Puslapis 9 iš 11 PirmasPirmas ... 7891011 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

  1. #81
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Pas mane checkas labiau priklauso turbūt nuo dujų sudėties (kokybės). Visą vasarą degė, o prieš savaitę užgeso. Klaida P0171. Ir taip kaitaliojasi kas kelis mėnesius.
    Kolonėlė ta pati, nors ir su europietiškom dujom degė.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  2. #82
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei pas tave ne taskine BRC tipo iranga tai visko gali buti. Su BRC , Stag, ar LPGtech iranga siose masinose cheku niekada nebuna (jei tikrai nera kitu gedimu).
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #83
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Taškinė BRC, ne pirmos jaunystės, persidėjau iš senesnės mašinos, o ten irgi panašiai buvo, todėl nesinervuoju
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  4. #84
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Greiciausiai kazkas negerai, gal blogai sureguliuota. Nei vienoj mano masinoj su brc nera mete jokiu ceku....
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #85
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Taigi taigi...Jau išvažinėjau 4 bakelius dujų...Jau pradedu priprast po dukart dienoj lankytis degalinėse ...Prisirinkau krūvą nuolaidų kortelių... Sanaudos labai labai grubiais skaičiavimais 14 - 16,5 litrų dujikių...
    Dėl veidrodžių užsilankstymo - tep yr kap Darukas sakė - duris atidarai, uždarai,...spust - ir užsilenkia. Ir abu. Dar mane užvakar išgąsdino neišsijungusios šviesos... bet paskui supratau - čia automobilis norėjo mane namo palydėt...
    Žodžiu viskas narmaliai....Naujas radiatorius jau užsakytas, kaip ir porcija naujo antifryzo, visi filtrai, įskaitant pavarų dėžės,...variklio alyva, ai dar radiatoriaus kamštis...Liko surast kas MOPAR ATF+4 prekiauja...ir užsidaryt savaitgaliui garaže.
    Jau susitvarkiau su priekiniais priešrūkiniais,...ir galiniais gabaritais ir stop signalais. Liko dar kairės faros leveling'as - nekilnoja, tik zyzia...Ir gale su priešrūkiniais...Čia, ko gero, bus tas atvejis su trūkstamu laidu, kai bus laiko išsiaiškinsiu...Schemas jau turiu...
    Ten kažkokia labai įdomi logika: ištraukus bet kurios pusės gabaritų saugiklį (ar jam perdegus) įsijungia abu priešrūkiniai gale, bet puse galios, kadangi jie sujungti nuosekliai...Kaip ir apsauga gaunasi...tik apsauga neveikia perdegus gabaritų lempai...O kad įjunkt priešrūkinius normaliai - turi pasiduoti minusas į nuosekliai sujungtų lempų bendrą tašką....O šitos grandinės ir nėra....

    Dar neveikia galinis pečius...Arba te jo nėra, ar skystis iki jo nepareina. Pučia šaltai...Bet kol kas šilumos iš priekio daugiau nei pakankamai...
    Susidėjau žieminius ratus...Stabdžių diskai panašūs į naujus, kaladžių dar daug...

    Vistiek dar turiu pora klausimukų...
    Gazuojant stovinčią auto - apsukos apribotos ant 4000 rpm...Važiuojant to lyg ir nėra. Check'as nedega, klaidų tuo metu nėra. Čia normalu?

    Kai praeitą kartą buvau dujų vartotoju, pase dar dvi kuro rūšys nesirašė, jokių popierių įrangai per TA nereikėjo....Dabar tik įrašas yra pase, o daugiau jokių popierių neturiu. Kur man kreiptis ir ko prašyt, kad po pusmečio nebūčiau išvytas iš TA ?

  6. #86
    wongas
    Svečias


    4000 - taip ir turi buti.
    Savo iniciatyva pasikeisk tech pasa. Kitaip, kita kartą įrašys kaip trūkumą. Tada pasikeisi per prievartą.

    P.S. kai pabaigsi krapštytis prie savo - sakyk, susirinksim visa chebra ir duosim prie mūsų mašinyčiu pasikrapštyti matau gerai gaunasi.

  7. #87
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Ne ne...Pase pas mane kaip tik viskas OK...Bako sertifikatas , žmonės sako koks tai reikalingas....Dėl pasikrapštymo tai...ne burtininkas aš, ...vis dar mokausi...

  8. #88
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Dėl galinio pečiaus:pasižiūrėk,ar už variklio po dugnu nebus atjungtas -ties ta vieta mėgsta nupūti vamzdeliai,o veikėjai mėgsta tada visai jį atjungti...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #89
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Bako datą žiūri, kad ne senesnis kaip 10 metų būtų.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  10. #90
    wzikas
    Svečias


    Sveiki, trumpai pasidalinsiu ispudziais apie nesenai isigyta T&C 09 3.8.
    Renkausi dideli vienaturi kelionem, pagrinde ziurejau MB, VW ir si busika. Pastarasis papirko savo ekonomiskumu, elektra valdomom durim, bagazine, gera muzika, dvd vaikams ir maza kaina uz gerus metus. Per menesi valdymo spejau valtele is mariu istraukt - labai lengvai tempia tona, iki kalnu nulekti su 2 vaikais. Vienintelius dalykus kuriuos pakeiciau tai sudetos aukstesnes padangos R17 215/70 ir vietoj halogenu xenonus kiniskus idejau. Vaziuoja jie istiesu smagiai - 1800km i viena puse lengvai ir be nuovargio vienam. Naujesni kraisleriai nelynguoja, seima nevemia, jeigu ant posukio kiek ir pasvyra bet didinant greiti nera pojucio kad versis. Tik sunku su juo slydziame kelyje jei sumeto. Dar noretusi kad galepneumatika stovetu, manau sia problema isspresiu pakietintom spyruoklem ir padidinsiu klirensa. Yra kaune servisiukas kurie graziai pakele T&C, tik nenoriu kad vazevimo komfortas nukentetu.

    Del salono tai dvejopi pojuciai - jis lyg ir didelis vienaturiu segmente, taciau ne toks kaip mano svarstomu VIANO ar MULTIVAN. Antros eiles sedynes realiai nepatogios jei jas apsukti. Naudos is staliuko mano manymu mazai nes tada nebelieka vietos salone judet tiem patiem vaikam. Nepripratau ir prie klimato valdymo - kad nera skaiciu tai puse bedos, bet budavo taip kad lyg pucia vesu, padidini kazkiek ir staiga jau kaitina. Kazkodel visada jauciu kad ant priekiniu soniniu langu lengvai pucia salta ora, patenka ir vairuotojui. Na dar paeksperimentuosiu su tais peciukais. Sviesi medziaga labai nepraktiska - seimynom siulyciau tamsius odinius ispildymus. Del pigaus plastiko irgi neturiu jokiu priekaistu nes jokiu girgzdesiu nera ir tas labai dziugina.

    Variklio 3.8 kaip ir turetu uztekti, bet niekaip nesuprantu kodel i kalna visada zemesne pavara jungia? Nejaugi neuztenka galingumo? Net pereinant i rankini rezima ant 6 pavaros vistiek apsukos virs 2k pakyla. Dar pasitikrinsiu del sanaudu nes bent jau keliones metu duju sanaudos buvo 3-4 litrais didesnes nei benzino pagal kompo parodyma (jei tas kompas rodo bendra vidurki o ne sios dienos, tarkim). Begejasi irgi sunkokai jei ant lenkmo staigiai reikia eiti, bet sutinku kad 3 tonas sunku isjudint.

    Reziumuojant ir kiek labiau isigylines i sia marke labai norisi pabandyt naujesni modeli su 3.6 varikliuku - ir galios daugiau ir kuro gal maziau kapos.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •