Puslapis 11 iš 55 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #101
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Makėna čia tema apie sąnaudas ir termostato klausimas šiai temai tinkamas, nes kalbama apie jo darba sanaudų įtakai.

    Taigi jei termostatas atsidarys prie 80 laipsn OD veiks tvarkingai ir sanaudoms itakos kaip ir netures.
    Jei termostatas neveiks ir variklis pasieks kokių 70 laip[sniu po valandos važiavimo tas įtakos sąnaudoms turės. Nes prailgės laikas.
    Bet ar 80 ar 85 tai jau tikrai nesudarys esminio skirtumo, žemesnių temp termostatai naudojami karštesniuose kraštuose.

  2. #102
    lolo
    Svečias


    Renkuosi automobilį, vasros sezonu reikia didesnio, renkuosi tarp Sharan, trumpojo Chrysler, ir iš bėdos VW Touran (susitaikyčiau).
    Ir labai aktualus klausimas - kuro sąnaudos.
    Perskaičiau visus pasisakymus ir darau išvadą, kad pirkdamas 2005 Chrysler Town&Country (trumpas) 3.3L automobilį su dujine įranga (4 kartos) už kurą mokėsiu gerokai daugiau, nei nusipirkęs Sharan 1.9TDI.

    Mieste
    Chrysler 18L/100km = 2.45 * 18 = 44 Lt
    1.9TDI 8.5L/100km = 4.25 * 8.5 = 36 Lt

    Užmiestyje
    Chrysler 13L/100km = 2.45 * 13 = 31 Lt
    1.9 TDI 6L/100km = 4.25 * 6 = 25 Lt

    Jei su kuro sąnaudom susitaikyčiau (važiavimas Chrysler man patiko), ar yra dar kažkas, kokių nemalonių staigmenų, kurios "užmuš" mane ir keiksiu nusipirkęs ? Kitaip sakant, jei tik pilti dujas, reguliariai lankytis pas dujininkus, keisti tepalus, stabdžių kaladėles ir viskas, tai man patiktų.

    O kiek km galima nuvažiuoti su 3.3L varikliu dujomis? Visi sako, kad variklis užsiteršia, perdega ir t.t. Ar dujinę įrangą reikia kas kažkiek km pakeisti (tik balionas ilgaamžis), ar ji irgi amžina (jei nekreipti dėmesio, kad su laiku tobulėja)?

    Dabar važinėju su Toyota Carina E 2.0 TD, tai patikima 100%, tik jau paseno, 1997 m., ir per maža.

    Ačiū tam, kas patars.

  3. #103
    TomasK
    Svečias


    Citata Autorius lolo Žiūrėti skelbimus

    Mieste
    Chrysler 18L/100km = 2.45 * 18 = 44 Lt
    1.9TDI 8.5L/100km = 4.25 * 8.5 = 36 Lt

    Užmiestyje
    Chrysler 13L/100km = 2.45 * 13 = 31 Lt
    1.9 TDI 6L/100km = 4.25 * 6 = 25 Lt
    Užmiesty į 6 litrus netilpsi, nebent važiuosi 80km/h greičiu- mano darbinio Golf'uko sąnaudos užmiesty važiuojant 100- 110 buvo 5.8ltr/100 km (trasa Kaunas-Rumšiškės- Jieznas- Butrimonys-Pivašiūnai ir atgal, važiavau šį savaitgalį). Jau nekalbant apie kitas išlaidas- tai turbina, tai vėl koks š... nekalbant apie eilinio serviso (tepalai ir t.t) kainas... Sau VW nepirkčiau nė už ką...

  4. #104
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius lolo Žiūrėti skelbimus
    (važiavimas Chrysler man patiko), ar yra dar kažkas, kokių nemalonių staigmenų, kurios "užmuš" mane ir keiksiu nusipirkęs ? Kitaip sakant, jei tik pilti dujas, reguliariai lankytis pas dujininkus, keisti tepalus, stabdžių kaladėles ir viskas, tai man patiktų.
    O kiek km galima nuvažiuoti su 3.3L varikliu dujomis?
    1.Niekas tavęs neužmuš ir nieko nekeiksi. Perki Chrysler ir džiaugies gyvenimu.
    2.Bele kiek galima nuvažiuot. Tarkim- pusę milijono.Ar daugiau.
    3. Tiesa tik tada tiesa, kai išbandai savo kailiu.
    4. Patarimas : Pirk Chrysler ir pamiršk "liaudies mašinas"
    Paskutinį kartą taisė BOSAS : 2011.10.12, 20:19

  5. #105
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.05.03
    Vietovė
    klaipeda,LT
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Talking

    Citata Autorius lolo Žiūrėti skelbimus
    Renkuosi automobilį, vasros sezonu reikia didesnio, renkuosi tarp Sharan, trumpojo Chrysler, ir iš bėdos VW Touran (susitaikyčiau).
    Ir labai aktualus klausimas - kuro sąnaudos.
    Perskaičiau visus pasisakymus ir darau išvadą, kad pirkdamas 2005 Chrysler Town&Country (trumpas) 3.3L automobilį su dujine įranga (4 kartos) už kurą mokėsiu gerokai daugiau, nei nusipirkęs Sharan 1.9TDI.

    Mieste
    Chrysler 18L/100km = 2.45 * 18 = 44 Lt
    1.9TDI 8.5L/100km = 4.25 * 8.5 = 36 Lt

    Užmiestyje
    Chrysler 13L/100km = 2.45 * 13 = 31 Lt
    1.9 TDI 6L/100km = 4.25 * 6 = 25 Lt

    Jei su kuro sąnaudom susitaikyčiau (važiavimas Chrysler man patiko), ar yra dar kažkas, kokių nemalonių staigmenų, kurios "užmuš" mane ir keiksiu nusipirkęs ? Kitaip sakant, jei tik pilti dujas, reguliariai lankytis pas dujininkus, keisti tepalus, stabdžių kaladėles ir viskas, tai man patiktų.

    O kiek km galima nuvažiuoti su 3.3L varikliu dujomis? Visi sako, kad variklis užsiteršia, perdega ir t.t. Ar dujinę įrangą reikia kas kažkiek km pakeisti (tik balionas ilgaamžis), ar ji irgi amžina (jei nekreipti dėmesio, kad su laiku tobulėja)?

    Dabar važinėju su Toyota Carina E 2.0 TD, tai patikima 100%, tik jau paseno, 1997 m., ir per maža.

    Ačiū tam, kas patars.
    Na mieste 18 ltr reiskias kad nuolat vaziuoji trumpus atstumus, su trumpu 3.3 sakyciau 16 ltr yra realus skaicius, o ir dujos 2.44 - apie 6 cnt nuolaida kiekvienoj degalinej galima gaut su nuolaidu kortele. Uzmiesti 13 ltr kad surinkt reikia mint 120-130 km/h, todel irgi sakyciau 11-12 ltr reiktu skaiciuot. Primetus kad dujas perki siai dienai po 2.38 Lt , Sharan'as taupumo atveju zavesi praranda
    Vaziuoju jau beveik 4 metai su ilgu 3.3 ir tikrai nekeisciau nei i sharan'a nei tuo labiau i touran'a.

  6. #106
    lolo
    Svečias


    Visokių yra patarlių apie išmintį... bet dėkingas žmonėms, kurie objektyviai pataria.

  7. #107
    crysleris
    Svečias


    su tom sanaudom tai neaisku... nusigrioviau IV tuka, 3,3. benzinas. visi i suns dienas mane deda. sako pinigu neturi kur deti, ir dar kad seima tureciau, o cia viena vazinesiu. o man dzin... nu maziau valgysiu, nereikes dietu. o siaip va neseniai vaziavau 200 km atstuma. vaziavau greiciu 70-80 km/val. (neskubejau, nes paskui vaziavo dar vienas pazisdtmas, nezinantis kelio)... ir borto kompiuteris rode 8,5 l. Aisku, dar nezinau kiek juo galima tiketi, bet ir kuro bako rodykle praktiskai ne itin daug sumazejo... tai gal tai ir yra ekonomiskiausias rezimas. o vaziavau kai buvo vos ne didziausias vejas ir lietus.

    tuo tarpu vazinejant kaimo keliukais, is nevienodu ritmu, mokantis, rode sunaudojima net 9-10 l.

  8. #108
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taip visiskai teisingai. Benzino tokios sanaudos tokiam rezime.
    Tai ka kompas rodo juo galima tiketi. esu ji daug kartu tikrines benzine jis rodo gerai.

    Ekonomiskiausiaus yra 70 km/h be vejo ir lietaus sanaudos yra imanomos iki 5.9 Ltr . Cia buvo bandyta kiek galima max ekonomiskiau pravaziuoti. Taciau taip daugiau niekados ir nesu vazinejes

    Bet neimanoma tiek kantrybes tureti taip vaziuoti.

    Tai tavo gauti 8.5 Ltr visiskai realus.

  9. #109
    Pajuris
    Svečias


    Pats ieškau alternatyvos savo senam dyzeliukui ir ne paskutinėje vietoje - degalų sanaudos. Ikelius paskaičiavimus pagal autopolis.lt informaciją. Klausimas - ar tikrai Town & Country ekonomiškesnis?Primetimas.jpg

  10. #110
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ekonomiskesnis uz ka?

    Kas liecia benzininiu ekonomija ji yra imanoma, taciau tai yra didelis darbas ir kantrybe.
    Bukim biedni bet teisingi taciau is musu 99% to darbo dirbti nenores ir naudos kura taip kaip visada.
    As pats ta pati dariau, zinau, kad galima daug sutaupyti pazaidziau kelis kartus ir viskas, o po to pyliau panasiai taip kaip ir dauguma.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •