Puslapis 11 iš 43 PirmasPirmas ... 91011121321 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    AndriusA
    Svečias


    Mano manymų yra taupiau, kai greiciau pasieki norima greiti ir važiuoji tada pastovių greičių.

  2. #2
    algelis
    Svečias


    tai tikrai panasiau i taupu vaziavima,o nea gazavimas ir riedejimas.dar geriau isvis maziau apie tai galvot,tada ir gyvent smagiau

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Mano manymų yra taupiau, kai greiciau pasieki norima greiti ir važiuoji tada pastovių greičių.
    Pasiginčyčiau. Pagreitėjimų metu sąnaudos labiausiai pakyla. Stebėjau vidutinių sąnaudų pokytį pagal kompo parodymus - lėtas pagreitėjimas pvz nuo 50 iki 100 yra daug ekonomiškesnis. Užknisa, kai pasibaigus kaimo ženklui važiuoji paskui tokį lėtai greitėjantį taupytoją - tačiau taip efektyviausiai naudojamas kuras. Ne veltui eko ralių dalyviai pasakoja apie įsivaizduojamą kiaušinį po akseleratoriaus pedalu.
    O riedėjimas yra efektyvus tik tuo atveju, jei važiavai pastoviu greičiu ir iš tiesų ruošiesi mažinti greitį: pvz artėji prie šviesoforo ar ruošiesi sukti. O lėtėjimas ant laisvo su mintimi, kad tuoj vėl pagazuosi ir vėl jungsi laisvą - ekonomijos tikrai neatneš, nes pagreitėjmo metu sueikvojama daugiau kuro, nei važiuojant pastoviu greičiu.
    Yra išimčių, kai tolygus važiavimas yra ir neracionalus: pvz važiuojant į kalną autopilotu meta žemesnę pavarą ir motoras užbliauna eikvodamas kurą - tokiu atveju be autopoloto važiuojant geriau laikyti akseleratorių tame pačiame lygyje, nei jį spausti stengiantis išlaikyti pastovų greitį nei kiek nelėtėjant.
    Taigi išvada - palaikyti kuo pastovesnius tachometro parodymus, kuo artimesnius optimaliausiems: pažiūrėkite kokie parodymai važiuojant apie 70 km/h aukščiausia pavara, kada ir sąnaudas rodo mažiausias
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    crysleris
    Svečias


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    Pagazavimas ir riedejimas ir vel tas pats per ta pati,tai nezinau kaip pavadint.nu cia tai ziauriai,mini gaza ir vaziuoji,kas cia dar per tampymas kiek supratau tai raso moteris,todel nuo tolimesniu komentaru susilaikysiu.

    Kas sakė kad žiauriai minu gazą? net normaliai gazuoti nereikia. tarkime važiuoji 55 km/val. šiek tiek per daug negazuojant įsibėgėji iki 60 km/val ir paskui smagiai riedi iki tikslo... žemiau 40 km./va nenukrenta, o jei nuokalne, tai isvis ant 50 km/val vaizuoji gazo nespausdama...

    O kad moteris,tai nereiškia kad blondinė. visi juokauja kad gimus prie vairo... net pati jau kartais bijau, kad per drasiai jauciuosi. aišku, kartais pasireiskia genai, bet esu macius ir tokiu vyru blondinu, kad net moteriai dar toli iki ju.

  5. #5
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius crysleris Žiūrėti skelbimus
    Kas sakė kad žiauriai minu gazą? net normaliai gazuoti nereikia. tarkime važiuoji 55 km/val. šiek tiek per daug negazuojant įsibėgėji iki 60 km/val ir paskui smagiai riedi iki tikslo... žemiau 40 km./va nenukrenta, o jei nuokalne, tai isvis ant 50 km/val vaizuoji gazo nespausdama...

    O kad moteris,tai nereiškia kad blondinė. visi juokauja kad gimus prie vairo... net pati jau kartais bijau, kad per drasiai jauciuosi. aišku, kartais pasireiskia genai, bet esu macius ir tokiu vyru blondinu, kad net moteriai dar toli iki ju.
    As tikrai nieko blogo nenorejau pasakyt tuo,kad jus moteris ir vairuojat mano svocia tikrai greiciau ir drasiau uz mane vazineja tik nenorejau technine tema su jumis gincytis.Siaip gytman lb neblogai aprase visa esama situacija ir vaziavimo ipatybes

  6. #6
    bonsai
    Svečias


    3.8 IV-uko sanaudos Vilniaus mieste ryte per kamscius 13.5l/100km. Bent taip kompas meta

  7. #7
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius bonsai Žiūrėti skelbimus
    3.8 IV-uko sanaudos Vilniaus mieste ryte per kamscius 13.5l/100km. Bent taip kompas meta
    Cia dar tik teorija, kuri priklauso nuo daug faktoriu: pries kiek laiko "nunulintas" kompas, kiek buvo vaziuota "trasoje" ar misriu rezimu + paties kompo paklaida vertinant dujas, skiriasi kartais iki 20%.
    Skaiciuoti reikia realiai: uzpyliau x ltr., pravaziavau x km (mieste) = sanaudos 100 km

    P.S. bet, jei gaunasis 16,2 ltr/100km tokiu metu laiku ir Vilnoj - t.y. gerai

  8. #8
    Girinis
    Svečias


    Darau, Bosas, darau... 14,308- šiandien baigėsi. Dujos iš "Kovaro" Kuršių g.
    P.s. Galiu parašyt, tarkim 16, jei nuo to kam ramiau bus. Beje, man svarbiau kaip mašina stabdo, o ne kaip greitėja- metai matyt... Nesvarbu, kad įmonė už kurą moka- taip jau gaunas.
    Ir esi visiškai teisus- kaip važiuosi, tiek ir kainuos

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Daug kas vazineja (ar vazinejo)
    Su 3.8 motoru mieste (KLP) gaudavosi apie 15-16 L benzo arba 17-18 duju. Uzmiesty , autostrada vaziavau i Kauna, gavosi 11 duju, 110-120 km/h greiciu su 4 zmonemis.
    Susidariau nuomone, kad mieste blogiau o uzmiestyje geriau uz IV.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    crysleris
    Svečias


    ir bweje pastovus greiciop palaikymas reikalauja gazo spaudimo. is asmeniniu pastebejimu (kiek galima stebeti kompa), tai toks vaziavimas visada rodo kad sunaudoju daugiau benzo.. man pavyzdiui pastebejau autopiloto naudojimas rodo mazesni kuro sunaudojima. vaziuojant autopilotu, nuo kalno benzino sunaudojimas maziausias, tuo tarpu vaziuojant paciai, visada rodo daugiau, nes tu pastoviai minigaza, kad ir nedaug, bet laikai. Aisku, jei nori vaizuoti kaip autopilotas, tada jau turi galvoti, kada nuimti nuo pedalo kada ne. bet kartais attrodo nezymus kalnelis, bet autiopilotas nenaudoja gazo, o tu ji spaudi...
    aisku, bet kokiu atveju, labai daug nesutaupysi, gaunasi tas ant to is tikro. juk gali taupyti taupyti, o pruiekyje atsiras koks vezlys seniokas riedantis, stabdantis ir pan., ir tu vaziuodamas paskui isdeginsi daugiau ir gausis tas pats kas butum vaziaves netaupes ir nesutikes to diedoko.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •