Puslapis 4 iš 13 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 130

Gija: automatines dezes bedos

  1. #31
    ROKAS
    Svečias


    variau i savanoriu prospekto pradzia sake nuemimas su uzdejimu su elekros sutvarkymais 400 lt plius deze aisku jei nori galiu parsyt tikslu adresa bet kai nuvaziuosiu i vieta pasiziuret kaip ten jiem sekasi

  2. #32
    Rimasrp
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    jei nesunku brūkštelk adresiuką
    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    variau i savanoriu prospekto pradzia sake nuemimas su uzdejimu su elekros sutvarkymais 400 lt plius deze aisku jei nori galiu parsyt tikslu adresa bet kai nuvaziuosiu i vieta pasiziuret kaip ten jiem sekasi

  3. #33
    ulis
    Svečias


    buvau siandien Linkmenu g 19,ten kompa pajunge ir pasake is kart visas bedas,nuo a iki z,tas malonumas kainavo viso labo 70 lt,pasirodo mano deze kaista,o tepalas turi but dezes raudonas,pas mane permatomas,reiks keist tepaliuka.

  4. #34
    Dainioška
    Svečias


    Gal galima serviso pavadinimą ar telefoną, nes per goo...le nepavyko rasti, noriu ir aš savo auto "sliekų" paieškoti

  5. #35
    Neberius
    Svečias


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Gal galima serviso pavadinimą ar telefoną, nes per goo...le nepavyko rasti, noriu ir aš savo auto "sliekų" paieškoti
    http://www.voyager.lt/showthread.php...IUS-Elektrikai

    Dar variantas susirasti narį Arvydas, čia vienas ir tas pats

  6. #36
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ulis Žiūrėti skelbimus
    buvau siandien Linkmenu g 19,ten kompa pajunge ir pasake is kart visas bedas,nuo a iki z,tas malonumas kainavo viso labo 70 lt,pasirodo mano deze kaista,o tepalas turi but dezes raudonas,pas mane permatomas,reiks keist tepaliuka.

    Dar neteko matyti dezes kuri nekaistu. Tepalas pagal skirtingus gamintojus turi ivairiu spalvu. Del spalvos panikuoti nereiketu.

  7. #37
    ROKAS
    Svečias


    868434084 savanoriu pr. 178f bet geriau pasukt jiem nes ten uzsislepe biski jie.tai va nueme deze ir pasirodo pirstas susprogdino korpusa tai radau Siauliuose bet 5 lizdu o pas mane 3

  8. #38
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Bosas nematęs dėžės 27 poste jau rašė
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Sitoms dezems sio bedos nutinka del blogu tepalu.

    Greiciausiai truko korpusas ir islindo reduktoriaus pirstas viska sumaldamas.
    Kai kuriais atvejais pasiseka ir visko jis ten neismala.
    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    868434084 savanoriu pr. 178f bet geriau pasukt jiem nes ten uzsislepe biski jie.tai va nueme deze ir pasirodo pirstas susprogdino korpusa tai radau Siauliuose bet 5 lizdu o pas mane 3

  9. #39
    ROKAS
    Svečias


    Vyrai ka daryti?3.3 automato 96 metu dezes nera niekur visi skelbimai perskambinti svalkes pravaziuotos niekas neturi,gal patarsit ka daryt?

  10. #40
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Remontuot senaja, jei dar galvoji su ja vaziuot.

    Citata Autorius ROKAS Žiūrėti skelbimus
    Vyrai ka daryti?3.3 automato 96 metu dezes nera niekur visi skelbimai perskambinti svalkes pravaziuotos niekas neturi,gal patarsit ka daryt?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •