Kažkaip nusprendžiau kad tas kuro suvartojimas - kiek voyageriu, tiek variantų. Kitas su 3,8 važiuoja ekonomiškiau nei su 3,3, kito 3,3 vėl skirtingi. Kiekvienam savo, todėl geriausia orientuotis į vidutines sąnaudas. o kai nusipirksi ir matysi kaip iš tikro. plius ir nuo važiavimo stiliaus priklauso.

Turėdama ekonomiškas mašinas su mechaninėmis dėžėmis, lakstydavau autostrada 140-160, priklausomai nuo mašinos senumo. Mieste min 60 km/val, nes mažiau - tragedija. Persėdau į Chryslerį. Na niekaip visiems negaliu įrodyti, kad mieste 40-50 km/val per akis, užmiestyje 80-90- normaliai, o autostradoje 100-110 km/val atsipūtus vairuoju. Na iš dalies, aišku, aplinkiniams atrodo kad esi *****, bet tai koks mano reikalas, jei man užtenka to greičio... aišku, jei važiuoju užmiestyje, ir matau kad paskui mane prilipo koks ralistas, o jam pralenkti niekaip neina, tai spusteliu gazą, nes žinau ką reiškia kai nervas ima kai priekyje tavęs kas nors velkasi. Visi pažįstami sako, tau greičio užtenka dėlto, kad žinai kad benzo ryja,ir neįrodysi priešingai. Tiesa, dėl nieko neveikimo galiu pritarti. Vairuojant dažnai pagaunu save mąstant, velnias, jei tektų į kokią ilgą kelionę išsiruošti, tai su tokia mašina užmigti vairuojant yra lengva: rankos praktiškai nieko neveikia, vairuoji vos ne su vienu pirštu, kojos irgi neturi ką veikti, ypač jei cruise įjungtas, dar važiuoja tyliai, supa... nu tiesiog net pavojinga vienam važiuoti... būtinai turi kas nors kalbinti arba muzika garsiai leidi.... tai gherai kai esi nepavargus, išsimiegojus, o jei ne ?

ir beje, su savo "lopišku" vairavimu - 100-110, autostradoje sugebu pralenkti nemažai žymiai lėčiau važiuojančių, ir ne blondinių ar pensininkų,o normalių, taupių mašinų. Vadinasi, greitis pakankamas, jei dar sugebi lenkti ir nemažai.

10 l ir net mažiau lengviausia išspausti autostradoje, aišku važiuojant atitinkamu režimu, naudojant cruise (nors girdėjau tas cruise vieniems daugiau kitiems mažiau naudoja, čia irgi niuansai). užmiesčio keliuose - sunkus atvejis, nebent vilktis ant 70 km/val., o mieste tai utopija. mažiau 15 l niekaip ir tai dar laimė.