Puslapis 3 iš 11 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #21
    Tomas4x4
    Svečias


    Sveiki, girdejau, kad pas t&c tarp priekiniu sodyniu kur daiktadeze buna ir saldytuvas vietoj jos, ar tai tiesa ar tik mitas?

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Klaida rodo, kad problema dezes valdyme. Speju bus problema elektroje (ieskoti nutrukusiu/prasitrynusiu laidu) arba solenoidu blokelyje (naudotas apie 400 Lt ). Abu atvejai ne mirtini ir karves nekainuos .
    Na, pasitaiko kad po atstatymo islenda smulkmenu. Bet kaip numatyti kad jos islys, jei parduodant viskas ir vizualiai atrodo ir veikia be priekaistu ? Reikia but ekstrasensu... . Siuo atveju gerai pazystu ir pardaveja - tikrai normalus bicas, nesiekiantis nieko isdurti.
    Nemanau, kad bus kazkas rimta - jei taip butu, masina is viso nebutu vaziavusi. Taip, kad susitvarkysi ir viskas bus geraI.
    Patikrinom si auto. Labai panasu, kad buvo paskendes
    Ir mechaniniu bedu toje masinoje yra nemazai. Aisku kaip pirkejas sake pardavejas bedu sutvarkymui padare nuolaida.

    Taciau masinos surinkimas po avarijos galetu buti atidesnis, nes taip laidai pratampyti, kad ...... tai ten speju visos bedos ir baigsis.

  3. #23
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Skendes nebuvo. Buvo priekis pamustas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #24
    audriusv
    Svečias


    Ačiū BOSUI ! Atnaujintas vojus rieda puikiai (tfu, tfu, tfu)! Problema buvo laiduose ir "prastame atstatyme po avarijos".

    Patarimas būsimiems Chrysler'ių savininkams -prieš perkant apsilankymas pas BOSĄ yra BŪTINAS!!!

    Aišku, galima ir po pirkimo

  5. #25
    Tomas4x4
    Svečias


    Sveiki, buvau biskiuka apleides jus, taigi tesiu savo ispudzius su savo naujuoju t&c. Pries kelias savaites buvau pas Bosa ant keltuvo, jausmas panasiai turbut, kaip moterims ant "samolioto" pas ginekologa. Taigi mano dideliam nedziaugsmui, radome stipriai klibancia vairuotojo puses vidine vairo trauke, kliba apatiniai sarnyrai, paplyse stabilizatoriaus gumos, gale sudeti ploni amortizatoriai del kuriu jauciasi supimas, panaikinta checo lempute, priezastys neaiskios, patikrinus klaidu kodus berods, ju buvo 3-4, atlikus reseta su akumuliatoriaus atjungimu siai dienai ju daugiau neatsirado, pasukus rakteli 3 kartus uzrasas rode DONE taigi, problemos visos spendziamos nesudetingai, beje pamirsau pamineti, kad blyna gaves nemenka like keletas neistemptu rauksliu, bet tai netrugdo zinant kad ratai stovi tiesiai ir isvirte teisingai . Siuo metu laukiu galiniu amortiku is ad baltic "KYB" iki tol jau pakeista vidine trauke, ir isorinis antgalis, isimtas ir patikrintas generatorius, restauravimui atiduota priekines sakes, dekui Bosui uz patarimus, bet manau , kad man rankos auga ne is uzpakalio tai nusprendziau auto tvarkyti savo rankom, kaip ir pries buvusius. Beje galiu ir pasigirti siais metais 1000km varzybose x1 klaseje uzememe 3 vieta, as toje komandoje mechanikauju atspekit su kokiu auto lenktyniaujam

  6. #26
    Ravenous
    Svečias


    Cool

    atspekit su kokiu auto lenktyniaujam
    vaz 2104

  7. #27
    Tomas4x4
    Svečias


    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    vaz 2104
    Ir atspėk tu man taip

  8. #28
    Ravenous
    Svečias


    Cool

    Mano svajonių automobilis

    http://www.voyager.lt/gallery/showim...p?i=4510&c=186

    Pradėsiu nuo to, kad Chryslerio užsinorėjau nuo pirmuko laikų, po to antruko ir t.t. iki 5-tuko vis sėkmingai pasidavinėjau visų įtikinimams kokia tai bloga mašina ir koks aš būsiu kvailys , jei ją pirksiu.
    Pagaliau nieko nepaklausiau ir turiu, tai ko senai norėjau .
    Prie svajonės išsipildymo prisidėjo Arnas, brolisvilkas, Trioškis, BOSAS, dzonis ir be abejo labiausiai www.voyager.lt
    ačiū jiems užkantrybę ir atsakymus į mano kvailus klausimus

    Pirmi įspūdžiai - mašina tiesiog puiki, taip - ji didelė... labai, bet tokios ir norėjau.
    Kol kas vairuoju ją tik 5 dienos ir labiausiai nervina vietinės faunos veido išraiška kaip prieina prie mašinos galo ją apžiūrinėdami ir ten pamato užrašą 4.0 ...
    ...su kokia užuojauta jie žiūri į mane...
    Tfu tfu tfu bar bar bar, kol kas važiuoja puikiai, variklis dirba taip tyliai, kad pastoviai turiu suklusti stabtelėjęs kur nors ar jis apskritai dirba, yra dar likę keletą smulkių kabliukų, kuriuos susitvarkius mašina bus ideali.
    Išsamesni įspūdžiai galbūt bus aprašyti po kokio mėnesio ar dviejų, kai praeis pirmoji euforija.
    Pravažiavus 550km (400km užmiestis (rodė 9,7) po to + 150km miestas), sąnaudų vidurkį rodo 10,6 , dujas dėsim kitą savaitę.
    Tai štai ir prisistatėme

  9. #29
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Variklis taip tyliai dirba, kad jei ne butu pas ji ventiliatoriu tai tikrai nesuprastu, kad jis uzvestas.

  10. #30
    Tomas4x4
    Svečias


    Sveikinimai, smagu girdėti, kad įsigijai svajonių auto , man atrodo, kad sekantis mano auto bus V-tukas, bet neaišku, kaip tą įtakos viduramžio krizė gali būti ir Honda S2000 cabrio

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •