Puslapis 5 iš 43 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    kailis
    Svečias


    nu jo,ir as pastebejau,kad sitam "rasytojui" su matematika kazkas netvarkoj,tad manau tais jo skaiciavimais negalima tiketi.

  2. #2
    kailis
    Svečias


    tu BOSAS nepyk,bet su matematika pas tave irgi netvarka... :-)

  3. #3
    kailis
    Svečias


    1val=1;30min=1/2=0.5val;15min=0.5/2=0.25val;5min=0.25/3=0.083333333333333333val. taikos jums zmones :-)

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    As ne iš to galio 5 min atskaičiavau

    60 x 0.91666 = 55 min
    60 x 0.08333 = 5 min

  5. #5
    raimmis
    Svečias


    na ka ir as isbandziau kiek ryja benzino tai Vokietijoj rode kompas 8,8l taip ir gavosi paskaiciavus pagal pripylima , greitis mazdaug 140km/h teko dar 2h kamstyje prasedeti , Lenkijoj jau biski padaugejo 9,3l greitkelyje bandziau atsigriebti laika tai greitis 160km/h o per kaimus tai aisku kad nepaskubesi

  6. #6
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Raimmio vojus yra nuo 2005m,o jie yra taupesni,nei visi ankstesni.Taip pačiai ir Petro,todėl jo auto ir dujų ryja mažiau.(kompai kitaip junginėja pavaras ir tt)
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  7. #7
    wongas
    Svečias


    Nu jūs mane užmuškit, mano skaičiai. Į baką ileidžiu 52ltr. dujų - nuvažiuoju iki 350 km. Paskaičiuokit patys. Pas mane 3,8. Ir čia mišrus rėžimas..... Žiemą tai žymiai didesnės sąnaudos.

  8. #8
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Nu jūs mane užmuškit, mano skaičiai. Į baką ileidžiu 52ltr. dujų - nuvažiuoju iki 350 km. Paskaičiuokit patys. Pas mane 3,8. Ir čia mišrus rėžimas..... Žiemą tai žymiai didesnės sąnaudos.
    50,07ltr. į baką - 338 km. Tik 3,3. pas mane. Beveik tas pats. Tai kam tave užmušt?

  9. #9
    Ovaldas
    Svečias


    pas mane tai stabiliai 42-44ltr duju, 230-250km

  10. #10
    Tadas
    Svečias


    Sveiki dar kartą, Makena, nepyk ant žmogaus, kuris siūlo punto pirkt, jis teisus. Pasikartosiu, dvi tonas sverianti mašina su visu barachlo salone ir 3,3 širdele mieste ryja nuo 15-20l, nemanau, kad tai nenormalu. Baikite apie tas kuro sąnaudas vieną kartą. Geriausias katilas pas kaimyną, nes dega be malkų. Geriausia auto pas kaimyną, nes važiuoja oru, turin omenyje lietuvių moralę ir aroganciją, vos ne kiekvienas numeta nuo savųjų sąnaudų po litrą kitą, kad pasipuikuot ir pasakyt, kad jų mašina geresnė, kaip ir žmogus sukėlęs CRD purkštukams spaudimą dragina po miestą su 6l kuro, o trasoje maitinasi saulės energija, fizikos neapgausi, austriškas variklis su prancūziškomis dalimis niekada nevažiuos tokiomis sąnaudomis, niekada. Čia tik mano subjektyvi nuomonė.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •