Jei patarti prieš perkant, trumpai, ne iš techninės pusės:

1. jei važinėjote prieš tai su "ekonomiška" mašina, tai pradžioje tikrai atrodys baisu su chrysleriu..... Turėsite priprasti nežiūrėti į benzino lygio spidometrą. Todėl gerai pagalvokite, ar piniginė išneš. Tuo labiau, kad visgi dažniau važinėjama mieste.

2. Ši mašina ekonomiška tik ilgose kelionėse ilgoms kelionėms ji pakankamai pasiteisina... man atvirai pasakius išlaidos kurui ne daug ir skyrėsi nuo mano ekonomiškos 1,6 varikliu mašinos. kelionei išleidžiu bemaz tiek pat ir su sena ekonomiška mašina, ir su chrysleriu. . bet išimtinai tikilgoje kelionėje. Aišku, mažiau 8 l/100 km nepavyks išlaužti (ir tik važiuojant 70-85 km/val greičiu) manau neįmanoma. Tiesa, man su autopilotu važiuoja ekonomiškiau, bent autostradoje.

3. Jei važinėjate tik mieste ir tik trumpais atstumais, mašina absoliučiai neekonomiška. ir tikrai pagalvokite ar verta pirkti. nebent esate daugiavaikė šeima ir aišku turite pinigų benzinui.

4. . Kai kuriais atvejais, turėsite išmokti slėpti nuo pažįstamu kokią mašiną nusipirkote ir koks variklis. Nes gali užknisti visų priekaištingi žvilgsniai ir nuomonės, kad kokį čia siurbiką nusipirkai. Tikrai pradedi slėptis, nes tokie pažįstami pradeda varyti neviltin. ir neleidžia džiaugtis pirkiniu.

5.. Perkant Chryslerius ar Dodge (ta pati mašina) nereikia žiūrėti vien į išorę, nes jie daugumoje visi vienodi, bet labai skiriasi vidaus komplektacija. Todėl būtinai reikia žiūrėti kas yra viduje. Nes labai daug variantų. Gal vienam patiks šildomos sėdynės, o kitam dar kas nors. kas yra viename, gali nebūti kitame, nors iš išorės atrodys identiškai.


Nesu dar profas, važinėju dar tik netoli pusės metų, todėl patarimai tokie gal juokingi, bet gal kam pravers... Kartais pasigendu patarimų, tokių ne techninių, mokslinių, o grynai iš žmogaus pirmų įspūdžių.