. Nors mašina ilga, tačiau bent man problemų mieste pasistatyti nesudaro, nes pagal ilgumą ji ne tiek daug ir skiriasi nuo įprastos mašinos (mat jos priekis trumpas), kebliau būna pločio atžvilgiu, nes mašina šiek tiek platesnė. Man tarkime plotis sudaro problemų plovyklose, kai reikia į jas įvažiuoti.
    Vienintelis toks labiau nervojantis dalykas šioj mašinoj, kad nėra bagažinės. Juk jei ką nors nusipirkau, nepaliksi ant sėdynės, patys žinome, vagys gali užmatyti. O padėti slaptai nėra kur. tenka kišti po sėdyne, jei įmanoma, uždengti kilimėliais. Aišku, laimė, kurie nusipirko automobilį su specialiu uždangalu bagažinėje. naują rasti pakankamai sunku ir brangu, kadangi deficitas.
    Mašina gan sunki, tai gan praverčia užklimpus žiemą. Lengviau išvažiuoti. Kai kurios turi ir antipraslydimo sistemą. Kiek tai padeda, gerai nežinau, nors į ledinį kalniuką, su šia mašina įvažiuoju lengviau nei su paprasta lengva mašina be tokių "navarotų".
    Aišku, įsigijus tokį automobilį, pradžioje reikia įvertinti jo gabaritus. Pirmas dienas tai skaičiavau visus šaligatvių bortus, nes sukantis truputį neapskaičiuodavau sukimo kampo. Tiesa, greitai persiorientuoji, ir viskas gaunasi automatiškai, net negalvojant.
    Nusipirkus automobilį, tvarkantis, po kelių dienų patrikau, o kurgi atsarginis ratas. Negi nėra. Pasirodo yra. Jis pritvirtintas išorėje. Aišku, mažesnis nei įprastas, tik kad nuvažiuoti tam tikrą atstumą iki serviso.
    Na ir aišku, tie kas plaunasi plovyklose išlaidų irgi turės daugiau, nes automobilis jau priskiriamas prie didesnių ir plovimas kainuoja brangiau. Todėl rimtai mąstau pirktis aukšto spaudimo plovimo aparatą ir plautis pačiai namie.
    Mašina ideali, jei ne tos sąnaudos.

  3. #3
    Zydrius
    Svečias


    Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

    Čia aprašome kiekvienas savo esamus, buvusius (rekomenduotina) Voyager VAN'us. Kaip įsigijome, kokie mūsų laukė pirmieji siurprizai, kokie buvo įspūdžiai vėliau eksploatuojant, kokius turėjome rimtus remontus, kokios būtų mūsų rekomendacinės pastabos kitiems kolegoms, kurie ateityje planuoja įsigyti tokį pat VAN'ą
    P.S. tema be diskusijų, tik rašinėliai.

  4. #4
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Kažkas nerealaus, 9-10 l/100 km benzino, ir man patiktų Jau penkis metus važinėju su Voyager'iu ir kuro sąnaudos nekrinta žemiau 13-15 l/100km.
    - Vakar(2012-03-27) pradėjau eksperimentą - susilieti su aplinka, važiuoti taupiai ir saugiai. Kitaip sakant važiavau iš darbo 90km/h!!!...
    Darbas-namai ~50km, apsukos iki 2krpm (papildoma sąlyga). Po pirmo karto turiu pasakyti, kad kažkas neįmanomo, kelis kartus net kilo noras išlipti (jausmas, kad pėščiomis aplenkčiau), lenkia visokios bulkos ir pasatai, už vairo tikrąja ta žodžio prasme nėra ką veikt (pradedu suprasti kodėl jankiai važiuodami kemša burgerius, daro manikiūrą, skutasi ar skaito laikraščius), gerai kad dar autopilotas neveikia , kartais reik koją pajudint (kažkaip neprisiruošiu clock springo pasikeist), kitaip iš viso užmigčiau, o žiovulys jama nerealiai, apžiūrėjau visas pakeles, medžius, namus, pradėjau skaičiuoti stulpelius. Negana to grįžus žmona vos ne idiotu išvadino, tipo aš specialiai ryte, kai buvo sniego lėkiau 120, o vakare, kai viskas nutirpo tąsiausi kaip vėžlys, ją vos neužsupo ir t.t. ir pan. - sunki vyrų dalia
    - 2012-03-28 ryte tęsiau eksperimentą (kad eksperimentas būtų užskaitytas, reikia nors vieną baką kuro išvažinėt), aišku į tuos visokius 70 ribojimus stengiuosi nekreipt dėmesio (kažkas matyt už jų pastatymą gauna gerus pinigus, kad pristato ant kiekvieno posūkio), žmona šalia sėdi dantis sukandus, į darbą atvažiavau ~5min vėliau ...
    Kol kas turiu pripažint, kad su manim kažkas negerai, važiuojant užmiestyje mažiau 110 prarandu budrumą, koncentraciją, pradedu blaškytis, žiūrėti ne į kelią, o kažkur aplinkui. Ne veltui tiek avarijų aplinkui (ryte bulka griovį sėdėjo, policija diskoteką organizavo). Kaip čia ištempus iki kito kuro pasipildymo???
    Vakare iš darbo išvažiavau 5min anksčiau. Kelionė ilga ir nuobodi. Pakeleiviai nusčiuvę, kreivai žvairuoja, visi masto kas nutiko, gal VAN'as genda (aš irgi tyliu). Pamaniau nafik tokios griežtos sąlygos, VAN'as prie 2krpm rieda lygiai 100km/h tai kam stabdyt, taigi nenusižengimas. Kažkaip parvažiavom.
    - 2012-03-29.Tęsiam eksperimentą. Iš namų išsikrapščiau 5min anksčiau. Važiavau pagal vakar pakoreguotą planą. Bet riedant iki 2krpm išvažiuojant iš gyvenvietės zonos, kol įsibėgėji, nori nenori spusteli virš 2krpm. Tas pats ir su kalniukais.
    Pastebėjimai: teoriškai tokiu pensijiniu rėžimu įmanoma važiuoti, bet gerbiant save ir aplinkinius - neįmanoma, nes tampi eismo stabdžiu bei priešu sau ir aplinkiniams. Riedant iki 2krpm išvažiuojant iš gyvenvietės zonos, kol įsibėgėji, nori nenori spusteli virš 2krpm. Tas pats ir su kalniukais.
    Paskutinį kartą taisė sheikhas : 2012.03.29, 08:39

  5. #5
    crysleris
    Svečias


    Kažkaip nusprendžiau kad tas kuro suvartojimas - kiek voyageriu, tiek variantų. Kitas su 3,8 važiuoja ekonomiškiau nei su 3,3, kito 3,3 vėl skirtingi. Kiekvienam savo, todėl geriausia orientuotis į vidutines sąnaudas. o kai nusipirksi ir matysi kaip iš tikro. plius ir nuo važiavimo stiliaus priklauso.

    Turėdama ekonomiškas mašinas su mechaninėmis dėžėmis, lakstydavau autostrada 140-160, priklausomai nuo mašinos senumo. Mieste min 60 km/val, nes mažiau - tragedija. Persėdau į Chryslerį. Na niekaip visiems negaliu įrodyti, kad mieste 40-50 km/val per akis, užmiestyje 80-90- normaliai, o autostradoje 100-110 km/val atsipūtus vairuoju. Na iš dalies, aišku, aplinkiniams atrodo kad esi *****, bet tai koks mano reikalas, jei man užtenka to greičio... aišku, jei važiuoju užmiestyje, ir matau kad paskui mane prilipo koks ralistas, o jam pralenkti niekaip neina, tai spusteliu gazą, nes žinau ką reiškia kai nervas ima kai priekyje tavęs kas nors velkasi. Visi pažįstami sako, tau greičio užtenka dėlto, kad žinai kad benzo ryja,ir neįrodysi priešingai. Tiesa, dėl nieko neveikimo galiu pritarti. Vairuojant dažnai pagaunu save mąstant, velnias, jei tektų į kokią ilgą kelionę išsiruošti, tai su tokia mašina užmigti vairuojant yra lengva: rankos praktiškai nieko neveikia, vairuoji vos ne su vienu pirštu, kojos irgi neturi ką veikti, ypač jei cruise įjungtas, dar važiuoja tyliai, supa... nu tiesiog net pavojinga vienam važiuoti... būtinai turi kas nors kalbinti arba muzika garsiai leidi.... tai gherai kai esi nepavargus, išsimiegojus, o jei ne ?

    ir beje, su savo "lopišku" vairavimu - 100-110, autostradoje sugebu pralenkti nemažai žymiai lėčiau važiuojančių, ir ne blondinių ar pensininkų,o normalių, taupių mašinų. Vadinasi, greitis pakankamas, jei dar sugebi lenkti ir nemažai.

    10 l ir net mažiau lengviausia išspausti autostradoje, aišku važiuojant atitinkamu režimu, naudojant cruise (nors girdėjau tas cruise vieniems daugiau kitiems mažiau naudoja, čia irgi niuansai). užmiesčio keliuose - sunkus atvejis, nebent vilktis ant 70 km/val., o mieste tai utopija. mažiau 15 l niekaip ir tai dar laimė.

  6. #6
    Tomas4x4
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.

    IV karta blogai ar gerai?

    Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
    Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
    Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" .
    Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį".
    Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...125035422.html

    Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

    P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
    1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
    2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
    3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    Už šią kainą gausite:
    5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ).
    6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai
    7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra , kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
    8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
    9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
    10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

    Na gavosi kaip 10 įsakymų , bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Sveikinu isigijus puiku automobili! Pries ilgas keliones ziuret kaip visada - dirzelis, tepalai, vaziuokle, stabdziu kaladeles. Sekmes eksploatuojant
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Robčikas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    O kaip zmona? Susitaike su "didele masina"? Nes mano, ta pati sake pries perkant, nors dabar dziaugiasi, kad visi patogiai telpam

    Citata Autorius Tomas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
    Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
    Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" .
    Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį".
    Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...125035422.html

    Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

    P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
    1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
    2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
    3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    Už šią kainą gausite:
    5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ).
    6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai
    7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra , kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
    8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
    9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
    10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

    Na gavosi kaip 10 įsakymų , bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

  9. #9
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Paprastai zmona po pirmos praleistos nakties automobilyje jau buna tik su teigiamom emocijom
    sveikinu

  10. #10
    raganius
    Svečias


    ne tik žmona

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •