Puslapis 2 iš 55 PirmasPirmas 12341252 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #11
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tai gali pasiekti pakeites padangas i aukstesnes
    Žinai,kad durną ir bažnyčioj muša? Tai va-daugiau ten neisiu, baisu 195/65/15 Na reiks apsidairyt aplink, gal iš vis kokio rato trūksta... Bet greičiau-varžtelių...Neturiu ko bepridurt...

  2. #12
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Reikia kas uzsiimtu siuo moksliniu darbu reikia daryti overdrive voztuvo valdyma, daryti turbinos emuliatoriu ir keisti anlogine itampa i skaitmenini koda.
    Bet visa tai daroma programavimo budu kodinant nauja procika.
    Na jau ne. Nekurpsiu aš jau voniai nei naujo kompo, nei naujos programinės įrangos. Ras tiek reikalų čia,tai tegu linguoja ji sau ramiai ir toliau,nes tokiom kosminėm technologijom nei lėšų, nei smegenų tiek nėr. Paprasčiau yra užsidirbt papildomus kelis litus dujoms

  3. #13
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100
    prie 90 rodo 1750

  4. #14
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    prie 90 rodo 1750
    Na čia jau proto ribose. Taip ir pas mane tūrėtų būt. Na matysiu, kas prie ko, padangas pakeisiu, gal kažkiek padės.

  5. #15
    Zydrius
    Svečias


    O kolega Makena - tavo Van'e ne 3-jų pavarų APD įdėta...???

  6. #16
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    O kolega Makena - tavo Van'e ne 3-jų pavarų APD įdėta...???
    Tai, kad ne, Žydriau. Pats kartą suabejojęs buvau, tai atkakliai skaičiavau ir nudžiugau radęs keturis

  7. #17
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    tai gal OD neveikia, tai ir yra daugiau apsukų. Padangų keitimas spido parodymų nepakeis, tam reikia perprogramuoti dėžę.

  8. #18
    Makena
    Svečias


    Va čia gali būt teisus. Įtarimas toks yra. Tik niekaip tiksliai neatseku, kartais atrodo, lyg jo nebūtų visai, ypač tarp 70-80 greičio. 10 km taip tenka važiuot.Sakau,gal dar tepalas neišilęs ir antifrizas būna? Kartais lyg jaučias, kad OD įsijungia, bet vėl gi - man akivaizdžiai apsukos per aukštos. Tarkim, važiuojant 90-100(dėl padangų aukščio tiksliai nepasakysiu, - 4-5% būtų),pagal spidometrą, vis tiek laiko 2000 ir čiut daugiau. Žodžiu, OD šitoj mašinoj nejaučiu taip gražiai kaip ankstesnėse. Gal ko nepagaunu? Kaip iš tiesų tūrėtų būt? Nes tai tiesiog erzina. Arba čia viskas tvarkoj, arba kažkas negerai. Nesuprantu.
    Paskutinį kartą taisė Makena : 2011.04.21, 21:25

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    viskas gerai neisradinekit israsto dviracio.

  10. #20
    Makena
    Svečias


    Na, BOSAS sakai, tai matyt žinai. Teks susitaikyt, gal tik vaidenas man ir iš gero noris dar geriau. Bet kokiu atveju - dėkui

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •