Puslapis 10 iš 55 PirmasPirmas ... 8910111220 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #91
    wongas
    Svečias


    Nu jūs mane užmuškit, mano skaičiai. Į baką ileidžiu 52ltr. dujų - nuvažiuoju iki 350 km. Paskaičiuokit patys. Pas mane 3,8. Ir čia mišrus rėžimas..... Žiemą tai žymiai didesnės sąnaudos.

  2. #92
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Nu jūs mane užmuškit, mano skaičiai. Į baką ileidžiu 52ltr. dujų - nuvažiuoju iki 350 km. Paskaičiuokit patys. Pas mane 3,8. Ir čia mišrus rėžimas..... Žiemą tai žymiai didesnės sąnaudos.
    50,07ltr. į baką - 338 km. Tik 3,3. pas mane. Beveik tas pats. Tai kam tave užmušt?

  3. #93
    Ovaldas
    Svečias


    pas mane tai stabiliai 42-44ltr duju, 230-250km

  4. #94
    Tadas
    Svečias


    Sveiki dar kartą, Makena, nepyk ant žmogaus, kuris siūlo punto pirkt, jis teisus. Pasikartosiu, dvi tonas sverianti mašina su visu barachlo salone ir 3,3 širdele mieste ryja nuo 15-20l, nemanau, kad tai nenormalu. Baikite apie tas kuro sąnaudas vieną kartą. Geriausias katilas pas kaimyną, nes dega be malkų. Geriausia auto pas kaimyną, nes važiuoja oru, turin omenyje lietuvių moralę ir aroganciją, vos ne kiekvienas numeta nuo savųjų sąnaudų po litrą kitą, kad pasipuikuot ir pasakyt, kad jų mašina geresnė, kaip ir žmogus sukėlęs CRD purkštukams spaudimą dragina po miestą su 6l kuro, o trasoje maitinasi saulės energija, fizikos neapgausi, austriškas variklis su prancūziškomis dalimis niekada nevažiuos tokiomis sąnaudomis, niekada. Čia tik mano subjektyvi nuomonė.

  5. #95
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Tadas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki dar kartą, Makena, nepyk ant žmogaus, kuris siūlo punto pirkt, jis teisus. Pasikartosiu, dvi tonas sverianti mašina su visu barachlo salone ir 3,3 širdele mieste ryja nuo 15-20l, nemanau, kad tai nenormalu. .
    Nė velnio. Tereikia pasipūst ir nuskrist- va kur paslaptis.
    15-20 normalu, jei važiuoji visada į kalną. Jei nuo kalno- ne. Žmogaus pasiūlymas pirkt Punto yra amoralus iš principo. Gerai, kad dar po kaldra neaiškina kaip elgtis.
    O kalbant rimtai- tai nei sumažinsi, nei padidinsi. Amplitudė per didelė, faktorių per daug, net ir dujos- mėšlas. Vien netvarkingas termostatas taip sanaudas padidina, kad net kalbėt nesinori. Kažkur kažkas rašė, kad 5 laipsniai neturi įtakos. Tik ne kuro sąnaudom. Salono šildymui, tai taip.
    Taip kad- kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Bet krykštaut iš džiaugsmo galima ne tik punto turint, bet ir CRD.
    Jei dar fazės vietoj

  6. #96
    oleg
    Svečias


    Visu pirma perskaitik ka as parasiau.parasiau apie save.Antra: nuo 15iki20 litru meste ira normalu,ziurint keip spausi pedala.Ir trecia:Tu Makena nepik ,bet tau jau paranoja kuro taupimuj.Del to ir piksti kad as parasiau apia maza masinite))))

  7. #97
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kolektyvas arba kalbates apie kuro sanaudas ir nustojat rietis, arba priiminesim skaudzius sprendimus besiriejantiems, nesiaiskindimas kuris teisus kuris ne.

    Cia forumas ir jis yra laisvas. Kiekvienas raso savo nuomone, jei ji nesutampa su jusu jūs turi teise ta nepasitenkinimą išreikšti per reputaciją nurodydami, jog tam komentarui nepritarete.

  8. #98
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Nė velnio. Tereikia pasipūst ir nuskrist- va kur paslaptis.
    15-20 normalu, jei važiuoji visada į kalną. Jei nuo kalno- ne. Žmogaus pasiūlymas pirkt Punto yra amoralus iš principo. Gerai, kad dar po kaldra neaiškina kaip elgtis.
    O kalbant rimtai- tai nei sumažinsi, nei padidinsi. Amplitudė per didelė, faktorių per daug, net ir dujos- mėšlas. Vien netvarkingas termostatas taip sanaudas padidina, kad net kalbėt nesinori. Kažkur kažkas rašė, kad 5 laipsniai neturi įtakos. Tik ne kuro sąnaudom. Salono šildymui, tai taip.
    Taip kad- kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Bet krykštaut iš džiaugsmo galima ne tik punto turint, bet ir CRD.
    Jei dar fazės vietoj
    gal galima placiau kaip termostatas sanaudas ytakoja?savo sugedusi pakeiciau i saltesni,bet sanaudos nepakito.beje duju sanaudos ryskiai skiriasi,ziurint kur uzsipilsi.asmeninis rekordas buvo lenkijoje 53l-600km,blogiausi rezultatai lietuvoj 53l-330-350km

  9. #99
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Blogas termostatas turi itakos.
    Kol variklis saltas kompas duoda riebesni misini.
    Tas trunka tarkim iki tol kol susyla ~30 - 40 laipsn.
    Ir jei jtermostatas blogas si laikas stipriai pailgeja.
    O ten ar variklis bus 85 ar 80 laipsniu tai skirtumo neturetu sanaudom buti.

  10. #100
    Makena
    Svečias


    Sakau, kad nesiplečiam į bereikalingas diskusijas, nes nieko gero iš to nebus.
    Termostatai ne ant durniaus yra pritaikyti būtent skirtingi, skirtingiems modeliams. Tai, ar 80, ar 87, ar 93, ar 97 laipsniai turi lengvai paaiškinamą priežastį ir bet kokie nukrypimai nuo normos turi įtakos variklio darbo ekonomiškumui. Ne mano atlikti skaičiavimai, kad bet kokia mašina dirbtų optimaliausiu režimu. Ar tai garo katilas, ar CRDi- visiems ta pati fizika (kaip pats minėjai) galioja nenuginčijamai. Tris kart po 5 laipsnius į vieną pusę ir turim nesamonę. Nors 5 ir neatrodo daug. O kas liečia OD, savo kailiu patiriau kurį laiką, kad esant nepakankamai variklio temperatūrai jis neisijungia. Tikrai nepasakysiu, ar tai 5 ar 10 laipsnių, bet tai faktas. Taip pat nepaaiškinsiu kompų suderinamumo šiuo atveju, kadangi tai būtų tik prielaidos neturinčios faktinio pagrindimo. Kad OD susijęs su temperatūra ir kuro sąnaudom, tai įsitikinau sąnaudų skaičiavimais dešimtį kartų ir miesto režimu, ir užmiesčio, nes velniškai palankios aplinkybės pasitaikė savaitėm keist važiavimo kryptis. Paminėsiu tik, vieną paradoksalų dalyką- normaliai neveikiant termostatui, normaliai neveikiant OD, miesto režimu kuro sunaudoja 1,5 ltr mažiau lyginant su užmiesčiu. Tam paaiškinimą radau ir viskas labai paprasta pasirodo. Dabar problema išspresta, dėka originalaus ir veikiančio termostato.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •