Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 136

Gija: vairo kolonėlė

  1. #101
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    mano ir parejo, parves TRW kontoros restoruota 200e jei savo sena jiems priduosiu. jei ne tai 370e. gal kas dejot tokia? kazin vertos demesio?

  2. #102
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Makacinas Žiūrėti skelbimus
    mano ir parejo, parves TRW kontoros restoruota 200e jei savo sena jiems priduosiu. jei ne tai 370e. gal kas dejot tokia? kazin vertos demesio?
    Siūlau pabandyt Alytuj. Tiesa reikia pačiam nusiimt, išsiųst per autobusų siuntų tarnybą, tokiu pat būdu gauti atgal ir užsidėt. Man prieš 2 metus restauravimas kainavo ~100€ (su siuntinėjimais). Esu labai patenkintas kokybe.

  3. #103
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    nu as pats alytiskis, tai apie musu restorauratorius sako taip: zinau kur restauruoja, bet nezinau kur atrestauruoja. tai va... pyrma karta girdziu kad zmogus patenkitas.

  4. #104
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1



    o galiausiai gavosi taip:
    vieni veze - neparveze, kiti - an pietu parveze. nu beveik tokia pacia, neemiau. ir jau niekas jokio gamintojo nerado is kur parvezt - nei intercars, nei adbaltic, nei gordon. zodziu teko su kalonke apsilankyti pas restauratorius. turesiu asmenines patirties su koloneles restauravimu, ir kitiem galesiu papasakot. tikiuosi kad bus taip pat gerai kaip Darius77.

    tik traukiu apsauginiu gumu neradau irgi pirkti, kaip atitikmeny katalogai rodo golf III. bet jos irgi tik panasios. gal zinot kokio auto buna tokios pacios? ar teks det golfines?

  5. #105
    Darius77
    Svečias


    Na girdėjau, kad Alytuje yra bent keli kolonėlių restauratoriai... Man darė Linas Stenys Alytus 868038883. Ir tikrai esu patenkintas. Padaryta prieš 2,5 metų, nuvažiuota ne ypač daug bet 17000 jau yra.

  6. #106
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Na girdėjau, kad Alytuje yra bent keli kolonėlių restauratoriai... Man darė Linas Stenys Alytus 868038883. Ir tikrai esu patenkintas. Padaryta prieš 2,5 metų, nuvažiuota ne ypač daug bet 17000 jau yra.
    atsirestoravau ir as, bet pas kita meistrely, jie ten issiardo, ka gali issitekint patys tai issitekina, o ko negali ir slifuoti detales vezay Vylniu. dare pylna remonta ir kainavo 100e. veikia puikiai, ziuresim kiek laikys. maciau naujai istekintas ir suslifuotas detales tai manau kad tarnaus ilgai. tik tiek kad voju turiu lygiai metai ir jis pas mane spejo nuvaziuoti 21000km

  7. #107
    Darius77
    Svečias


    Tai paviešink tą meistrelį. Gal daugiau kas džiaugsis. Reikia konkurencijos, nes Kaune tai kainos - baisu.

  8. #108
    Niekur iš čia neisiu! Makacinas avataras
    Įstojimo data
    2013.08.09
    Vietovė
    alytus
    Įrašai
    601
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Tai paviešink tą meistrelį. Gal daugiau kas džiaugsis. Reikia konkurencijos, nes Kaune tai kainos - baisu.
    del dziaugsmo tai neaisku, gyvenimas parodys. sake kad tipo dar ir garantija jie duoda pusei metu. bet gal sarmatintausi reikalaut tos garantijos nes kaina tikrai nedidele.
    o kainos tiokios: paciupinejo jie ta mano kalonke ir sako jei nori kad sutvarkytume tik klibejima ir barskejima tai padarysim siandien ir bus 40e, bet tik laiko klausimas kada paleis ji tepalus. o jei nori kad atrestoruotume pilnai tai uztruks nemaziau kaip 3is dienas kainuos 100e ir bus garantija (lygtai puse metu sake), ir kainuos 100e. kainos cia be kalonkes isemimo - ydejimo.
    Petras 8 682 64653. Alytus

  9. #109
    Gintas252
    Svečias


    Nu jo - aktuali tema "vairo koloneles reontas" kas darete Kaune ir kiek $ atsiejo ?
    Laukia ir manes ta procedura .

  10. #110
    Den
    Svečias


    Sveiki. Reikia restauroti vairo kolonele. Patarkit gera meistra uz sazininga kaina!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •