Puslapis 13 iš 55 PirmasPirmas ... 3111213141523 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 121 iki 130 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #121
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mindaugs Žiūrėti skelbimus
    Vairuoju jau antri metai antruka grand'a su 3.8 varikliu. Tai neina supaisyt tu kuro sanaudu dujos slangines, slangas tai tik kokio 25cm ilgio nuo reduktoriaus iki padavimo, manau tai itakos turi sanaudom. Ypac su tuo borto kompu kai rodo momentines sanaudas, kiek esu girdejes kai vaziuojant dujomis reikia pridet prie rodomu plius 20-30proc , kad rodytu tiesa, man asmeniskai tai kazi ar uztenka is dvieju padauginti kad rodytu tiesa. Nes vaziuojant 130-140 rodo 7L, bet duju tai tikrai reikia nuo 16L. Nezinau cia taip turi but ar ka?
    O seip vidutininskai: trasa 110km/h-13L, 130km/h-nuo 15L, miestas nekeliant daugiau 2,5k - nuo 17L
    Tai iskart signalas kad bezdalu padavimas sureguliuotas blogai.
    Vadinasi :
    Eina per riebus misinys, todel reikia maziau spausti pedala.
    Kada maziau paspaustas pedalas kompas paskaiciuoja maziau kuro. Kompas nesuprogramuotas taip, kad masina skirta vaziuoti dujomis, todel jis viska skaiciuoja benzinui.
    Realiai, kai gerai susiderinsi dujas turi tilpti i 20 proc paklaida.

    Labai svarbu, kad derian dujas jas chrysleriui reikia derinti ne prie 3000 aps, kaip dujininkai nieko negalvodami daro o prie 2000 ar 2200.
    Nes buten tokias jusu sukiais dazniausiai dirba variklis.
    Taciau tokios yrangos jus niekados nesuderinsit tinkamai. jei bus gerai prie 2000 aps tai prie 4000 aps bus jau blogai.
    Cia jau tokia ta eko sistema slangine

    Jei slangas trupas jis itakos sanaudom galima sakyti, kad neturi.
    Trumpas slangas pagerina tik dinamika(geriau reaguoja i staigu gazo spustelejima)

  2. #122
    Girinis
    Svečias


    Trumpi faktai.
    Kaunas, Statoil dujos: 49ltr-356 km. 13,76 l/100km. Iki rusų pasienio.
    Rusų dujos(pasienio kolonkėj): 49 ltr-421 km. 11,63 l/100km. (Ir dar čiut ne dvigubai pigiau. Palei Piterį- 1,3 lito)

  3. #123
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Tas nieko neparodo. Tris bakus iš ten ir tris iš ten suvažinėk, tada galima imti vidurki. Nepastebėjai, kad į tuščią baką skirtingai dujų telpa, priklausomai nuo kolonėlės ar dar velniai žino ko?
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #124
    lolo
    Svečias


    Galvoju, kad mieste su dujom maža ekonomija: jei iki darbo 6 km, tai tris iš jų pravažiuosiu su benzinu. Vadinasi, pusė kuro - benzinas, pusė - dujos.
    Ar į 3,8L (arba 3,3L) variklius galima pilti etanolį ?

  5. #125
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Jei ant bako dangtelio nėra tokio lipduko, tai negalima
    IMG00379-20110405-0827.jpg
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #126
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Lietuviai pila nors ir lipduko nera

  7. #127
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Buvo rasyta kad, etanolio pilant iki 40% turio, kompas klaidu nemeta. Bet ekonomija man siek tiek abejotina...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #128
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Tai galima ir dyzelio, ir dar prisisiot atsiprašant, tik santykis, kad būtų nedidelis Draugelis į BMW E46 325 šiemet įsidėjo įrangą, kuri leidžia naudot etanolį. Dėl kainos nepamenu, 800 ar 1200Lt. Žodžiu važiuoja dabar etanoliu, bet pats mačiau, kaip prastai kuriasi. Suka starteriu kaip kokį moskvičių apneštomis žvakėmis, prasičiaudęs pradeda dirbti - lazdavoju jį juodai dėl to etanolio į BMW (beje, kabrio ). Susidedi dujas ir nesuki sau galvos, o kam tas etanolis nežinau. Ta fotkė bako dangtelio praeito mano voyagerio, bet etanolio pilti nebandžiau
    O dėl benzino pašildymui - man vidurkis gaudavosi apie 20-25L per mėnesį benzo (grubiai du kartus po pusę litro per dieną). Ir nieko čia nepadarysi, etanoliu tikrai nenorėčiau kurti mašins, kai lauke pvz -25 (na bent pagal tą pvz, ką mačia usu BMW).
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #129
    Darius77
    Svečias


    Buvau radęs amerikonų tyrimų apie FFV (Flexi fuel vehicle), konkrečiai Voyageris 3,3L, ataskaitą. Jie ten gan linksmai nustatė, kad etanolis nedaro įtakos stabdymui akseleracijai irgi ne, o vat ekonomijos ten nerasta... Berods 25% didesnės kuro sanaudos. O dėl užsikurimo prie neigiamų temperatūrų, tai kiek prisimenu prie -12°C "started after 3 attemts", o prie -25°C "did not start"...

  10. #130
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Tas nieko neparodo. Tris bakus iš ten ir tris iš ten suvažinėk, tada galima imti vidurki. Nepastebėjai, kad į tuščią baką skirtingai dujų telpa, priklausomai nuo kolonėlės ar dar velniai žino ko?
    Nesupratau, kas ko neparodo? Kokio velnio važinėt tris bakus, kai ir taip viskas aišku? Ir ką duos vidurkis, ir kodėl ne penki bakai, o būtent trys?
    Nuo kolonėlės siurblio spaudimo priklauso matyt, jei telpa skirtingai. Bet jei įpylei 49 litrus, tai tiek ir įpylei, mano galva, ką parodo ir kvitai ir kolonėlės skaitliukas.
    Iš tiesų, pasakyt norėjau tai, kad mūsiškos dujos yra šūdas, ką visi ir taip žino.
    Tiesa, benzas rusiškas įtartinai "mūtnas", kaip gelsvas pienas. Bet problemų kaip ir jokių, tik spalva keista ir neskaidrus. Bet 2,70 lt.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •