Puslapis 4 iš 5 PirmasPirmas ... 2345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 47

Gija: problemos dujos/benzinas

  1. #31
    wongas
    Svečias


    Labas. Praktiškai pats žinai bėdą:
    (Vairo stiprintuvas leidzia skysti, gal jame ieskoti)

  2. #32
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    sveiki, nelabai suprantu ar i si posta rasau.gal nesupyksite,
    variklis 3,3 benzas/dujos.
    pradejo trukcioti variklis,-
    Gal kokiu minciu turite?
    Aciu.
    Tikrai ne nuo stiprintuvo. Trukcioja greiciausiai todel, kad pramusineja kibirksti. Pasiziurek sutemus, tikrai pamatysi po kapotu zaibus Pirmiausia ziurek kur aukstos itampos skirstytuvas. Jei laidai neoriginalai - bus problema jose, gali pramusinet ir skirstytuvas i varzta gelezini + dabar tokia dregme lauke.

  3. #33
    Vitalijus 771
    Svečias


    Arba duju purkstukai..

  4. #34
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    sveiki, nelabai suprantu ar i si posta rasau.gal nesupyksite,
    variklis 3,3 benzas/dujos.
    pradejo trukcioti variklis,-
    vaziuojant mieste normaliai, sustojus prie sankryzos, laikant koja ant stabdziu pedalo, pradeda trukcioti variklis(o gal ne jis, o deze).Vos vos atleidus koja nuo pedalo (bet dar vis laikant masina, kad nepajudetu), ima trukcioti stipriau.( dezes gedimas?)
    Siaip vaziuojant nesijaucia jokiu trukciojimu, nieko panasaus i aukstos itampos laidus ar zvakes (sitie dalykai pakeisti nauji).Uzdegimo rite keista (deveta) gruodzio men.Ant benzino sis trukciojimas juntamas labai nestipriai.Vairo stiprintuvas leidzia skysti, gal jame ieskoti bedos.Pabandysiu nuimti gen.dirza, galbut atkristu vienas itarimas.
    Gal kokiu minciu turite?
    Aciu.
    Gal BOSAS nesupyks ir as pabandysiu isreiksti savo nuomone. Man regis cia nereikia ieskoti bedos aukstoje itampoje, nes kiek supratau pagrindine beda atsiranda vaziuojant dujomis. Buvau rases kaip man buvo istatyta duju iranga ir isvis variklis trukciojo ir dirbo kaip traktorius.Buvo uzlausta duju padavimo i purkstuka zarnele. Gal vertetu paziureti duju zarneles?

  5. #35
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Ponai, neisiskaitete i teksta: ant benzino trukciojimas taip pat juntamas, tik zymiai silpniau. Reiskia ne(vien) dujose beda. Itariu zvake. Galejo buti ir brokuota ir palauzti galejo isukant. Arba laidas kazkuris.

  6. #36
    juzeg
    Svečias


    Man atrodo kad mes visi ci stengiame padeti zmogui susidurusiam su vienokia ar kitokia problema. Tos problemos nei as nei Jus PlymounthV6 tiksliai nezinome, nepajauteme ir neisgyvenome. Todel stengiames kiekvienas padeti zmogui kaip galime. Manau zmogui nesudetinga bus patikrinti kiekviena "diagnoze" ir atsirinkti sau tinkama.
    Del zvakes, aukstos itampos laidu, ar skirstytuvo as turiu savo nuomone ir galvoju kad trukciotu vienodai and duju ir ant benzino. Galu gale ka mes vadiname trukciojimu?

  7. #37
    romaas
    Svečias


    aciu uz pareikstas nuomones.
    Siandien buvau nuemes gen dirza, - vairo stiprintuvas atkrenta! (tiktai idomu, kodel be dirzo akumo lempute nedega? generatorius tai nesisuko?)
    Stovint, ant mazu apsuku, trukciojimas juntamas kai variklis dirba ant duju, su benzu praktiskai nesijaucia.
    Kazkuris is dujininku sake, kad gali buti stabdziu vakumo problema,- kiaura pusle. Bet trukciojimas juntamas uztraukus tik rankini, nelieciant kojinio stabdzio.
    Mano galva, reikia ieskoti bedos "santechnikoje".I duju slangutes visai neatkreipiau demesio.Reiks ryt perziureti.
    Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
    tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.

  8. #38
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
    tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.
    Su zvakem tu cia be reikalo taip... .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #39
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Su zvakem tu cia be reikalo taip... .
    be reikalo kaip? i gera puse, ar i bloga?

  10. #40
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    aciu uz pareikstas nuomones.
    Siandien buvau nuemes gen dirza, - vairo stiprintuvas atkrenta! (tiktai idomu, kodel be dirzo akumo lempute nedega? generatorius tai nesisuko?)
    Stovint, ant mazu apsuku, trukciojimas juntamas kai variklis dirba ant duju, su benzu praktiskai nesijaucia.
    Kazkuris is dujininku sake, kad gali buti stabdziu vakumo problema,- kiaura pusle. Bet trukciojimas juntamas uztraukus tik rankini, nelieciant kojinio stabdzio.
    Mano galva, reikia ieskoti bedos "santechnikoje".I duju slangutes visai neatkreipiau demesio.Reiks ryt perziureti.
    Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
    tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.
    Pagalvojam. Ar gali buti kad and duju jauciasi stabdziu vakumo problema, o ant benzino ne?
    Patikrink slangutes. Blogiau nebus. Bet jei sakai kad dujininkas ziurejo... O gal toks pat dujininkas kaip ir tas, kuris man state duju iranga

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •