Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 28

Gija: Stabilizatorius

  1. #11
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    jei kalbi apie nuluzima,tai kiek man teko girdeti,tai jau nebeluzta tik db daznai girgzdet pradejo
    p.s. o su tais pasukt kameros,pakist ar pavyniot tik i turgu taip daroma,sau juk galima nusipirkt naujas gumas
    Sveikas, Algi - prapuoleni. Jau su gumom paklausyta BOSO ir klaikūs bildukai užmigo giliai. O tą, metalinį baslį kaip laužtūvą ūky panadosiu

  2. #12
    algelis
    Svečias


    ismetei visai????

  3. #13
    Makena
    Svečias


    Ne,ne iš mašinos, atsarginį kažkada prigriebiau.

  4. #14
    sigitas
    Svečias


    seiki, kai nusipirkau savo vonia pas mane irgi kaskas bildejo, ziurejau pats ant duobes bet neradau, ryte nuvariau tech apz sakau ten tai tikrai ras, krate krate ir nerado, tai galvoju gal kas su stabilizatorium ar traukemis?

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kodel jus galvojat, kad technikine moka tikrinti masinas ?
    Kad ten varot?

    Jie moka prisiknisti prie lempuciu ir dar kookiu sudniekiu, o technikai blogas vaziuokles jie praleidzia.
    Ten tokiu dalyku neranda.

  6. #16
    sigitas
    Svečias


    taip negalvoju, tada man reikejo atlikt tech. abz. nes masina is vokeciu. Tai apziureja nusprende kad bilda tas slenkstis(sparnas), nors labai abejoju.

  7. #17
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    labai apgaulingai bilda atraminis guolis

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sigitas Žiūrėti skelbimus
    taip negalvoju, tada man reikejo atlikt tech. abz. nes masina is vokeciu. Tai apziureja nusprende kad bilda tas slenkstis(sparnas), nors labai abejoju.
    Supratau. Pagalvojau, kad bandei kreipti i juos pagalbos nustatant beda. Realiai susiduriau su jais daug kartu ir tikrai ju kvalifikacija yra netinkama panasiom bedom ieskoti.

  9. #19
    karolis
    Svečias


    Pas mane ant treciuko stovejo orginalios stabilizatorio traukes,o po metu vazinejimo,70~ tukst prasukus,pakeiciau i amerikonu dalyse,tangagroj siulomas traukutes,tai kaip ant snargliu viskas,pasityciojimas ka gamina.... ir kas keisciausia jos ant poros centimetru ilgesnes,suvedima padariau,viskas gerai tipo lapa isspausdino ir vazineju vos ne kas menesi keisdamas, pardavejai pasake,kad buvo istatytos ne tokios kokiu reikia.... kazkaip abejoju,kad italas ar koks ten velnias turejo ta masina,eme ir himicino...... nebegamina greiciausiai,tai pritaike musu specai nuo naujesnio modelio,sako tokios pacios eina..... pagal kataloga

  10. #20
    Girinis
    Svečias


    Nežinau...Aš susidėjau ilgesnes- jokių bėdų, jokių problemų..Laužyne gavau, beveik naujas..Visokius baisinius kelius atlaikė ir Rusijoj, ir Ukrainoj..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •