Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 37 iš 37

Gija: Airbag'o mirksejimas

  1. #31
    Arvydasas
    Svečias


    1. Na, supratau, kad norint išsiaiškinti, kodėl ta lemputė dega, neišvengiamai reikės kreiptis į diagnostikus (gal galite ką nors rekomenduoti Vilniuje?)

    2. Bet dabar kitas klausimas: Ar T&C yra galimybė vairuotojui išjungti keleivio airbag'ą? Tą prasme, ar yra numatyta tokia opcija? Kituos auto būna tokia galimybė. Mano prieš tai turėtame automobilyje, pvz., buvo bardačioke spynelė, kuri taip ir vadinosi "airbag off". Įkiši raktelį, pasuki ir atjungi keleivio pagalvę. Čia tam atvejui, jei priekinėje sėdynėje veži vaiką kėdutėje atsuktoje nugara į priekinį stiklą. Ar T&C yra tokia opcija (ir aš jos tiesiog nerandu) ar tokios opcijos nėra?

    Ačiū.

  2. #32
    mafo
    Svečias


    Čia iš manualo "1. Children 12 years old and under should always ride buckled up in a rear seat. Infants in rear facing child restraints should NEVER ride in the front seat of a vehicle with a passenger front airbag." Juodom raidėm ant balto. Tokio išjungėjo bent jau tų metų automobiliuose nėra numatyta. Manuale nėra, pas mane auto nėra, manau ir pas tave nėra.

  3. #33
    Arvydasas
    Svečias


    Ačiū. Supratau. Nėra.

  4. #34
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arvydasas Žiūrėti skelbimus
    Ačiū. Supratau. Nėra.
    Pas mane tai keleivio airbagas pats issijungia jei pasodini vaika i kede. Jis ten pagal svori reaguoja, jei vezioji kokia kuprine ant priekines sedynes numetes, tai gal del to ir sviecia

  5. #35
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius Arvydasas Žiūrėti skelbimus
    Ačiū. Supratau. Nėra.
    Persiprašau Arvydai, į metus tavo auto kreivai pažiūrėjau ir iš 2004 metų manualo nuskaičiau... Čia parsisiūsk savo auto manualą, 63 puslapis. Pasirodo ten yra kaip kolega sakė svorio davikliai: http://www.chrysler.com/download/pdf...oad-button.y=6

  6. #36
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Pas mane tai keleivio airbagas pats issijungia jei pasodini vaika i kede. Jis ten pagal svori reaguoja, jei vezioji kokia kuprine ant priekines sedynes numetes, tai gal del to ir sviecia
    Aha, as tik isigijes masina, nesupratau ko ta lempicke tai dega tai nedega, maniau gedimas keleivio airbago po to tik pastebejau desninguma - laptopas ant keleivio sedynes - lempa dega, sedyne tuscia - nedega, sedi keleivis (sunkesnis uz vaika) - nedega. Po to manuale isskaiciau apie ta reguliavima pagal svori

  7. #37
    juozase
    Svečias


    Meiginsiu nuimt vaira ir pasiknaisyt kontaktuose,rezultata parasysiu veliau.iki

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •