Puslapis 14 iš 14 PirmasPirmas ... 4121314
Rezultatai 131 iki 136 iš 136

Gija: vairo kolonėlė

  1. #131
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Sveiki kolegos...Galit pasveikint mane jau įstojus į kiaurų vairo sistemų klubą....Bėga taip, kaip kar pilnos normos bakelyje užtenka...dviem dienom. Brangu...o ir šiaip kažkaip bjauru teršt visur kur važiuoju....
    Šalia namų , Pašilaičiuose yra gan garsi firmelė, užsiimanti tik šiais reikalais. Nenoriu viešai garsinti kol kas...Telefonu, sako nieko negalim pasakyt..atvažiuok diagnostikai...Atvažiavau. Duok raktus, sako...ir palauk va čia. Nu ne, sakau, aš irgi noriu viską matyt....Nu vienžo...neįleido manęs pasižiūrėt...negalima tipo.Nepatiko man šitas momentas......O verdiktas toks - kiauros trys iš keturių vietų....Nekiauras tik vairo štoko riebokšlis....Ir kiauras kokis tai radiatoriukas....Kurį jie paprastai išmeta ir užšuntuoja šlangele...Tipo naujesniuose modeliuose jų jau atsisakyta.
    Tai klausimas būtų toks: kas ten per radiatoriukas ir ar iš tikro jo ten nelabai reikia???
    O kainos toj firmoj:.....preliminariai 225 eurai....pilna restauracija, išėmimas/įdėjimas ir geometrijos reguliavimas...
    Normalu....ar ieškoti kitų ???

  2. #132
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Sveiki kolegos...Galit pasveikint mane jau įstojus į kiaurų vairo sistemų klubą....Bėga taip, kaip kar pilnos normos bakelyje užtenka...dviem dienom. Brangu...o ir šiaip kažkaip bjauru teršt visur kur važiuoju....
    Šalia namų , Pašilaičiuose yra gan garsi firmelė, užsiimanti tik šiais reikalais. Nenoriu viešai garsinti kol kas...Telefonu, sako nieko negalim pasakyt..atvažiuok diagnostikai...Atvažiavau. Duok raktus, sako...ir palauk va čia. Nu ne, sakau, aš irgi noriu viską matyt....Nu vienžo...neįleido manęs pasižiūrėt...negalima tipo.Nepatiko man šitas momentas......O verdiktas toks - kiauros trys iš keturių vietų....Nekiauras tik vairo štoko riebokšlis....Ir kiauras kokis tai radiatoriukas....Kurį jie paprastai išmeta ir užšuntuoja šlangele...Tipo naujesniuose modeliuose jų jau atsisakyta.
    Tai klausimas būtų toks: kas ten per radiatoriukas ir ar iš tikro jo ten nelabai reikia???
    O kainos toj firmoj:.....preliminariai 225 eurai....pilna restauracija, išėmimas/įdėjimas ir geometrijos reguliavimas...
    Normalu....ar ieškoti kitų ???
    Manau radiatoriukas yra reikalingas, nes kam ji dejo gamintojas? Restauravimas prasideda nuo 120eur, ratu suvedimas nuo 20eur. Skaityk isemimas/idejimas 80eur, kaip ir normali kaina ko gero uz viska. Bet geriau klausk ar patikima ta firma, kurioje buvai, ar kas gali geresne parekomenduoti

  3. #133
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Kaina kaip ir norm už visą restauravimą ir t. t. Radiatorius tas stovi apačioj auto, ir ausyna alyva. Kai tepalas norm temperaturoj tai visada gerai. Bet aišku galima ir be radiatorių, nes daug IVku ėjo be jo,nieko baisaus ne atitiks. Tik mano nuomone, jis ne bus brangus dėvėtas, todėl geriau nupirkti ir pastatyti (puse IVku su ji ėjo ir jis dažnai liko sveikas) Spresk pats.

  4. #134
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Tai va. Hidromotas.
    Geometrijos reguliavimas - pasirodo...tik už atskirą kainą.
    Pakeistos abi išorinės traukės. Vidinės, sakė geros. Kas dar daryta, pakeista - neaišku. Viskas kas reikia ir tipo...nelabai lysk su klausimais...Garantija - du metai.
    Kas patiko - pakankamai malonus bendravimas, atsakymai į durnus klausimus ir t.t...viskas operatyvu...Pasakė kada priims, - minutė minutėn priėmė. Kad esant nenumatytoms situacijoms ir išlaidoms skambins - skambino....Viskas OK
    Kas nepatiko - neleidžia kliento į remonto zoną....Niekaip nieko niekad ir nei už ką. Net diagnostikos metu. Nors už diagnostiką pinigų neima... bet vien todėl diagnostikai buvau dar vienoj vietoj.
    Viskas pasitvirtino - tai grįžau.
    Kaina nuo pradinės 225 eur patapo 290 eur...Suvedimas plius traukutės.
    Kol kas - skrydis normalus.

  5. #135
    Myndoza
    Svečias


    Į toptį (ateities g) galit nebevaryt mašinos, jei įtariat bėdas su vairo kolonėle, apžiūrėjo ir pasiūlė varyt arba į hidromotą arba į dar kažkurią tai vietą.

    Edit 1: Pasikaičiau internete apie Hidromoto, tai net baisu pasidarė... Turit gal kas geresnių vietų vilniuej apsiūlyti šiuo klausimu?

    Edit 2: Dėl įdomumo paskambinau į kitą toptį (verkių g.) tai be problemų apsiima, bet remontas 2 dienos: jie tik išema ir ideda, bei suvedimą padaro, garantija metai. Kaina iki 340.

    Edit 3: Pasirodo ta kita vieta vadinasi "AT Hidraulic". Ateities toptis nebeapsiema, nes ale pas juos toks remonta sgaunasi apie 400, o į vietą nuvažiavus apie 250, tai po to reikai ginčytis su klientais kas kaip ir kodėl...
    Paskutinį kartą taisė Myndoza : 2019.06.12, 17:45

  6. #136
    audriusv
    Svečias


    Į AT Hidraulic ir man rekomendavo vežti vairo kolonėlę (kito auto). Ir rekomendavo rimtas žmogus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •