Puslapis 4 iš 11 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #31
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Abi masinos labai talpios.

    Beje jei mastai apie honda tai gal dar tu su ja palakstyk, o jau po to i chrysleri persesi.
    Nes matomai dar vejas galvoje

  2. #32
    Robčikas
    Svečias


    Sveikinimai įsigijus gerą ir patogią ir talpią mašiną. Turėjau analogiškas užuojautos pilnas veido išraškas iš kitų ir aš Bet įdėjus dujas, pamiršau benzino kainas, važiuoju ir nesuku sau galvos.
    Sėkmės.

    Citata Autorius Ravenous Žiūrėti skelbimus
    Mano svajonių automobilis

    http://www.voyager.lt/gallery/showim...p?i=4510&c=186

    Pradėsiu nuo to, kad Chryslerio užsinorėjau nuo pirmuko laikų, po to antruko ir t.t. iki 5-tuko vis sėkmingai pasidavinėjau visų įtikinimams kokia tai bloga mašina ir koks aš būsiu kvailys , jei ją pirksiu.
    Pagaliau nieko nepaklausiau ir turiu, tai ko senai norėjau .
    Prie svajonės išsipildymo prisidėjo Arnas, brolisvilkas, Trioškis, BOSAS, dzonis ir be abejo labiausiai www.voyager.lt
    ačiū jiems užkantrybę ir atsakymus į mano kvailus klausimus

    Pirmi įspūdžiai - mašina tiesiog puiki, taip - ji didelė... labai, bet tokios ir norėjau.
    Kol kas vairuoju ją tik 5 dienos ir labiausiai nervina vietinės faunos veido išraiška kaip prieina prie mašinos galo ją apžiūrinėdami ir ten pamato užrašą 4.0 ...
    ...su kokia užuojauta jie žiūri į mane...
    Tfu tfu tfu bar bar bar, kol kas važiuoja puikiai, variklis dirba taip tyliai, kad pastoviai turiu suklusti stabtelėjęs kur nors ar jis apskritai dirba, yra dar likę keletą smulkių kabliukų, kuriuos susitvarkius mašina bus ideali.
    Išsamesni įspūdžiai galbūt bus aprašyti po kokio mėnesio ar dviejų, kai praeis pirmoji euforija.
    Pravažiavus 550km (400km užmiestis (rodė 9,7) po to + 150km miestas), sąnaudų vidurkį rodo 10,6 , dujas dėsim kitą savaitę.
    Tai štai ir prisistatėme

  3. #33
    saulys37
    Svečias


    sveiki visi
    tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki ir vaziuosim ilgai ir laimingai
    ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
    tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas

  4. #34
    brolisvilkas
    Svečias


    Pagaliau įsigijai Sveikinu ir linkiu ilgų asfalto upių! Nepamiršk ir čia pasireikšti su džiaugsmais ar ne džiaugsmais

    Citata Autorius saulys37 Žiūrėti skelbimus
    sveiki visi
    tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki ir vaziuosim ilgai ir laimingai
    ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
    tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas

  5. #35
    Amerikonas
    Svečias


    Sveikinu! Gero kelio


    Citata Autorius saulys37 Žiūrėti skelbimus
    sveiki visi
    tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki ir vaziuosim ilgai ir laimingai
    ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
    tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas

  6. #36
    saulys37
    Svečias


    aciu aciu

  7. #37
    Tadas4x4
    Svečias


    Pagaliau po ilgu ir kruopsciu ieskojimu isigijau ir as savo voju. Tiesa kai pradejau ieskojau 4-uko, bet isedus i Arno bordo 5-uka, sukandau dantis, prisukau deguoni islaidom ir siandien isauso ta diena kai as jau vairavau savo ilgai svaigta 2010 3.8 Touwn & Country is Siauliu i "Auksciausia pavara". Jausmas buvo puikus, tai masina kuria tu jauti ir valdai nepaisant jos gabaritu. Apie privalumus as jau net nekalbu, nes parsisiunciau vartotojo instrukcija, kad viska issiaiskinciau. Dekui Bosui ir Arnui uz kantrybe P.s. serviso kompromisais likau labai patenkintas.

  8. #38

  9. #39
    saulius123
    Svečias


    Sveiki, gal kas susidūrėte su šia problema? Užvedus variklį keletą sekundžių dirba gerai, o vėliau ima kristi temperatūros rodyklė ir variklis pradeda nebedirbti.

  10. #40
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Pastikrink kokias klaidas meta.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •