Puslapis 2 iš 11 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #11
    Sauliuss
    Svečias


    Sveikinimai!!! Dabar galėsi vežiotis daug ir patogiai

    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis - nenorėčiau sutikti, nes jei nors kažkiek, kad ir nedaug tenka pavažiuoti mieste, skaičius 14 iškart keičiasi į didžiają pusę

    Dėl kelionės į Kroatiją labai gerai pagalvočiau, nes tik įsigijęs mašiną nežinai ko gali tikėtis: gal pardavėjas kažko nedasakė, o gal jis ir pats nežinojo jei perpardavinėja. Maniškė jau beveik pusmetis kai turiu, o vienas kitas kirminas-buvusios avarijos pasekmės ima ir išlenda. Nenorėčiau, kad ilgoje kelionėje taip atsitiktų. Ir kitiems nelinkiu. Vat pasivažinėjus kokius metelius jau daug maž turėtum pažinti mašinėlę ir bent kažkiek turėti supratimą ko iš jos tikėtis (panašiai kaip su žmona )

  2. #12
    Tomas4x4
    Svečias


    Tu teisus Sauliau, aš dabar ir judu per servisus tikrinu kas gerai blogai, va šiandien pakeičiau dujų reduktorių visiškai nauju nes senasis buvo per silpnas ir jau matęs ilgą gyvenimą, mano darbas mane verčia daug važiuoti tai manau aš šį automobilį pažinsiu per trumpą laiką, per mėnesį nuvažiuoju +- 3000-4000 km.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kita savaite atvaziuok apziuresim tavo dziaugsma.
    Bus aisku ka tu cia nupirkai.

    Noreciau ir as nors viena gera auto pamatyti prie kurio nebutu ko veikti su irankiu deze

  4. #14
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Tomas4x4 Žiūrėti skelbimus
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    ....ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.
    Prieš 11 dienų grįžom iš Kroatijos prasukę ~5000 km. Išvažiavau su varvančia kolonėle. Per kelionę papildžiau ~200 ml skysčio. Dėl to daugiau problemų nebuvo (apart to, kad pastovėjus mašinai likdavo balutės).
    Dėl kuro sąnaudų, įprastai (iki kelionės) man vidurkis buvo 15 ltr/100km. Varant autostradomis (su stogo bagažine) per lenkiją ir kitas horizontalias valstybes ir stengiantis neviršyti 110 km/h (ekonominiais sumetimais) sąnaudos buvo apie 13 ltr/100km. Deja kur horizontalumas baigėsi, prasidėjo kalnai, o dar geriau - serpantinai, kur važiuoji įkalne 200-300 m, po to staigus posūkis ir toliau vis tiek įkalnė, tenka susitaikyti su 20 ltr/100 km. Vidurkis per visus 5000 km gavosi 16,4 ltr/100 km.
    Jeigu dujų bakas mažas (kaip mano - telpa tik 45 litrai), siūlau Lietuvoj ar kur pigiau pakeliui užsipilti benzo pilną baką. Deja dujų kolonėlių pakeliui kartais ir pritrūksta būtent tada, kada jų labai jau reikia

  5. #15
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Labiausiai norėčiau padėkot Tomui nepatingėjus ir surašius visus įspūdžius beieškant ir įsigijus automobilį. Super! Daugiau tokių postų

  6. #16
    audriusv
    Svečias


    Sveiki,

    Parašysiu ir aš nuotykius su nesenai įsigytu auto. Pirmas ilgesnis pasivažinėjimas su Chrysler'iu gavosi "prisvilęs". Savaitę keliavome Lietuvos ir Latvijos pajūriu. Paskutinę kelionės dieną važiavome pusryčiauti į Liepoją (netoliese nakvojome). Grįžus į mašiną ir pradėjus važiuoti pastebėjau, kad pavaros nesijungia. Pavažiavau už miesto, sustojau ir patikrinau klaidų kodus. Išmetė P0404 ir P0700. Pirma iš seniau, EGR klaida. Antra kažkokia rimtesnė. Patirties neturiu, tad paskambinau pardavusiam mašiną žmogui patarimo. Paaiškino, kad važiuojame avariniu režimu ir pasiūlė atjungti akumą, kad klaidos išsivalytų. Po išvalymo, klaidų nebeliko ir mašiniukas pradėjo važiuoti normaliai (nors pavaros gal ir ne visai gerai jungėsi - patirties su automatu neturiu, tai ir nežinau, kaip jos turi jungtis). Apsidžiaugiau. Nusprendėme užsukti dar prie jūros, paskutinį kartą pasimaudyti. Grįžus vėl tas pats - klaida P0700 ir važiavimas avariniu režimu (P0404 negrįžo). Sustojau netoli Lietuvos sienos ir dar kartą atjungiau akumą. Prisijungiau prie interneto ir pasižvalgiau protingų patarimų. Taip pat, pabandžiau paskambinti surastu forume telefonu (Arnui iš pajūrio), gal gali parekomenduoti kur kreiptis dėl skubios diagnostikos ir galimo remonto pajūryje. Nurodė tik oficialius atstovus. Tačiau buvo jau šeštadienis, ~15.00val., iki Klaipėdos dar ~1val. kelio, tad niekas nedirbo... Po ilgų svarstymų nusprendėme riedėti 50km greičiu iki Kauno. Laukiu pirmadienio, bandysiu patekti pas Bosą...

    Paskaitinėjus internetą, kaip supratau, yra trys galimi variantai: gedimas elektros instaliacijoje, gedimas greičių dėžės nerimtas ir blogiausias variantas - greičių dėžės perrinkimas... Mašina nuvažiavusi nedaug (~54000 mylių), teoriškai neturėtų būti rimtas gedimas...

    Va tokia, kol kas, mano pažintis su Chrysler

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Audriusv

    Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

    Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

    Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

    Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.

  8. #18
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Audriusv

    Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

    Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

    Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

    Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.
    na, tikiuosi ne šitas variantas... auto lyg ir neeksploatuotas Lietuvoje, žmogus aptvarkė parsivežtą daužtą iš JAV, pavažinėjo čia ~80km, įdėjo dujas (mano prašymu) ir pardavė man. Kai gavau, buvo tik EGR klaida. Pardavėjas sakė (ir demonstravo), kad persijungiant iš vienos pavaros į kitą (nepamenu iš kurios į kurią) jaučiasi truktelėjimas. Ir parekomendavo netrukus pakeisti tepalus, filtrą, bei parodyti meistrams. Taip ir galvojau padaryti šio mėnesio pabaigoje. Tačiau šita kelionė viską paankstino... Esu pats kaltas, reikėjo prieš perkant atvažiuoti pas jus... Gyveni ir mokaisi...

  9. #19
    Šoferis
    Svečias


    jo as saviski rinkaus pusantro menesio bet vien pagal skelbima jis man tiko nors buvo ir pigesniu ir gal geresnes komplektacijos nu bet sitas tik man ... nu ir ant rytojaus nupirkau .Kol kas labai patenkintas ir jau 2 metai vaziuoju ir vargo neturiu dabar ruosiuos keist dirzus bet niekaip sumos nesurenku nu ne i tema bet siaip visais atvejais patenkintas ir paraliuot galima ir magistralej 150/180 paspaust nesudetinga nu liuks masina ir viskas geresnes nematau nors jau 5 metai su vojum ir net negalvoju apie kitokia va taip va

  10. #20
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Paskaitinėjus internetą, kaip supratau, yra trys galimi variantai: gedimas elektros instaliacijoje, gedimas greičių dėžės nerimtas ir blogiausias variantas - greičių dėžės perrinkimas... Mašina nuvažiavusi nedaug (~54000 mylių), teoriškai neturėtų būti rimtas gedimas...

    Va tokia, kol kas, mano pažintis su Chrysler
    Klaida rodo, kad problema dezes valdyme. Speju bus problema elektroje (ieskoti nutrukusiu/prasitrynusiu laidu) arba solenoidu blokelyje (naudotas apie 400 Lt ). Abu atvejai ne mirtini ir karves nekainuos .
    Na, pasitaiko kad po atstatymo islenda smulkmenu. Bet kaip numatyti kad jos islys, jei parduodant viskas ir vizualiai atrodo ir veikia be priekaistu ? Reikia but ekstrasensu... . Siuo atveju gerai pazystu ir pardaveja - tikrai normalus bicas, nesiekiantis nieko isdurti.
    Nemanau, kad bus kazkas rimta - jei taip butu, masina is viso nebutu vaziavusi. Taip, kad susitvarkysi ir viskas bus geraI.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •