Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 70

Gija: Salono ventiliatoriaus varžų blokas

  1. #11
    Darius77
    Svečias


    Na varžų blokas visai arti ventiliatoriaus. Manau dar prieš visas sklendes.

  2. #12
    raganius
    Svečias


    Radau Fiškę galima pamatyti pradarius bardačioką per tarpą. Pora ne fengšui pozų ir varžos šalinimas kontaktų sujungimu per kaladėlės jungtį. Veikia Ačiū už patarimus, ką aš be jūsų daryčiau

  3. #13
    ttukas
    Svečias


    tas termo varzas as jau pakeiciau kokias 3 turbut kol neisardziau ventiliatoroiaus ir nesutepiau nes vos galejo prasukt jau dabar bus matyt kaip ji laikys

  4. #14
    raganius
    Svečias


    Teko užtikti salono oro filtrą baisiame stovyje. Jį išlupus oras kalė fontanais per ortakius.. Gal tai įtakojo varžos sudegimą?

  5. #15
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Teko užtikti salono oro filtrą baisiame stovyje. Jį išlupus oras kalė fontanais per ortakius.. Gal tai įtakojo varžos sudegimą?
    Taip, nes tas oro srautas aušina šitą varžyną.

  6. #16
    Banginis123
    Svečias


    Sveiki, kadangi snd nusmigo sildymas (isjungus peciuka pucia maximumu, ijungus peciuka siek tiek maziau pucia, bet tik salta ora ir neina keisti srauto stiprumo), tai noriu pasidalinti kad idejau visu ale reklamuota "originala" IRF1405, taciau, islupus sena tranza - galiu konstatuoti ORIGINALAS 75343P (kalbam apie IV town&country). Si tranza maciau lemonoj http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=86994 kaina 11lt

  7. #17
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    O kur randasi galinio ventiliatoriaus varza? Pas mane pucia jis tik ant maksimumo.

  8. #18
    raganius
    Svečias


    Kaip čia tau paaiškint .. Vat kaip yra bardačiokas, tai vos kairiau (iš priekio) atidarymo spynos, tik už bardačioko. Žiūrint iš apačios (po bardačioku) matosi tik jungtis su laidais. Pati varža su spiralėm yra įleista giliau. Pati jungtis prisukta 2 x8 varžteliais. Juos išsuki, ištrauki tokią kaladę, beveik cigarečių pakelio dydžio, atjungi laidus ir blokas rankose. Tada atlankstai apsaugas, nuimi metalinį dangtelį ir matysi susuktas volframines spyruokles, o tarpe jų ir bus varža. Nežinau ar aiškiai nupasakojau, bet bandydamas pagausi kampą
    Pabandžiau nupaišyti, tai čia jei žiūrint iš priekio i bardačioką raudonai - jungtis už bardačioko

    varzos vieta.jpg

  9. #19
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    Tai cia priekinio ventiliatoriaus, kaip suprantu Sita tai radau, bet man galinio reikia Ar cia jis vienas ir taspats?

  10. #20
    Xwoolf
    Svečias


    Cia yra termo saugklis jis kainuoja 2 Lt ar kiek Lemonoj ji pasikeiti jai rankos nekreivos t.y sita nukerpi ir prilituoji nuaja

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •