Puslapis 45 iš 55 PirmasPirmas ... 354344454647 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 441 iki 450 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #441
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zaliaakis Žiūrėti skelbimus
    Stebuklu nepriataupysi, masina tai sunki... Bet niekas nedraudzia cia rasyti kad naudoja kad ir 10 trasoi. O kiti tegu masto kaip cia dabar
    senesnės mašinos turėtų mažiau imti - visas svoris bus kirminų suėstas
    Born in USSR

  2. #442
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Na miesto sanaudas sugebėjau pritemti iki 15.5 l/100 (čia kai pasistengiu) kai anksčiau mažiau 18 neįritindavau tai visų pirma... antra skirtumas tarp miesto ir užmiesčio patapo labai nedidelis (kiek besistengčiau), tas kelia mano rūpestį, trečia kuro sanaudas man rodo benzino labai mažas t.y. tarkim 9 o skirtumas tarp dujų suvartojimo ir benzo užmiestyje didelis o mieste jis labai panašus be kita ko. Taigi į tech pasą moku pažiūrėt ir eilutę su svoriu surandu Bet norėčiau 12l/100 km na blogiausiu atveju 13 l (kiek pamenu, kažkas iš forumo tiek įritines tikrai yra o vat man niekaip nepavyksta
    jei uzmiestyje vartos 13-14ltr duju, tai bus gerai.vis tik grandas.o pasiekti toki suvartojima, reikia laiko ir kantrybes, bet galima labai daug aiskinti, ko reikia tokioms sanaudoms.
    slegis padangose (ziemines/vasarines), stabdziai, duslintuvas, vejo aptakumas (langai atidaryti-uzdaryti) spoileriai visokie,
    purkstuku kalibravimas, variklio temperatura ir t.t. zodziu daug visokiu niuansu. viska susitvarkiau, uztai ir tokios sanaudos pas mano vonia.

  3. #443
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Įvyko kelionė į Kroatiją ir buvo pervažiuota jos pakrantė.Važiavo 5,5 žmogaus ir jų daiktai.Nuvažiuota 5021km,sudeginta 746 ltr. dujų ir 15 ltr. benzino (skaičiavau,kaip 20 ltr dujų).Sąnaudos 15,25 ltr/100km.Važiuota,kaip norėta, netaupant.
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2014.08.16, 11:02
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  4. #444
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na va viskas ir pas mane aisku....,

    Įvyko kelione i BG. Total nuvaziuota 4550km. Kopta keturis kart per Karpatus, du kart per Tatrus, papulta i kelio remontą, kur 200km važiuota apie 5.5 val. Taip pat baisine lietaus audra. Sukurenta 805l LPG plius apie 35l benzos (pagal Minda apie 50l LPG). Taigi vidurkis man padėjo priimti sprendimą del EKO žygio...... 18.68l/100km.

    EKO žygis ne man....

  5. #445
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Nepainiokit dvieju skirtingu dalyku. Vaziavimo ekstremaliomis salygomis ir normalaus Ekonomisko vaziavimo. I bulgarija kas savaite nevazineji.
    O mes su Mindu i kroatija vaziavom savo malonumui. Net nepastebejom kaip i cekija ivaziavom ant 180 km/h ir gerai kad turejom Algeli tai jis perspejo, kad mes siena kirtom, bet aisku irgi pavelavo, nes jau buvom gerokai nutole. Taigi radom kazkokia degaline ir pirkom vinjetes.

    Vaziavom kroatijoje i kalnus kur gazas dugnas o masina jau neina, tai dar dyzeli su turba siek tiek ikociojo iki 140km/h, bet labai labai sunkiai, o Mindas tuo metu sake as jau daugiau neminu tik stengiuosi greiti palaikyti.

    Taigi negalim tokiu vaziavimo salygu lyginti normaliam vaziavimui. Plius vazinejom pakrantes kalnais. Magistralese visur greitis 140 - 180 km/h.
    Vertinant 3,6 Ltr variklio sanaudas tais rezimais kurias myne tai tikrai buvo labai mazos.

    Eko zygis parodys kaip galima taupiausiai nuvaziuoti 100 km
    Si kelione parode kiek reikia degalu netaupiai vaziuojant ir spaudziant masina.

  6. #446
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na va.... Tu tik patvirtinai, kad jusu kelione buvo tokia pat extremali, o sąnaudos pas mane 23proc. didesnes. Juolab, as turejau antra besivelkanti paskui ekipažą, ir max greiti turejau tik apie 155km/val.

    O visumoje teko kilti nuo 10m virš "jūros lygio" iki 2000m... Masinos traukos problemu neturėjau, taciau kalnuose ir taip nepalakstysi. Posūkis ant posūkio, vienoj pusėj skardos kitoj siena....

  7. #447
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Kolegos,žvelkime į Eko žygį laisviau,tai-ne tik sausas sąnaudų "pasimatavimas",bet tuo pačiu ir žmonių pasibendravimas.O sąnaudos atostogų kelionėje ir šiame organizuojamame žygyje gali būti visiškai skirtingos-čia bus skirtas atstumas,kurį bus galima nuvažiuoti neskubant,išnaudojant automobilio ekonomiškiausio greičio režimus ir pan. Žvelkime į viską paprasčiau
    P.S. Asmeniškai aš manau,kad 3.8 įmanoma pasiekti panašiais sąnaudas,kaip 3,6 ar 3,3.Iš asmeninės praktikos panašioje kelionėje ,kartu važiuojant,tarp 3,8 ir 3,3 buvo pasiektas 0,3ltr skirtumas skirtumas- ir tai, 3.3 važiavo 3,8-ių "aerodinaminiame tunelyje".Taigi....
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #448
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na tai as suprantu. Bet ir suprantu kad norint ekonomiskiau važiuoti, matyt reik keist tarpine tarp vairo ir kėdes.... niekados mano vairuojamos auto nevaziavo ekonomiškai.

  9. #449
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Arba tarpinei uzpakali nutarkuoti kad spaudimas sumazetu.

    Per eko zygi turesim laiko, ten tikslas yra ne greitis o ekonojima, todel reikes naudoti visus savo sugebejimus, bei masino privalumus geriausiai ekonomijai pasiekti.

  10. #450
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    as turejau antra besivelkanti paskui ekipažą, ir max greiti turejau tik apie 155km/val.
    Reiskiame gilia uzuojauta:
    Liudi neisnaudoti kilovatai ir Nm.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •