Puslapis 3 iš 55 PirmasPirmas 123451353 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #21
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ekspermentaves su tuo perdavimu esu labai daug ir ne visada greitas perdavimas reiskia maziau kuro.
    Ypac voyageriu vietoi 15" uazdek 16 " normalius ratus ir pamatysi kaip kuro siurbs daugiau ir prasciau trauks.

  2. #22
    Makena
    Svečias


    Nenoriu aš tų 16", nebent dykai kas atiduotų. Užtenka per akis ir 15", o ras kam nepatinka - tegu nežiūri. Svarbu padangas padorias turėt. Principe, viskas normaliai būtų manau, jei nebūtau tūrėjęs su kuo palygint. Be to ir dujų sąnaudos čiut ne identiškos.

  3. #23
    Makena
    Svečias


    Patikslinu rodmenis. 70 km/h - 1500 RPM, 82 km/h - 1700, 90 km/h - 1850 ir 100 km/h ~ 2100 . Na, kaip, viskas normalu čia, ar kažkiek ne?

  4. #24
    petrasl
    Svečias


    Važuodamas namo panadžiau tyčia:
    80 - 1500
    100 - 1800

    Jei tai turi įtakos tai:
    padangos 215X65X16

  5. #25
    Makena
    Svečias


    Ačiū. Na man atrodo, kad ir pas mane taip būt tūrėtų. Kažko nesigalvoja šiandien, ar padangos padėtų, ar ne.

  6. #26
    petrasl
    Svečias


    Nepaminėjau, pas mane 3.8 IV-tukas

  7. #27
    Makena
    Svečias


    Taip, pažiūrėjau jau. Tik abejoju, kol kas, ar tai turi tam įtakos. Daug metų važinėjau su 3,3 ir rodmenys buvo analogiški tiems, kurios parašei. Na, BOSO tvirtinimu - tikiu, jog viskas kaip ir gerai. Bet, gal dar kas parašys su 3,3 variantu. Palauksiu ir tada bus galima daryt išvadas. Bet kokiu atveju - dar syk dėkui.

  8. #28
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Važuodamas namo panadžiau tyčia:
    80 - 1500
    100 - 1800

    Jei tai turi įtakos tai:
    padangos 215X65X16
    Panasu kad tavo tachometras vejo greiti rodo.

  9. #29
    petrasl
    Svečias


    Bosai, ar yra metodai tai patikrinti, ar kažkokį testą paleist. Tas visiškai gyvent netrukdo, tiesiog dabar įdomu pasidarė ar tachometras ar spidometras grybauja. Žinoma, greitį pasitikrint galima su kokiu GPS, bet reik kur į autostradą iššokt.

  10. #30
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius petrasl Žiūrėti skelbimus
    Bosai, ar yra metodai tai patikrinti, ar kažkokį testą paleist. Tas visiškai gyvent netrukdo, tiesiog dabar įdomu pasidarė ar tachometras ar spidometras grybauja. Žinoma, greitį pasitikrint galima su kokiu GPS, bet reik kur į autostradą iššokt.
    Kaip tau gerai, Petrai, kad netrukdo. Ne vienus metus važinėjau ir rodė tą patį, ką ir pas tave. Va tada ir man netrukdė O dabar reik išsiaiškint tiesą, kur čia šuo pakastas, nes nežinojimas trukdo gyvent ir be to pasiutiškai erzina

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •