Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Gija: Keiciu ratlankius su padangom su mano priemoka

  1. #1
    Ram11
    Svečias


    Keiciu ratlankius su padangom su mano priemoka

    Sveiki,

    Pas mane Chr T&C 2006, bet ratai ir padangos greičiausiai nuo senesnio, nes davikliai nesusikalba su mašinos kompu.
    Skaičiau forumuose kad skirtingi pagal metus davikliai. Įtariu pardavėjas prieš parduodant uždėjo senus nuo senesnio Chr.
    Pas mane yra tie chromuoti ratlankiai 16". Normalaus stovio. Padangos universalios neypatingos.
    Keičiu su mano priemoka į Chrysler lengvo lydinio ratlankius su, jei būtų, neblogomis padangomis.

    Kaunas, 8-699-90831

  2. #2
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ram11 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Pas mane Chr T&C 2006, bet ratai ir padangos greičiausiai nuo senesnio, nes davikliai nesusikalba su mašinos kompu.
    Skaičiau forumuose kad skirtingi pagal metus davikliai. Įtariu pardavėjas prieš parduodant uždėjo senus nuo senesnio Chr.
    Pas mane yra tie chromuoti ratlankiai 16". Normalaus stovio. Padangos universalios neypatingos.
    Keičiu su mano priemoka į Chrysler lengvo lydinio ratlankius su, jei būtų, neblogomis padangomis.

    Kaunas, 8-699-90831
    Tokio tipo žinutes prašom rašyti į skelbimus. kaip pirmam kartui atleisim, bet prašom pasisikaityti forumo taisykles.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •