Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Tomas4x4
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.

    IV karta blogai ar gerai?

    Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
    Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
    Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" .
    Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį".
    Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...125035422.html

    Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

    P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
    1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
    2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
    3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    Už šią kainą gausite:
    5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ).
    6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai
    7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra , kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
    8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
    9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
    10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

    Na gavosi kaip 10 įsakymų , bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Sveikinu isigijus puiku automobili! Pries ilgas keliones ziuret kaip visada - dirzelis, tepalai, vaziuokle, stabdziu kaladeles. Sekmes eksploatuojant
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Robčikas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    O kaip zmona? Susitaike su "didele masina"? Nes mano, ta pati sake pries perkant, nors dabar dziaugiasi, kad visi patogiai telpam

    Citata Autorius Tomas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
    Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
    Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" .
    Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį".
    Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
    http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...125035422.html

    Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

    P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
    1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
    2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
    3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    Už šią kainą gausite:
    5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ).
    6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai
    7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra , kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
    8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
    9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
    10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

    Na gavosi kaip 10 įsakymų , bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Paprastai zmona po pirmos praleistos nakties automobilyje jau buna tik su teigiamom emocijom
    sveikinu

  5. #5
    raganius
    Svečias


    ne tik žmona

  6. #6
    Sauliuss
    Svečias


    Sveikinimai!!! Dabar galėsi vežiotis daug ir patogiai

    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis - nenorėčiau sutikti, nes jei nors kažkiek, kad ir nedaug tenka pavažiuoti mieste, skaičius 14 iškart keičiasi į didžiają pusę

    Dėl kelionės į Kroatiją labai gerai pagalvočiau, nes tik įsigijęs mašiną nežinai ko gali tikėtis: gal pardavėjas kažko nedasakė, o gal jis ir pats nežinojo jei perpardavinėja. Maniškė jau beveik pusmetis kai turiu, o vienas kitas kirminas-buvusios avarijos pasekmės ima ir išlenda. Nenorėčiau, kad ilgoje kelionėje taip atsitiktų. Ir kitiems nelinkiu. Vat pasivažinėjus kokius metelius jau daug maž turėtum pažinti mašinėlę ir bent kažkiek turėti supratimą ko iš jos tikėtis (panašiai kaip su žmona )

  7. #7
    Tomas4x4
    Svečias


    Tu teisus Sauliau, aš dabar ir judu per servisus tikrinu kas gerai blogai, va šiandien pakeičiau dujų reduktorių visiškai nauju nes senasis buvo per silpnas ir jau matęs ilgą gyvenimą, mano darbas mane verčia daug važiuoti tai manau aš šį automobilį pažinsiu per trumpą laiką, per mėnesį nuvažiuoju +- 3000-4000 km.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kita savaite atvaziuok apziuresim tavo dziaugsma.
    Bus aisku ka tu cia nupirkai.

    Noreciau ir as nors viena gera auto pamatyti prie kurio nebutu ko veikti su irankiu deze

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Skendes nebuvo. Buvo priekis pamustas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Tomas4x4 Žiūrėti skelbimus
    4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
    ....ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.
    Prieš 11 dienų grįžom iš Kroatijos prasukę ~5000 km. Išvažiavau su varvančia kolonėle. Per kelionę papildžiau ~200 ml skysčio. Dėl to daugiau problemų nebuvo (apart to, kad pastovėjus mašinai likdavo balutės).
    Dėl kuro sąnaudų, įprastai (iki kelionės) man vidurkis buvo 15 ltr/100km. Varant autostradomis (su stogo bagažine) per lenkiją ir kitas horizontalias valstybes ir stengiantis neviršyti 110 km/h (ekonominiais sumetimais) sąnaudos buvo apie 13 ltr/100km. Deja kur horizontalumas baigėsi, prasidėjo kalnai, o dar geriau - serpantinai, kur važiuoji įkalne 200-300 m, po to staigus posūkis ir toliau vis tiek įkalnė, tenka susitaikyti su 20 ltr/100 km. Vidurkis per visus 5000 km gavosi 16,4 ltr/100 km.
    Jeigu dujų bakas mažas (kaip mano - telpa tik 45 litrai), siūlau Lietuvoj ar kur pigiau pakeliui užsipilti benzo pilną baką. Deja dujų kolonėlių pakeliui kartais ir pritrūksta būtent tada, kada jų labai jau reikia

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •