Sveiki kolegos...Galit pasveikint mane jau įstojus į kiaurų vairo sistemų klubą....Bėga taip, kaip kar pilnos normos bakelyje užtenka...dviem dienom. Brangu...o ir šiaip kažkaip bjauru teršt visur kur važiuoju....
Šalia namų , Pašilaičiuose yra gan garsi firmelė, užsiimanti tik šiais reikalais. Nenoriu viešai garsinti kol kas...Telefonu, sako nieko negalim pasakyt..atvažiuok diagnostikai...Atvažiavau. Duok raktus, sako...ir palauk va čia. Nu ne, sakau, aš irgi noriu viską matyt....Nu vienžo...neįleido manęs pasižiūrėt...negalima tipo.Nepatiko man šitas momentas......O verdiktas toks - kiauros trys iš keturių vietų....Nekiauras tik vairo štoko riebokšlis....Ir kiauras kokis tai radiatoriukas....Kurį jie paprastai išmeta ir užšuntuoja šlangele...Tipo naujesniuose modeliuose jų jau atsisakyta.
Tai klausimas būtų toks: kas ten per radiatoriukas ir ar iš tikro jo ten nelabai reikia???
O kainos toj firmoj:.....preliminariai 225 eurai....pilna restauracija, išėmimas/įdėjimas ir geometrijos reguliavimas...
Normalu....ar ieškoti kitų ???