Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 47

Gija: problemos dujos/benzinas

  1. #11
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    - Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
    Jokio skirtumo. Vienintelis patarimas: paaukok 40 litų, užsipilk dujų ir važiuok iki Kaišiadorių daug maž pastoviu greičiu- apie 100. Parašyk, kiek surys, tada matysim kas prie ko.

  2. #12
    Tadas
    Svečias


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

    Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
    O tapkė pas tave lengva pedalo atžvilgiu? Mano nuomone, jei neįstengi nusipirkęs vonią, jos prisileisti, pirk dušo kabiną 3,3 V6 su vairuotoju ir daiktais gauname 2 tonas, automatinė dėžė, šviesaforai, kamščiai, trumpi atstumai. Na sumažinsi tu jas 2 litrais 100km , sutaupysi 4,30 Lt ir drebinsi koja kiekvieną kartą pajudėdamas nuo sankryžos. Nustok ieškot gedimų, mašina tokio kalibro nevažiuos tuščiai. Sėkmės.

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

    Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?

    Ipatingai letas pajudejimas nuo sakryzu nepades sutaupyti.
    Startuoti reikia kazkas apie 1800 aps ir nevirsyti 2000 aps.
    Jei vaziuoji kalnais tai blogins tavo situacija ekonomijos atzvilgiu. Kamsciai tai pat blogina siruacija.
    Beje sios dezes 60km/h gali vaziuoti prie 1800 aps ir taip pat gali 60km/h vaziuoti prie 1400 aps, tai labai itakoja sanaudas. Sis punktas yra labai svarbus.

    Padaryk kaip siulo 40 lt uzsipili juos magistraleje ant tuscio bako ir pramini tiesiaja, o tada parasai ir bus aisku ar yra bedu ar ne.

  4. #14
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
    Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

    Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
    Bet kokiu atveju 22 mieste šiltuoju metu laiku nenormalu,nebent stačias ant pedalo varai.Bandyk žiūrėt kas ant benzo darosi, jei ir ant benzo blogai tai ieškok galų žvakėse,laiduose ir pan. Ir pabandyk dar pas kitus dujininkus nuvaryt, nes kartais dujininkų požiūris būna toks- įstačiau tau dujas ir atsi... Ir dar kart pasikartosiu žvakių laidai ir žvakės!!!! Su purškimine įranga niekas nešaudo ,o sąnaudos padidėja žymiai.

  5. #15
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    nevirsyti 2000 aps.
    Beje sios dezes 60km/h gali vaziuoti prie 1800 aps ir taip pat gali 60km/h vaziuoti prie 1400 aps,
    Va būtent. Aukso žodžiai. Mieste labai retas atvejis, kad viršyčiau 2000, ir apsukas stebiu, - paskui įpranti ir savaime gaunasi. Nežinau, kaip kitiems, bet man pajudėt nuo sankryžos, labai jau mažai pedalą paliest reikia ir nei atsilieku, nei trukdau kam. O kaip Driusa sako, tai ne tik 22 galima sukišt liuosiai, kad tik būtų kas sumoka už tai Ir, beje, nieko įspūdingo neparodytai dar, kad ir į kalną- tik pamink, paimk pagreitį ir pažiūrėk į kompą- akys iššokt gali. Kaip ir lenkiant, kaip ir nardant. O ar netūrėtų, pas ketvirtus rodyt klaidas, jei žvakė pramušta ar laidai nusibaigę?

  6. #16
    olegovic
    Svečias


    Na va,nuvažiavus pas dujininkus,kaip ir sakiau patikrinau miesto saligomis surijo 20l duju,magestralei kolkas neturiu laiko patikrinti,bet ir taip ašku kad mažiau suris. Pas mane visas važiavimas išeina po miesta,del to ir aktualus sanaudos mieste. Žvakes naujos,laidai nepramušineja,reiškia reikia priprasti prie maždaug 20L/100Km Visiem ačiu!

  7. #17
    petrasl
    Svečias


    Man irgi rodos nenormalu. Pas mane 3.8l. Mišriu režimu, bet kažkur 70% kelio pravažinėta mieste ir gaunasi 14.55 (borto kompas rodo 13.6). Čia rodmenys nuvažiavus truputį daugiau nei 1000 Km. Papildomai benzo susinaudoja 2.1 šimtui km.

  8. #18
    oleg
    Svečias


    na mano rekordas buvo 25l meste,bet pedala spaudziau iki dugno)))) pasivazinejimas buvo smagus/ o seip telpu i17l meste ( ir pas mane liamda zondas parejes) tai manau jeigu viskas normaliai sureguliota ir veikia viskas kas turi veikt,turetu valgit maziau.

  9. #19
    olegovic
    Svečias


    Aš vel apie ta pati. Patikrinau sanaudos magestralei Vilnius-Kaunas Kaunas-Vilnius vidurkis išejo 15l,o po miesta taip ir rija 20l

  10. #20

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •