Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 32

Gija: Pakabos detalės

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Esu girdėjęs nemažai nusiskundimų dėl šito BAW...

  2. #2
    Dainioška
    Svečias


    Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales

  3. #3

  4. #4
    Sauliuss
    Svečias


    Tai kaip ten su tom skylutėm apsauginėje gumoje
    ? Neturi jų būti?

  5. #5
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales
    Kartą man panašiai buvo: Radau nedaveržtą 1 varžtą, o girgždėjo restauruota stabilizatoriaus traukė, kuri greit "prisitrynė" ir nutilo.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  6. #6
    Dainioška
    Svečias


    Apie nepriveržtus varžtus-ta pati istorija-po jų remonto atsirado ne tik girgždesys, bet ir bildesys, pasirodo buvo atsisukusi (neprisukta) stabilizatoriaus traukė (jie dievagojosi, kad jos nebuvo lietę). Dar kolegos klausimas - anktesniuose servisuose buvo nustatyta, kad barška stabilizatoriaus įvorės. Parduotuvėje man įsiūlė (tik nesijuokit BAW, mėlynas). Servise man aiškino, kad įvorės pas mane geros (manau tingėjo keisti, pamiršo ar kitos bėdos). Kaip manote - jas dėtis, ar susitaikyti ir nusipirkti geresnes. Tiesa, šios kokios tai kietos ir dedasi nuėmus vieną stabilizatoriaus traukės galą (per nuimtą galą), jei teisingai ir suprantamai paaiškinau. Ir dar, rusų forumuose skaičiau, kad yra skirtumas dedant įvores į kurią pusę "žiūrės" "plyšys"

  7. #7
    arunka
    Svečias


    o kam traukę nusukinėt? Atsuki gumos laikymo kronšteiną ir pakeiti,o dėl įpjovos pazicijos tai ten yra vienoj pusėj status kampas,kaip galima kitaip įdėti?

  8. #8
    Sauliuss
    Svečias


    Sveiki, parašysiu kaip tepiau šarnyrus IV kui. Nors tema III ko, bet gal nesupyksit, per paiešką radau šią temą kaip labiau tinkamą Žodžiu pasiskolinu tepimo pompą, užmaunu antgalį ant šarnyro tepimo taško, spaudžiu tepalą ir matau, kad tas tepalas ima lysti lauk per skylutę šarnyro gumoje. Abiejuose šarnyruose ta pati situacija, o ir skylutės panašioje vietoje. Kaip manote, ar skylutės numatytos gamintojo, kad pašalinti tepalo perteklių (kažkodėl labai abejotina), ar prieš tai koks "gudročius" pradurė skylutės, kad galėtų švirkštu tepalo išvirkšti. Gal ir kvailai nuskambėjo mano klausimas, tačiau niekada anksčiau neteko susidurti su tepamais šarnyrais, padėkit išsiaiškinti kaip turi būti.

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    ar prieš tai koks "gudročius" pradurė skylutės, kad galėtų švirkštu tepalo išvirkšti. .
    Skyluciu lygtai neturi buti, tam ir yra specialus tepimo antgaliukas, kad gudravoti i kur isvirksti tepalo, nereiketu... Taigi panasiau tiesiog i gumu itrukima...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    Sauliuss
    Svečias


    Tiesiog kazkuriame forume buvau skaites patarimu, kad su kuo storesne adata durt ir svirkstu ivaryti tepalo taigi reiks gerai nuvalyti ir dar karta apsiziureti - gal tikrai sutruko nuo intensyvaus naudojimo kaip kad
    kolega rase apie prezervatyvus

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •