Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 47

Gija: problemos dujos/benzinas

  1. #1
    explosion
    Svečias


    problemos dujos/benzinas

    Sveiki, nezinau net kaip pavadinti klausima, nes man asmeniskai tai kazkokia mistika dvelkia - neisivaizduoju net kur gali buti problema:
    Pas mane Plymuoth Voyager 1998 metu, 3.0 benzinas/dujos. Iranga italiska.

    Problemos tokios: vaziuojant dujomis sanaudos yra kokie 25 l/100 km mieste. Buvau pas dujininkus, jie pareguliavo, bet niekas nepasikeite. Kiek benzino sueina net nematavau, bet irgi gerokai virs normos.

    Masina sunkiai isibegeja - tiek benzinu, tiek ir dujom (nors deze ka tik taisyta).

    Ijungiant benzina po duju - varyklis dusta. Jei automatiskai - uzvedant masina, pati persijungia i dujas beveiki is karto, nors varyklis dar saltas, ir uzgesta.

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Gali buti kalta deze.
    Gali buti ir bedu su motoro mechanika bei elektra.

    Sitie 3.0 varikliai tai su savais bajeriais

  3. #3
    olegovic
    Svečias


    Sveiki! Turiu Dodge Caravan IV 3.3 2001m.,prieš koki pusmeti įstačiau dujas,vaziuoja ne blogai nusiskundimu ne turiu iskirus kuro sanaudas! Žiema ridavo apie 20l duju,galvojau del salčiu,bet atejo pavasaris pradejo valgit 22-23l. Nuvaziavau pas dujininkus kurie state dujas,o tiesa pamiršau pasakiti kad dege Chek lempute (geltonas varikliukas),meistras pajunge kompa prie duju ir pasake kad iš ju puses viskas tvarkoi,tada nuvažiavau i servisa kur man pajuge kompa prie tos fiškes po vairu ir pasake kad liamda zondas,tas kuris stovi iki katalizatoriaus neveikia. Koroče pakeite jie man liamda zonda,nueme klaidas,pasake kad variklis labai gerai dirba,lempute jau nedega,žvakes pas mane pakeistos,tepalai kaip variklije taip ir dežei pakeisti,filtrai irgi. Aš laimingas užpiliau 20l duju ir pravažiavau ant ju ligiaj 90 kilometru (ne miliu). Išeina 22l ant 100km.

    Gal kas žino kame gali but problema? Kodel tokios sanaudos. Padekit,nes pradedu nusivilti šita mašina,nors ji man patinka.

    Girdejau kad duju sanaudos turi but apie15-18l.
    Benzino kiek sueina irgi nematavau,bet prieš liamdos keitima tikrai nemažai.
    Paskutinį kartą taisė olegovic : 2011.05.18, 09:44

  4. #4
    Tadas
    Svečias


    Aš taip pat girdėjau kad kai kurie sutelpa į 13 dujų mieste jei trasoj ryja iki 14-15 l , nieškok užpakalyje sliekų DD asmeniškai man ryja 20l mieste, dujos paprastos, žiemą dar daugiau, jei nori kardinalių pokyčių, pirk kitą auto.

  5. #5
    olegovic
    Svečias


    Tadas tu nori pasakiti kad 20l tai normalu ar tu tesiog pripratai prie tokiu sanaudu?

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Olegovič'iau,
    15 ltr. Vilniuje tikrai nesitikėki, jei važinėsi pastoviai galvodamas ar ne per stipriai startuoji nuo sankryžos, numeti koją nuo "gazo" iš toli prieš sankryžą ar posūkį - sutilpsi gal į 18-19 ltr.
    Važinėdamas oriu veidu, kad būtų malonumas - susitaikyki su 21-22 ltr., arba kaip Tadas rašė ankščiau - reikia ieškoti auto kompaktinės golfų klasės...
    Žmonos ex AUDI C4 su 2,3 varikliu (5 cilindrai), automatas - Kaune dujų "kūrendavo" 15-16 ltr. mieste...
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.05.18, 14:06

  7. #7
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Sveiki! Turiu Dodge Caravan IV 3.3 2001m.,prieš koki pusmeti įstačiau dujas,vaziuoja ne blogai nusiskundimu ne turiu iskirus kuro sanaudas! Žiema ridavo apie 20l duju,galvojau del salčiu,bet atejo pavasaris pradejo valgit 22-23l. Nuvaziavau pas dujininkus kurie state dujas,o tiesa pamiršau pasakiti kad dege Chek lempute (geltonas varikliukas),meistras pajunge kompa prie duju ir pasake kad iš ju puses viskas tvarkoi,tada nuvažiavau i servisa kur man pajuge kompa prie tos fiškes po vairu ir pasake kad liamda zondas,tas kuris stovi iki katalizatoriaus neveikia. Koroče pakeite jie man liamda zonda,nueme klaidas,pasake kad variklis labai gerai dirba,lempute jau nedega,žvakes pas mane pakeistos,tepalai kaip variklije taip ir dežei pakeisti,filtrai irgi. Aš laimingas užpiliau 20l duju ir pravažiavau ant ju ligiaj 90 kilometru (ne miliu). Išeina 22l ant 100km.

    Gal kas žino kame gali but problema? Kodel tokios sanaudos. Padekit,nes pradedu nusivilti šita mašina,nors ji man patinka.

    Girdejau kad duju sanaudos turi but apie15-18l.
    Benzino kiek sueina irgi nematavau,bet prieš liamdos keitima tikrai nemažai.
    Niekada neskaičiuok dujų sąnaudų užpylęs nepilną balioną.Užsipilk pilną ir po to pilną ir bus daugmaž tikslu + dujų kokybė ir kokioje kolonėlėje pildaisi.Dar pažiūrėk kad nebūtų pastoviai įjungtas stiklo apiputimas, nes tada rytais veiks kondikas kuris taip pat sąnaudom nepadeda

  8. #8
    Makena
    Svečias


    Nebūtina pirkt kitos mašinos. Kas nori sumažint sąnaudas, tas ir sumažins. Jei važiuoji kaifuodamas ir oriai, tai ir turi 20 litrų. Ir ne tik mieste. Jau minėjau, kad kai daviau vairuot taksistui, nuo Kauno iki Klaipėdos vos tilpo į 25 l. Grįžau jau pats, bet lėkdamas, tai ~ 18. Kaip žmonės nori, taip ir važiuoja, taip ir turi sąnaudas ir nieko čia nepribursit daug. Paprastai įrangai, dar galima kažką pažaist, pareguliuot, jei nugrybauta į lankas, bet vis tiek viskas atsirems į tą patį- kaip važiuoji. Aš telpu į tai į ką telpu, bet jei kitaip važiuočiau, tai kitaip ir būtų.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Su makenos pasakymu visiskai sutinku.
    Jis nori taupiau jis ir taupo. Jam tam kantrybes pakanka, o daugumai ne.
    Dar sanaudos priklauso ir nuo dezes jei ji blogai dirba sanaudos taip pat kyla.

  10. #10
    olegovic
    Svečias


    Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

    Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
    Paskutinį kartą taisė olegovic : 2011.05.18, 23:10

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •