Puslapis 1 iš 55 1231151 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #1
    Makena
    Svečias


    Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

    Paskaičiavau nuo- iki. Daugiau 10 km tiesiąją nevažiuota,tad beveik tik miestas.
    14,75 ltr/100 km dujų. 3,3 96m. Dujos paprastos,be purkštukų. Piltos Statoile.

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    "BOSAS Rašyta: 04.05 21:37:12

    Ten realiai reikia procika uzprograminti, papildoma.
    Kitaip sakant reikia pristavke daryti "

    Gal būtų galima čia šiek tiek plačiau apie tai paporint (gal ne tiek daug kaip apie CRD )
    kokia reali ekonomija? ir kiek investuot reiktų?
    bo 15-16 litrų dujų po miestą jaučiasi kišeniuj...
    užmiesty kaip suprantu, ekonomijos nesigaus, nes ten dirba ant pastovių apsukų.

  3. #3
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    "
    užmiesty kaip suprantu, ekonomijos nesigaus, nes ten dirba ant pastovių apsukų.
    Kažkaip tikiuosi, kad būtent užmiesty tai tūrėtų labiau jaustis. Man vis knieti overdraivą pagal save pritaikyt. Siutina,kai 100 važiuojant, apsukos laikosi apie 2100. Pilnai pakaktų 1600-1700 tokiems varikliams. Negi nieko neįmanoma padaryt?
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.04.17, 14:09

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Kažkaip tikiuosi, kad būtent užmiesty tai tūrėtų labiau jaustis. Man vis knieti overdraivą pagal save pritaikyt. Siutina,kai 100 važiuojant, apsukos laikosi apie 2100. Pilnai pakaktų 1600-1700 tokiems varikliams. Negi nieko neįmanoma padaryt?
    Bent jau 1800 pasiekti jau butu saunu .

  5. #5
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    reiks tiksliai pažiūrėt, bet kažkur apie 1700-1800 yra. Prie mažiau gal tepalo slėgio neužteks, nes apkrova tai nemaža.

  6. #6
    AndriusA
    Svečias


    Is kitos puses paziurejus 2100 prie 100 km/h yra gerai. pvz mano darbine mazda 3 prie 100 km/h duoda apie 3100 tai zviegimas neapsakomas, jau nekalbu apie 120 km/h

  7. #7
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    reiks tiksliai pažiūrėt, bet kažkur apie 1700-1800 yra. Prie mažiau gal tepalo slėgio neužteks, nes apkrova tai nemaža.
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Kažkaip tikiuosi, kad būtent užmiesty tai tūrėtų labiau jaustis. Man vis knieti overdraivą pagal save pritaikyt. Siutina,kai 100 važiuojant, apsukos laikosi apie 2100. Pilnai pakaktų 1600-1700 tokiems varikliams. Negi nieko neįmanoma padaryt?
    Na Makena tai gali drasiai pamiršti. šeip ir nelabai butu galima tai daryti, nes jegos is variklio reikia, o jis silpnas ir taip yra. Vaziuojant 100 km/h reikia is variklio kW, o ne Nm.
    Sio variklio kW dideja tik didejan sukiams prie 1600 aps jis turi labai mazai kW taigi jis labai sunkiai veztu tavo masina.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    "BOSAS Rašyta: 04.05 21:37:12

    Ten realiai reikia procika uzprograminti, papildoma.
    Kitaip sakant reikia pristavke daryti "

    Gal būtų galima čia šiek tiek plačiau apie tai paporint (gal ne tiek daug kaip apie CRD )
    kokia reali ekonomija? ir kiek investuot reiktų?
    bo 15-16 litrų dujų po miestą jaučiasi kišeniuj...
    užmiesty kaip suprantu, ekonomijos nesigaus, nes ten dirba ant pastovių apsukų.
    Reikia kas uzsiimtu siuo moksliniu darbu reikia daryti overdrive voztuvo valdyma, daryti turbinos emuliatoriu ir keisti anlogine itampa i skaitmenini koda.
    Bet visa tai daroma programavimo budu kodinant nauja procika.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100
    Buna kartais ir blogai sukalibruotu tachometru. Prie 100 Km/h 1900 aps gal dar ir patikeciau bet tikrai nemaziau.
    Tai gali pasiekti pakeites padangas i aukstesnes

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •