Puslapis 31 iš 55 PirmasPirmas ... 21293031323341 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 301 iki 310 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #301
    mafo
    Svečias


    ... Tie tai jau marudija tikrai, viską ką supylė į tą automobilį buvo distiliuotas vanduo ir druska, jokio amerikietiško elektrolito ten nebuvo po kol kas mums yra pažadėtas tik 10 proc. ekonomiškumas o ne 50 proc. - Toks efektyvumas mažai tikėtinas, dėl 10 proc aš jau manau kad tufta, bet ateitis parodys, o čia 50 proc. tai jeigu auto ima 10 l dyzelio tai ką pradės imt 5 l, nu nzn čia jau nerimta...
    Nors tik vakar apie tokią vandenilinę įrangą aplamai išgirdau pirmą kartą

  2. #302
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Toks vaizdas,kad kažkas čia bando nešvaria komercija prasukti, nes USA sita kontora jau seniai uzdare uz apgavyste.

  3. #303
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ar tu supranti,kad 10% gali buti skaiciavimo paklaida pilant degalinese ir skaiciuojant sanaudas ar tai pagal kilometrus ar is vis pagal borto kompa.

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    ... Tie tai jau marudija tikrai, viską ką supylė į tą automobilį buvo distiliuotas vanduo ir druska, jokio amerikietiško elektrolito ten nebuvo po kol kas mums yra pažadėtas tik 10 proc. ekonomiškumas o ne 50 proc. - Toks efektyvumas mažai tikėtinas, dėl 10 proc aš jau manau kad tufta, bet ateitis parodys, o čia 50 proc. tai jeigu auto ima 10 l dyzelio tai ką pradės imt 5 l, nu nzn čia jau nerimta...
    Nors tik vakar apie tokią vandenilinę įrangą aplamai išgirdau pirmą kartą

  4. #304
    mafo
    Svečias


    Mes išleidžiam 7000 lt mėnesiui šitam automobiliui, mums pažadėta jog išleisime 6300 lt mėnesiui... (čia grubiai ir labai apytiksliai) jokios čia skaičiavimo paklaidos ar borto kompai. Į forumą parašiau tik dėl to, kad pilietis buvo kaip tik į vojų ją susimontavęs ir atlėkęs pas mus pademonstruot - kaip suprantu niekas nenustebo, nes pas juos ir be šio aparato vidurkiai po 12 l šimtui su 3.8 varikliu. Taupios tos mūsų forumiečių mašinos, gaila, kad mano ima 16 l šimtui...

    P.S. Ar tu dzoni supranti, kad tai arba tufta arba sistema veikia vsio taškas... atsakymas po 2 mėn.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.03.20, 13:38

  5. #305
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    o tai tą OSD irgi nupirkot, dar iki 31% sutaupytumėt, dar kažką ir aplamai į degalines sukt nebereikėtų

  6. #306
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    O tai tamsta zinote to piliecio vazinejimo marsruta ir stiliu? As galiu i prikurke LED' ini kuro molekuliu kryptini greitintuva ijungti ir atlekes pademonstruoti 10L vidutines sanaudas ant savo vojaus borto kompo. tai imsite ir pirksite ?
    Is vis nematau prasmes tokiom nesamonem uziimineti ,kai yra dujos, o deti kazkokia brangia xujacija ir taupyti teoriniu 10% benzino - tai is vis absurdas.

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Mes išleidžiam 7000 lt mėnesiui šitam automobiliui, mums pažadėta jog išleisime 6300 lt mėnesiui... (čia grubiai ir labai apytiksliai) jokios čia skaičiavimo paklaidos ar borto kompai. Į forumą parašiau tik dėl to, kad pilietis buvo kaip tik į vojų ją susimontavęs ir atlėkęs pas mus pademonstruot - kaip suprantu niekas nenustebo, nes pas juos ir be šio aparato vidurkiai po 12 l šimtui su 3.8 varikliu. Taupios tos mūsų forumiečių mašinos, gaila, kad mano ima 16 l šimtui...

    P.S. Ar tu dzoni supranti, kad tai arba tufta arba sistema veikia vsio taškas... atsakymas po 2 mėn.

  7. #307
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Mes išleidžiam 7000 lt mėnesiui šitam automobiliui, mums pažadėta jog išleisime 6300 lt mėnesiui... (čia grubiai ir labai apytiksliai) jokios čia skaičiavimo paklaidos ar borto kompai. Į forumą parašiau tik dėl to, kad pilietis buvo kaip tik į vojų ją susimontavęs ir atlėkęs pas mus pademonstruot - kaip suprantu niekas nenustebo, nes pas juos ir be šio aparato vidurkiai po 12 l šimtui su 3.8 varikliu. Taupios tos mūsų forumiečių mašinos, gaila, kad mano ima 16 l šimtui...

    P.S. Ar tu dzoni supranti, kad tai arba tufta arba sistema veikia vsio taškas... atsakymas po 2 mėn.
    Teorines galimybes egzistuoja.
    Taciau kai kurie dalykai siek tiek netelpa i proto ribas.
    Jei kura pakeicia vandenilis tas kaip ir aisku, taciau naudojanciam automobiliui 10 ltr kuro ir taupant 30 proc kuro tai jau reikia na grubiai beveik 3 ltr vandenilio.
    Na tarkim jis kaloringesnis ir t.t. tai visttiek jo reikia nuo 0 - 3 Ltr. tai tas plasmasinis bakelis siek tiek kelia juoka su savo talpa.
    Negali buti, kad is 1,5 ltr vandens bus gaunama tiek daug vandenilio.

    O gal i ta bakeli kas 10 km reikia pilti vandens?
    o gal ...?

  8. #308
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.06.04
    Vietovė
    Kuršėnai,LT
    Įrašai
    7
    Reputacija
    1


    Paskaičius čia www.automobiliams lt ir viską susidėjus kelias į degalinę kaip ir užsimirštu

  9. #309
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Teorines galimybes egzistuoja.
    Taciau kai kurie dalykai siek tiek netelpa i proto ribas.
    Jei kura pakeicia vandenilis tas kaip ir aisku, taciau naudojanciam automobiliui 10 ltr kuro ir taupant 30 proc kuro tai jau reikia na grubiai beveik 3 ltr vandenilio.
    Na tarkim jis kaloringesnis ir t.t. tai visttiek jo reikia nuo 0 - 3 Ltr. tai tas plasmasinis bakelis siek tiek kelia juoka su savo talpa.
    Negali buti, kad is 1,5 ltr vandens bus gaunama tiek daug vandenilio.

    O gal i ta bakeli kas 10 km reikia pilti vandens?
    o gal ...?

    Ten yra apie 5 l vandens (sistemoje), per minutę aparatėlis išverda 0.6 l vandenilio dujų, dapilti vandenį reikia labai retai, nepamenu tiksliai, bet ar kartą į pusę metų gal kiek dažniau, bijau primeluot. Vandenilio dujos mažo tankio ir labai kaloringos. Šiaip kiek kitaip galvojom (tiksliau skeptikai galvojo aš tame nesigaudau), esmė ne litruose esmė kiek išstumia degaus mišinio kaip po tokio aplamai. Per minutę reikia ne vieno kūbo oro ir kuro garų mišinio, o čia pagaminama tik 0.6 l, tai kiekis kurį išstumia tos dujos, kad ir kiek jos būtu kaloringos yra nesvietiškai mažas. Yra skeptikų manančių, kad tai yra nerealu. Olandai pristatinėję šį projektą aiškina, kad vandenilis aplamai nieko neišstumia, jis visų pirmą yra labai degus ir esą paveikia išmetamųjų dujų sudėtį taip, kad variklis kuro mišinį liesina benzino sąskaita dyzeliui iki 15 proc. banzui iki 30 proc sumažindamas mišinyje kuro. Jo vietoje atsiranda vandenilio dujos ir oras. Bosai nzn kaip ten yra iš tikro, bet jeigu ir pavyktu sutaupyt kad ir vos 5 proc kuro išlaidų tai būtu puiku, kadangi esant didelėms išlaidoms kurui ir įrangos kainai tarkim 2000 lt. tai atsiperktu jau po kelių mėnesių - tai yra dideli litai, o jei tarkim šią sistemą montuojant į fūras... taip, kad pabandyti ir patikrinti nėra didelis čia blogis.

  10. #310
    slim
    Svečias


    Электролит не замерзает до – 27 С.

    · Электролизёр потребляет 15-20 А тока.

    · Расход воды 1л примерно на 4000км.

    · Выделение газа 120 литров в час.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •