Puslapis 44 iš 55 PirmasPirmas ... 34424344454654 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 431 iki 440 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #431
    zaliaakis
    Svečias


    Tai va patikrinimas per naujo 99m 3.3 dujos slangines 5 zmoniu ekipazas(nebadavusiu) plius nedidelis bagazas(dar 1 zmogus butu) . Nuvaziavus 750 km. 20 % miesto rezimo, duju sanaudos apie 14.04 litro

  2. #432
    mafo
    Svečias


    Gal kas susidūrėt su keistenybe 3.3 (128kw) dujų valgo užmiestyje 14 l šimtui o mieste 15.5 l šimtui. mieste nespaudžiu ir užmiestyje stengiuosi nelėkti. Užmiestyje sanaudas rodo 9 l vidutines maždaug (čia displėjaus benzo rodmenys). Kaži kaip po miestą sugebėjau išmokt taupiai važiuoti, na bet blin užmiestis tragiškai nuvilia... gal kas turit minčių...

  3. #433
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    Tai va patikrinimas per naujo 99m 3.3 dujos slangines 5 zmoniu ekipazas(nebadavusiu) plius nedidelis bagazas(dar 1 zmogus butu) . Nuvaziavus 750 km. 20 % miesto rezimo, duju sanaudos apie 14.04 litro
    as irgi eilini karta pasitikslinau 300km su 34,96ltr duju. pinigais 69,97lt. nemazai buvo vaziuota pievomis (zvejojant)

  4. #434
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Gal kas susidūrėt su keistenybe 3.3 (128kw) dujų valgo užmiestyje 14 l šimtui o mieste 15.5 l šimtui. mieste nespaudžiu ir užmiestyje stengiuosi nelėkti. Užmiestyje sanaudas rodo 9 l vidutines maždaug (čia displėjaus benzo rodmenys). Kaži kaip po miestą sugebėjau išmokt taupiai važiuoti, na bet blin užmiestis tragiškai nuvilia... gal kas turit minčių...
    koki greiti laikai uzmiestyje. velgi priklauso kokie keliai, pries veja, pavejui..... Grandai visada daugiau valgo uz trumpus.

  5. #435
    mafo
    Svečias


    Na 90 km/h - autostradoje 100 km/h... vėjas ne vėjas displėjus rodo - 8-9l sanaudas o pripilu dujų už 14 l/100. Na kai įsigijau auto pildavau ir daugiau, kol neįkirtau kiek spaust ir kaip, kad sumažint sanaudas Miesto rėžimu esu pasiekęs rimtų pergalių na bet užmiestis niekaip nepasiduoda... o dabar kaip tik sezonas tad šiek tiek į neviltį stumia

  6. #436
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    Grandai visada daugiau valgo uz trumpus.
    čia įdomu būtų sužinoti tikslesnius vertinimus kiek skirtumas susidaro
    Born in USSR

  7. #437
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Na 90 km/h - autostradoje 100 km/h... vėjas ne vėjas displėjus rodo - 8-9l sanaudas o pripilu dujų už 14 l/100. Na kai įsigijau auto pildavau ir daugiau, kol neįkirtau kiek spaust ir kaip, kad sumažint sanaudas Miesto rėžimu esu pasiekęs rimtų pergalių na bet užmiestis niekaip nepasiduoda... o dabar kaip tik sezonas tad šiek tiek į neviltį stumia
    Pasižiuri i techpasį ir turėtum suprasti ,kad dvi tonas sverianti mašina nesutilps i golfuko sanaudas,ir dzin ar saliarka ,ar dujos....

  8. #438
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Pasižiuri i techpasį ir turėtum suprasti ,kad dvi tonas sverianti mašina nesutilps i golfuko sanaudas,ir dzin ar saliarka ,ar dujos....
    Na miesto sanaudas sugebėjau pritemti iki 15.5 l/100 (čia kai pasistengiu) kai anksčiau mažiau 18 neįritindavau tai visų pirma... antra skirtumas tarp miesto ir užmiesčio patapo labai nedidelis (kiek besistengčiau), tas kelia mano rūpestį, trečia kuro sanaudas man rodo benzino labai mažas t.y. tarkim 9 o skirtumas tarp dujų suvartojimo ir benzo užmiestyje didelis o mieste jis labai panašus be kita ko. Taigi į tech pasą moku pažiūrėt ir eilutę su svoriu surandu Bet norėčiau 12l/100 km na blogiausiu atveju 13 l (kiek pamenu, kažkas iš forumo tiek įritines tikrai yra o vat man niekaip nepavyksta

  9. #439
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius chevy Žiūrėti skelbimus
    Pasižiuri i techpasį ir turėtum suprasti ,kad dvi tonas sverianti mašina nesutilps i golfuko sanaudas,ir dzin ar saliarka ,ar dujos....
    bet gi kaip norėtųsi...
    Born in USSR

  10. #440
    zaliaakis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Na miesto sanaudas sugebėjau pritemti iki 15.5 l/100 (čia kai pasistengiu) kai anksčiau mažiau 18 neįritindavau tai visų pirma... antra skirtumas tarp miesto ir užmiesčio patapo labai nedidelis (kiek besistengčiau), tas kelia mano rūpestį, trečia kuro sanaudas man rodo benzino labai mažas t.y. tarkim 9 o skirtumas tarp dujų suvartojimo ir benzo užmiestyje didelis o mieste jis labai panašus be kita ko. Taigi į tech pasą moku pažiūrėt ir eilutę su svoriu surandu Bet norėčiau 12l/100 km na blogiausiu atveju 13 l (kiek pamenu, kažkas iš forumo tiek įritines tikrai yra o vat man niekaip nepavyksta
    O kas tau neleidzia rasyti kad tik 12/100km valgo Pas mane slangines, kai ant duju kompas sanaudas rodo gerokai maziau nei benzinu. Bandziau reguliuoti kad butu vienodai ar rodytu daugiau nei benzu. Tai traukos trukdavo, pavaros veliau persimesdavo. Stebuklu nepriataupysi, masina tai sunki... Bet niekas nedraudzia cia rasyti kad naudoja kad ir 10 trasoi. O kiti tegu masto kaip cia dabar

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •