Puslapis 5 iš 11 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #41
    saulius123
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Jokių klaidų nemeta.

  2. #42
    Tinkladraskis
    Svečias


    Sveiki,
    aš savo automobilį įsigijau 2014 m. rugsėjį. Prieš pirkdamas žiūrėjau dominančių modelių istorijas per carfax. Taip išsiaiškinau daug tiesos ir padėjo apsispręsti, kurį automobilį imti. Siūlau visiems perkantiems taip patikrinti auto istoriją. Išsiaiškinau ir pardavėjų melagysčių.

    Jis buvo suremontuotas po šoninio smūgio.
    Remontas visgi buvo prastas, nes pardavimui. Taigi servise praleido apie tris savaites, kol išrankiojo bėdas ir perdažė bamperį.

    Automobilis, žinoma, labai talpus ir didelis. Galingas variklis džiugina.
    Aš važinėju tik po miestą ir naudoju pagrimde e85. Sąnaudos kosminės 18,5l/100km. Užmiestyje daug nebandžiau, bet kažkur 17l/100km ribose.
    Neseniai išbandžiau po miestą su benzu, išėjo 15l/100km.
    Dar vis pratinuosi prie šių skaičių. Kol kas su bioetanoliu išeina pigiau...

  3. #43
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2015.08.09
    Vietovė
    Palanga, LT
    Įrašai
    21
    Reputacija
    1


    Noriu padėkoti visiems padėjusiems, ypač AERO_DD, Arnui, Bosui ! Ačiū už kantrybę atsakinėjant į mano kvailus klausimus. Pagaliau mano Chrysleris jau po langu. Išsirinkau šitą:http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-4366866.html (kol kas žiūriu tebėra skelbimas )
    Servise tikrino, trūkumų rado tokių: katalizatoriui kažkas ne visai tvarkoj, ir sakė kad vairo traukę reikia keisti (kitam servise pasakė, kad vairo kolonėlė laisvoka, todėl taip atrodė, bet ta traukė gera - ar taip gali būt?). Aš iki šiol nevairavusi automato, tai man neramu, kad kažkaip lėtai įsibėgėja iš vietos. Neberandu forume temos, kur apie tai skaičiau... Bet man sankryžoje šiek tiek nejauku. Kai gazą spaudi, apsukos kyla, bet greitėt pradeda po kokios sekundes ar dviejų. Kol neįsitikinau, kad tai nieko blogo, kažkaip dar bijau džiaugtis pirkiniu. Tai man širdis dar nerami, o šeimyna tai jau labai patenkinta...
    Dar nerimavau dėl parkavimosi. Išbandėm jau keletą maximos aikštelių - man norėtusi kad vairas daugiau susisuktų - teks priprast. Bet jau matomumas - tai super.
    Nepavyko man greit su amerikietišku spidometru susidraugaut.. Man atrodė, kad važiuoju 70 km/h, "inkilui" kitaip . Atrodo, turėsiu progą palyginti spidometro ir "inkilo" parodymus.
    Tokie mano vienos dienos įspūdžiai
    p.s. tikiuosi į reikiamą temą pataikiau

  4. #44
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Sveikinu su pirkiniu!
    Del tu traukiu ir koloneles siulau nuvaziuot i KLP pas Dainiu pasitikrint. Is tikro, isedus pirma karta, reikia siek tiek laiko priprast prie Chryslerio "pusiau miegancios" greiciu dezes. Bet kai ipranti atrodo kad kitaip ir nebegali buti .
    Jei pries tai nevaziavot automatu dar siek tiek uztruksit kol ismoksit "perjunginet pavaras" akseleratoriaus pedalu, o po puses metu prades atrodyti, kad automobiliai su mechaninem greiciu dezem yra nesusipratimas
    Sekmingo eksploatavimo ir geru ispudziu uz vairo!
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #45
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2015.08.09
    Vietovė
    Palanga, LT
    Įrašai
    21
    Reputacija
    1


    Aciu Arnai. Butinai vaziuosiu pas Dainiu savo paranojos gydyt , ir kuo greiciau.

  6. #46
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Besvaigstant apie II kartos grandą, nupirktas bais netikėtai europinis grandas su 2,4: pentadienį indėtas skelbimas, kad Gariūnuos voliojas, šeštadienį per pietus jau mano dvare. Berniokai sukalbami papuolė, 400€ nuleido, nu kaip nepirksi. Ant dokų pilną sumą tvarkingai parodė.Patiko kad neperdažytas, nuliovi visi stabdžiai, gražūs ratai su kaliošais dar trim metam, aliektra visa veikia (išskyrus autopilotą). Spidikas rodė 151000, berniokai žegnojas kad tikrai (kas žino mašiniukas švarus nenutrintu salonu). Variklis neabibėgęs, pakaba saikingai barškanti, bet davė TA dienos senumo. Ant dujų tai vos gyvas - čiaudi bezda kalatojasi, važiuot neina.Užpilta dujų 50l - įdomu kokia talpa bako.Pirmadienį aplankytas AAC, pakeista pora gumų, žvakės, laidai, pakoreguotas vieno rato suvedimas, pakeisti visi filtrai ir tepalai. Eina jau beveik gerai ir dujom. Uždėti DRL.Antradienį aplankytas Slava - mažytė korekcija kompu, viskas idealu.Pirmi įspūdžiai - trauka ne kaip 3,8, apsukų reikia 500-800 daugiau. Bus matyt vėliau kai pakrausiu rimtai.
    Įsidėjau galinę sėdynę dviejų dalių vietoj suoliuko.
    Tai va: buvo rimtai pakrautas - 2 kubai malkų mašinoj ir 4 kubai priekaboj . Pradedant važiuot į kalną bėgius jungia jau prie 4000, lygioj vietoj prie 3000. Bėgėjasi tikrai lėčiau. Optimalus greitis apie 100 ir daugiau, nes tada laiko blokuotą pavarą. Jei krenta iki 80, tai vėl įsibėgėt jau reikia 3 pavaros. Aplenkta keletas sąžiningai važiuojančių 80-85. Lenkimas vyko be prievartavimų su trečia pavara ir normaliai greitai. Matyta daug išsprogusių akių, kai išvysta priekabą ilgio beveik su lig mašina .
    Pakaba laikė puikiai, be pramušimų, per kalnelius daugiau 50 nevažiavau. Su tokia apkrova suvalgė 16L/100km dujų.
    Trinantis vietoje suvalgo 14L/100km dujų, grynai užmiesčio neteko dar išmatuot. Pravažiuota jau 3000km, kol kas neprašo daugiau investicijų.
    Taip kad legenda apie netraukiantį 2,4 man nepasitvirtino. Bet dragams irgi netinka .

  7. #47
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    Besvaigstant apie II kartos grandą, nupirktas bais netikėtai europinis grandas su 2,4: pentadienį indėtas skelbimas, kad Gariūnuos voliojas, šeštadienį per pietus jau mano dvare. Berniokai sukalbami papuolė, 400€ nuleido, nu kaip nepirksi. Ant dokų pilną sumą tvarkingai parodė.Patiko kad neperdažytas, nuliovi visi stabdžiai, gražūs ratai su kaliošais dar trim metam, aliektra visa veikia (išskyrus autopilotą). Spidikas rodė 151000, berniokai žegnojas kad tikrai (kas žino mašiniukas švarus nenutrintu salonu). Variklis neabibėgęs, pakaba saikingai barškanti, bet davė TA dienos senumo. Ant dujų tai vos gyvas - čiaudi bezda kalatojasi, važiuot neina.Užpilta dujų 50l - įdomu kokia talpa bako.Pirmadienį aplankytas AAC, pakeista pora gumų, žvakės, laidai, pakoreguotas vieno rato suvedimas, pakeisti visi filtrai ir tepalai. Eina jau beveik gerai ir dujom. Uždėti DRL.Antradienį aplankytas Slava - mažytė korekcija kompu, viskas idealu.Pirmi įspūdžiai - trauka ne kaip 3,8, apsukų reikia 500-800 daugiau. Bus matyt vėliau kai pakrausiu rimtai.
    Įsidėjau galinę sėdynę dviejų dalių vietoj suoliuko.
    Tai va: buvo rimtai pakrautas - 2 kubai malkų mašinoj ir 4 kubai priekaboj . Pradedant važiuot į kalną bėgius jungia jau prie 4000, lygioj vietoj prie 3000. Bėgėjasi tikrai lėčiau. Optimalus greitis apie 100 ir daugiau, nes tada laiko blokuotą pavarą. Jei krenta iki 80, tai vėl įsibėgėt jau reikia 3 pavaros. Aplenkta keletas sąžiningai važiuojančių 80-85. Lenkimas vyko be prievartavimų su trečia pavara ir normaliai greitai. Matyta daug išsprogusių akių, kai išvysta priekabą ilgio beveik su lig mašina .
    Pakaba laikė puikiai, be pramušimų, per kalnelius daugiau 50 nevažiavau. Su tokia apkrova suvalgė 16L/100km dujų.
    Trinantis vietoje suvalgo 14L/100km dujų, grynai užmiesčio neteko dar išmatuot. Pravažiuota jau 3000km, kol kas neprašo daugiau investicijų.
    Taip kad legenda apie netraukiantį 2,4 man nepasitvirtino. Bet dragams irgi netinka .
    skaičiau, skaičiau ir galvojau kad kalba apie II-uką eina, kol nuotraukų nepamačiau bet kuriuo atvieju sveikinimai. o priekaga tikrai įspūdinga, netgi antro tilto akiai norėtųsi...
    Born in USSR

  8. #48
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2015.08.09
    Vietovė
    Palanga, LT
    Įrašai
    21
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Aš išsigydžiau paranoją, ir pradėjau megautis... Pasirodo tvarkoj ir trauke, ir kolonele - guolis eina i pabaiga . Mano masiniukas puikus!!! Erzinanits ir brangus trukumelis - neveikia du oro slegio davikliai. Gal jau atsirado meistriuku, sugebanciu atjungti sita funkcija?
    Uzsmaniau tokio automobilio paskaiciusi atsiliepimus, ir tikrai kol kas nenusivyliau. Be visko, kas pamineta - labai patogu vaika i kedute pasodint - lenktis nereikia. Vaikas labai noriai vaziuoja, nes aukstai sedi ir per langus dairosi. Elektrines durys tikrai patogu, kai vaikas ant ranku. Neramu renkantis buvo del kuro sanaudu. Pravaziavau dar nedaug, ir dar nepripratusi prie automato - tai tikslumo neverta tiketis, bet sanaudos tikrai neisgazdino- apie 14 duju, vazinejau daugiausia po savo miestuka. Tai geriau, nei tikejausi! Man labai pasiseke, kad issirinkti padejo ismananys zmones.

  9. #49
    Kva
    Svečias


    Na stai, nupirktas grand voyager 4. Pirmas ispudis parvaziavus is Alytaus - stringa keleivio galines durys, ne visada atsidaro ir neveikia pora koloneliu. Siaip labai patenkintas, bet cia pirmoji euforija

  10. #50
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kva Žiūrėti skelbimus
    stringa keleivio galines durys, ne visada atsidaro
    Cia apie elektrini atidaryma kalbama?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •