Puslapis 9 iš 14 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 133

Gija: AD tepalai ir jų keitimas

  1. #81
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Oho, Trioski. Kas per Pasaulio pakrastys tie Siauliai kad tokios kainos?
    "Mopar'o" iš U.S.A. nebėr, likutis tik 2 ltr. (1 ltr. kaina 70 lt.), o lenkišką "Mopar'a" nenoriu piltis ir jo neveža į mūsų kraštą kaip man paaikškino dėl jo blogos kokybės. "Ponterus" klubo prezidentas pasiūlė, kuris turi savo auto dalių parduotuvę Šiauliuose, pasiūlė už protingą kainą "Xado II, III, IV, V,", dabar tiksliai negaliu pasakyt ar po 32, ar po 35 mokėjau už litrą.

  2. #82
    provokator
    Svečias


    dar tada klausimas. tepalai tarpusavyje nesusipjaus? as nezinau kas pas mane dezeje supilta,aisku geriausia pilti viska naujai,taciau kolkas reikia tik dasipilti,tai ir mastau,ar nesusipjaus kazkas kas supilta su kazkuo ka dapilsiu..?

  3. #83
    Tadas4x4
    Svečias


    Yra toks pasakymas: Jei nesutaupysi ant tepalu, taupysi ant naujo variklio, siuo atveju ant dezes. Mano manimu nereikia burti su tepalais.

  4. #84
    provokator
    Svečias


    niekas ir netaupo. jei dapylus tepalo i deze man dings visos bedos,tada pakeisiu visus 8 litrus. o jei ne-kam pilti naujus tepalus i sugriuvusia deze? tada vaziuosiu pas bosa i svecius ir spresim problema is pagrindu. klausimas islieka atviras apie tepalu suderinamuma

  5. #85
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    dar tada klausimas. tepalai tarpusavyje nesusipjaus? as nezinau kas pas mane dezeje supilta,aisku geriausia pilti viska naujai,taciau kolkas reikia tik dasipilti,tai ir mastau,ar nesusipjaus kazkas kas supilta su kazkuo ka dapilsiu..?
    Mes ne burtininkai. Jei nenori loterijos - keiti pilnai viska ir zinai kas supilta.
    Jei meistrai normalus - tavo svieziai supilta tepala esant butinybei issaugos .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #86
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    niekas ir netaupo. jei dapylus tepalo i deze man dings visos bedos,tada pakeisiu visus 8 litrus. o jei ne-kam pilti naujus tepalus i sugriuvusia deze? tada vaziuosiu pas bosa i svecius ir spresim problema is pagrindu. klausimas islieka atviras apie tepalu suderinamuma
    Jei naudosi sintetini tepala nesipjaus.

  7. #87
    provokator
    Svečias


    as tai sintetini pilsiu,neaisku kas supilta,nes pas mus pilna geru servisu kur apart dextron nieko daugiau ir nezino... na bus kaip bus.

  8. #88
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia jau reikia paciam dometis siuo klausimu tai ka pats ir darai.

  9. #89
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Tai pasidalinki, kur kas po kiek padruoda ATF+4, bl** nesikeikus, XXI amžius, reik sukt galvą kur tinkamo tepalo įsigyt....

  10. #90
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Kazkas jau anksciau sita nuoroda buvo pasidalines.....

    http://www.ebay.com/itm/390704638213...84.m1423.l2649

    Arba USKO Kaune

    Arba AUTOTERPE Vilniuje.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •