Puslapis 3 iš 13 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 130

Gija: automatines dezes bedos

  1. #21
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Per kur išbėgo? Korpusas trūko, ar gal šlangutė nusimovė ar dar kas?
    Dėžės taisomos, žinoma kaina nuo gedimo priklauso, suprantama.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  2. #22
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Pradžiai pasižiūrėk po kapotu-gal,kaip Darukas sako,nusimovė ar trūko tepalo aušinimo žarnelė,einanti į radiatorių( jos yra priekyje gr. dėžės).Gal ten tiek ir bėdos .Man prieš kelis metus grįžtant iš kelionės Lenkijoje būtent taip ir atsitiko-išgasdino kaip reikiant,bet,radus problemą,pašalinau vietoje kelkraštyje,papildžiau tepalu(šiek tiek ATF,dar 3 ltr sintetiniu varikliniu ),ir-namo.Žinoma,grįžęs tepalus pasikeičiau į pilnai ATF.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #23
    ROKAS
    Svečias


    Nu va buvau nulekes prie savo kraislioro tai bega tepalas is apacios nesimate per kur bet kai ijungi begi ar p ar d ar 3 ar l nejuda isvis is vietos tik apsukos kyla ir vietoj stovi.

  4. #24
    Darius77
    Svečias


    Pažiūrėk atsidaręs aušinimo skysčio plėtimos i bakelį.... Man buvo trūkęs (prarūdijęs, prakiuręs?) APD tepalo aušinimo šilumokaitis, kuris yra radiatoriaus viduje. Tada tepalas į aušinimo sistemą, o iš jos per plėtimosi bakelį - lauk.

  5. #25
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    Nu va buvau nulekes prie savo kraislioro tai bega tepalas is apacios nesimate per kur bet kai ijungi begi ar p ar d ar 3 ar l nejuda isvis is vietos tik apsukos kyla ir vietoj stovi.
    Nejuda iš vietos todėl,kad paprasčiausiai trūksta tepalo
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2012.11.10, 22:08
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #26
    Girinis
    Svečias


    Užsikasęs nebuvai kur nors? Ar šiaip- iš niekur nieko sugedo?

  7. #27
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Sitoms dezems sio bedos nutinka del blogu tepalu.

    Greiciausiai truko korpusas ir islindo reduktoriaus pirstas viska sumaldamas.
    Kai kuriais atvejais pasiseka ir visko jis ten neismala.

  8. #28
    Tadas
    Svečias


    Uzuojauta, ta pati patyriau ka tu, truko korpusas, isbego ka tik keistas tepalas... is vietos ne pirmyn ne atgal... siaip gailiuosi tada, kad as jos nepadegiau ir nenusipirkau kitos keite deze BOSAS, kol kas rieda be trukdziu, jau 2 metai. tiesa rida ne itin didele. Mano asmenine nuomone remontuot ta pacia deze apsimoka jei kastai neperlipa 1000lt, kitais atvejais (ziurint ir i tavo vonios metus), padekoji issiimi kas vertingo ir i marcias
    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    Sveiki esu naujas veikeja cia bet jau turiu problemu su savo 1996 grand vojageriu 3.3 automatas sugedo greiciu deze isbego tepalas per ja,daugiau nieko nzn kolkas gal patartumete kur nuvaryti ir aplamai ar taisomos jos ar5 reiks kita pirkt?

  9. #29
    ROKAS
    Svečias


    nu ryt varau i servisa tegu pasiziuri ir tada informuosiu tiksliau pasiteirausiu ka mano tauta ka daryti su mano (VONIA 1996 metu)

  10. #30
    Rimasrp
    Svečias


    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    nu ryt varau i servisa tegu pasiziuri ir tada informuosiu tiksliau pasiteirausiu ka mano tauta ka daryti su mano (VONIA 1996 metu)
    jei ne paslaptis į kokį servisą varai mašiniuką. Manęs irgi laukia greičių dėžės remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •